Vse OK. Dostal jsem to co jsem objednal, zadne otravne maily. Diky :)

• Špatná manipulace se zásilkou

Balík přišel, byl to dárek pro dcery kamarádku k Vánocům a jen sme zabalili a předali. Po rozbalení dárku chudák holčička plakala že je rozbitý. Utrhane malé části puzzliku, zlomené vejpul

Dávám nedoporučuji, vzhledem ke komplikacím při doručení. Balík měl být odeslán na dobírku přes Balíkovnu na Alzabox. Očekával jsem, že půjde normálně zaplatit kartou (jako každá jiná věc v Alzaboxu). Nešlo, musí se zaplatit online a to v danou chvíli pro mne byl dost problém. V tuto chvíli nechápu poplatek za dobírku, kdybych to věděl při nákupu, zaplatím rovnou převodem nebo vyberu jiný způsob dopravy.

• design je pěkný
    • zavírání - nejdříve nešla krabička otevřít, bála jsem se, že něco ulomím a pak naopak jeden oddíl nedoléhá.
    • jsem docela zklamaná.

Reakce obchodu byla rychlá, problém ale byl se zbožím - řízení odrážedla je nasazeno asymetricky a proto nelze s odrážedlem zahýbat doleva. Je to výrobní vada, ale zboži nebylo obchodem před odesláním zkontrolováno.

• Rychle dodání
    • Přišel nám domeček, bohužel samolepky byli dost zmuchlane. Ted bohužel nedrží na domečku, budu požadovat nové samolepky!!!

• Došlo sice brzo ale buď špatne zabaleno nebo nebo jiz zabaleno s prasklým opěrátkem ,ihned odeslán e-mail s fotografii na reklamaci,zatim se pry dohadují s dodavatelem jak to bude a sms -prosím stropení než obdrží vyjàdřeni paní Pavla S.!kdyz budu posílat poštovné bude aspon 150 kč,ale nikde na stránkách reklamace není napsaná jak postupovat.je to třetí den a nic,byl to darek -takze vlastně nebyl.uvidim co bude dal určitě přidám hodnocení Obchodu pro ostatní zákazníky Eva J.

Již napsáno
    Zatim nic moc

Vážený zákazníku

vaše reklamace byla 31.1.2022, tedy ihned poté, co jste kontaktovala naše reklamační oddělení, předána výrobci a v současné době čekáme na jeho vyjádření. V zákonné lhůtě od nás dostanete vyrozumění a následně přijaté řešení.
    Vzhledem k tomu, že je produkt zabalen v originální krabici od dodavatele, není v našich silách zkontrolovat povýrobní vady případně vady způsobené přepravou k nám.
    Co se reklamace týká, tak veškeré zákonem dané informace jsou uvedeny na našich stránkách ve Všeobecných obchodních podmínkách.
    Pochopitelně nás celá záležitost mrzí o to více, že se jednalo o dárek. Přesto pevně věřím, že se vše rychle vyřeší k Vaší spokojenosti.

Tým Stavenice-hry.cz

• Rychlá komunikace
    • Došlo k záměně zboží

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí negativní zkušenost s naším obchodem. Zjevně došlo k chybnému vyskladnění objednávky, za což se Vám omlouváme.

Pevně věříme, že obratem zaslané správné zboží dorazilo včas a našlo svého majitele pod vánočním stromkem.

Tým Stavebnice-hry

• Zboží mi přišlo prasklé. Obchod se k situaci nevyjadřuje.

Vážený zákazníku,

velmi nás Vaše nespokojenost mrzí. Každopádně ještě ten samý den, kdy byla reklamace ohlášena, Vás kontaktovala pracovnice reklamačního oddělení a nabídla neprodlené zaslání prasklého dílu.

Pevně věřím, že tato nepříjemnost nezkazí radost z vánočního dárku.

Tým Stavebnice-hry

Hračky které pochází pravděpodobně z Číny vydržely dva dny už jsou mimo provoz:(

Reakce obchodu Stavebnice-Hry

velmi nás mrzí negativní zkušenost s nákupem v našem obchodě. V tomto případě fungujeme jako prodejci, nikoliv dovozci přímo ze země výroby.

Obraťte se na naše zákaznické oddělení, které s Vámi neprodleně závadu případně nefunkčnost vyřeší.

Veškeré kontakty jsou k dispozici na stránkách www.stavebnice-hry.cz

Pevně věřím, že se vše vyřeší k Vaší konečné spokojenosti.

tým stavebnice-hry

• Prodávají mi lhala

Objednala jsem si 2. Jakost s tím,že jsem si dopředu volala co s tím je a paní mi sdělila,že max. porušený obal nebo kosmetická vada nikoliv něco co by mělo na funkci vliv. Zboží mi přišlo prasklé. Jednalo se o klouzačku pro děti, nešla spojit, protože spoj byl prasklý a druhý nedocvakaval. Hned bych vrátila,ale děti plakaly,že se chtějí klouzat,tak to manžel sešrouboval. Takže dárky už zde ne, děkuji.

Reakce obchodu Stavebnice-Hry

omlouváme se za negativní zkušenost s naším obchodem.

Druhá jakost opravdu znamená buď porušené nebo otevřené balení. Případně se může jednat o lehké známky opotřebení vzniklé sestavením a poté rozebráním předmětu.

Není v našem zájmu prodávat poškozené nebo prasklé hračky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o objemnou věc, došlo k poškození s největší pravděpodobností v průběhu přepravy. Podobné záležitosti řešíme zasláním náhradních dílů, které máme trvale skladem. Naše reklamační oddělení Vás bude kontaktovat a odpovídající díl neprodleně zašle.

Přeji pěkný den

tým stavebnice-hry.cz

nebylo doručeno zboží dle mého požadavku, k čemu slouží poznámka, když si ji obchod nepřečte, pokud požadované zboží nebylo možno dodat, mohli zavolat, k čemu se uvádí kontakt ?

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Zjevně selhala výstupní kontrola ve skladu. Za chybu se ještě jednou omlouváme. Pevně věřím, že finanční kompenzace, kterou jste přijal, zmírní Vaše rozladění.

Přeji pěkný den a co nejméně negativních zkušeností s internetovým nakupováním.

• Drahé poštovné,nevyužít zasilkovny

vybrané zboží mi bylo doručeno rychle a v pořádku

• Zboží dorazilo poměrně rychle.
    • Krabice od dětské toalety byla z jedné strany úplně otevřená. Další strany krabice byly různě potrhané a poslepované. Není to vina přepravce, protože toto celé bylo ještě zabaleno v papírové přepravní krabici. Těžko říci, zda bylo zboží někde vystavené či již někým jiným vybaleno a vráceno. V každém případě bych očekávala nové zboží.

Byla to má první zkušenost (nákup přes Heureku). Příště si však vyberu své osvědčené obchody. Obal od toalety byl poničený a otevřený z jedné strany, což mne vedlo k úvahám, zda zboží již někdo používal a následně vrátil. Ale třeba ne a bylo to z jiného důvodu.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Zjevně selhala výstupní kontrola ve skladu. Zboží mělo být nové a v neporušeném obalu. Za chybu se omlouváme a zároveň doufáme, že nebude mít vliv na další případné nákupy na našem e-shopu.

Stížnost bude předána pracovnici reklamačního oddělení, která se s Vámi v nejbližších dnech spojí.

S přátelským pozdravem

Tým Stavebnice-Hry.cz

• zboží přišlo rozbalené

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, v jakém stavu se k Vám objednávka dostala. Zřejmě došlo k porušení obalu vinou hrubého zacházení se zásilkou v průběhu přepravy. V takovém případě je nejlepší zásilku od přepravce nepřebrat a následně nás o tom informovat.

Pracovnice reklamačního oddělení se s Vámi v nejbližších dnech spojí s návrhem řešení.

Děkujeme za pochopení.

Za tým Stavebnice-hry.cz

Pavlína Křivánková

• výborná komunikace

Rychlé dodání.

Nevím kde se stala chyba,ale přišlo mi jiné zboží(jiná pokladna,což bych ještě překousla).Ale hlavní problém byl,že fungovala (ta pokladna) asi cca hodinu(!?).Jsem velmi nespokojená.Tu pokladnu,kterou jsem chtěla původně,jsem si již objednala jinde,v jiném obchodě.

Vážený zákazníku,
    je mi líto, že jste s nákupem v našem internetovém obchodě nespokojen.
    V případě, že jakýkoliv výrobek přestane samovolně fungovat v záruční lhůtě, máte nárok na podání reklamace. Doposud jsme však reklamaci k Vaší objednávce neobdrželi. Pokud si budete přát situaci dořešit, neváhejte nás kontaktovat.
    ---
    Produkt byl zakoupen prostřednictvím nákupní galerie Heureka. Bohužel právě u tohoto výrobku má Heureka napárovány tři různě vypadající pokladny od několika různých prodejců, což je jistě pro zákazníka matoucí - není jednoznačné, co vlastně nakupuje. Pokud dojde k nesrovnalostem, je nejjednodušší kontaktovat některou ze stran (obchodníka či Heureku).

Tým Stavebnice-hry.cz

Jsem nespokojený s chemickým zápachem pěny určené pro batolata.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste s našimi službami nespokojen. Zakoupené pěnové puzzle je atestované pro udanou věkovou kategorii a splňuje zpřísněnou českou legislativu. Co se týká zmíněného zápachu, po rozbalení může být cítit u pěnového puzzle výrobní odér (jeho míra je závislá na subjektivním vjemu čichových buňek každého jedince).
    Pokud jakýkoliv výrobek při koupi na dálku nesplňuje Vaše očekávání, máte možnost jej do 14 dnů vrátit. Pokud Vaše pochybnosti o výrobku přetrvávají, neváhejte nás kontaktovat, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Zboží přišlo 2x poškozené - vrátila jsem

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše reakce. Bohužel jsme z Vaší strany nebyli o ničem informováni, tudíž jsme neměli možnost věc napravit.

Je možné se s případnou reklamací obrátit na naši infolinku 573 333 467. K dispozici jsme každý pracovní den od 8.00 do 16.30.

Pavlína Křivánková
    www.stavebnice-hry.cz