Po čtrnácti dnech nic.

• Nejdříve snaha o platbu předem
    • Podle objednávky mělo být na třech paletách, dodáno na šesti
    • účtováno šest pro mne nepotřebných rozbitých palet
    • Cena palet tvoří 10 procent celkové částky

Už nikdy více tento obchod

Reakce obchodu STAVEBNINY LEVNĚ

Tady se musím omluvit za výrobce, který je naším dodavatelem. Dle paletizace měli být opravdu tři palety, dodali Vám to na šesti paletách.

Pokud byly poškozené, je třeba to zapsat dopravci do dodacího listu, nebyly by účtovány.

Jinak palety jsou vratné a nemáme žádný termín pro jejich vrácení, jen musí být zdravé ...

Za komplikaci se omlouvám

Josef Vala

Nikdo se mi neozval na mou objednávku

Dobrý den

Omlouváme se, ale mezi svátky jsme měli zavřeno, proto se Vám kolega ozval později. Nicméně vím, že dotazník o nákupu chodí po týdnu.

Josef Vala

Neochota poslat zasilku ceskou postou.

Dobrý den

V nabídkách doprav nemáme poštu uvedenou a tuto službu nenabízíme. Ve výběru doprav se snažíme jasně uvádět možnosti výběru.

Josef Vala

• Nekomunikují, nevím, v jakém stavu je objednávka.

Reakce obchodu STAVEBNINY LEVNĚ

Ale nakonec vše dobře dopadlo, děkujeme Vám za nákup :-)

Josef Vala

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nesmyslná cena dopravy

Dobrý den

Bohužel cena dopravy je i při malé objednávce stále stejná, přepravce si účtuje paušální poplatek a Vám u objednávky vychází zboží stejně draho jako doprava. Doprava zdarma bývá jen u větších zakázek a jen u některých výrobců.

• Hrůza

Reakce obchodu STAVEBNINY LEVNĚ

Hrůza to opravdu je, tato taška již letos nebude, ani u výrobce ....

Litujeme

Josef Vala

• Po emailové nabídce absolutní ignorace, zbytečně ztraceny 3 týdny čekáním.

Dobrý den

Nabídka odešla 15.5., po čtyřech dnech, což u krytiny je běžné. Bohužel s tím, že u nás je jen menší množství a zbytek zakázky dle možností výrobce, což je srpen.

Omlouváme se, ale situace v našem oboru je trochu napjatá.

Josef Vala

Před lety (3-4 roky) jsem zde nakoupil k maximální spokojenosti. Momentálně vůbec neragovali na objednávku (pouze automat, že ji přijali). Pokud nejsou schopni dodat zboží za uvedenou cenu (což se dnes nikdo nemůže divit), tak by měli aspoň reagovat.

Dobrý den

Omlouvám se, chybička se vloudila. Poučili jsme se z ní....

Josef Vala

Po potvrzení objednávky celého kamionu tvárnic,které měli do pár dnů dorazit ,jsem se nakonec po týdnu dozvěděl,že obchodní zástupce mě špatně v e-mailu informoval a tvárnice nebudou. S tím ,že další objednávku lze vyřídit a počkat 3 měsíce a že je přivezou.Jednání pana obchodního zástupce je zcela neprofesionální .Vím,že v tomhle obchodě už si neobjednám nikdy nic.

Dobrý den

Toto nás opravdu mrzí, ale bohužel situace na trhu je taková, že výrobci ruší už objednané zakázky. Bohužel s tímto jsme již nedokázali nic udělat.

Omlouváme se.

Josef Vala

• slibují a nedodají, ani nekomunikují, nedoporučuji

slibují dobrou cenu, zboží na skladě a dodání do 5 dnů. Nic z toho ale není pravda.

Dobrý den

Zákazník objednal dva komíny Heluz, ale my držíme skladem jen jeden od každého rozměru. A zrovna se to trefilo do inventury u výrobce. Recenzi zákazník píše týden po objednání a tudíž v době psaní recenze komíny neměl. Komíny jsou již dodány, tak děkujeme za trpělivost.

Josef Vala, majitel

Nabízí zboží,které vůbec nemají.
    Asi je to velký problém v nabídce E-shopu
    připsat,že "není skladem".

Dobrý den

Ano výrobce nestíhá dodávku do ČR a u nás skladě máme jen malé množství.

Omlouváme se.

Josef Vala, majitel

• Žádná

Spatny

Reakce obchodu STAVEBNINY LEVNĚ

Bohužel u 1m2 polystyrenu za 121,-Kč s DPH cena dopravy PPL převyšuje cenu zboží a to opravdu nevychází... Josef Vala

• po měsíci zboží nedorazilo

Stornováno zákazníkem :-) Josef Vala