Bylo mně sděleno, že do GLS ParcelShopu nelze zboží zaslat na dobírku. Požádal jsem proto o vystavení proforma faktury, tu obratem uhradil a pak musel čekat na připsání úhrady na účet prodejce a doručení zboží do vybraného GLS ParcelShopu. Ukázalo se ale, že zásilka byla odeslána na dobírku. Abych měl k dispozici zboží, na které jsem čekal, dobírku jsem uhradil. A nyní musím doufat, že mně prodejce duplicitní úhradu vrátí.

obchod vědomě nabízí zboží, kterému dle vlastního tvrzení byl ukončen prodej

kamera byla skladem při objednávce, po zaplacení jsem dostal info, že kamera již není a nebude

• Zboží jsem zaplatil, ale ani po 14 dnech mi stále nebylo doručeno.

neodporucam. objednavka je skladom dorucenie pisu ze dalsi den potom zistia ze tovar je externe a natahuje sa to

platba cca 180EUR pri platbe kartou to prepocita na CZK tak platba je 180CZK a problemy.

proste ak amater spravi eshop tak to podla mna vyzera takto...

riesenie: odporucam ineho dodavatela

• Nepresny popis k produktom. Zavadza.

Radsej si viac krat preverit co kupujete. Eshop je taky ze druhy krat by som radsej volal a spytal sa ich na produkt. Lebo popisi nesedia a zavadzaju. A potom vznikaju iba problemy ktore vobec nemuseli byt.

• Zboží, které jinde nemají
    • Není možné zvolit způsob dopravy, nabízí pouze předražené GLS.

Obchod OK, zboží bylo dodáno, ale bohužel nesplnili slibovanou dodací lhůtu.

• Tvrdí, že mají zboží skladem, nebo na externím skladu, ale ve skutečnosti zboží po objednání také teprve někde objednávají. Nemají ani tu slušnost dát vědět, jak dlouho to bude trvat a když jim člověk volá, tak mlží a zdržují. Obchodníci by si zasloužili dostat lekci slušné komunikace se zákazníkem. To, když slíbí člověku, že se za chvíli ozve zpět a po hodině, když je znovu naháním a on mi oznámí, že neměl čas mi zavolat, že musel nosit letáky ...

Pokud máte možnost zboží objednat jinde, udělejte to!

• Mají zboží, které jsem jinde nesehnal
    • Zakoupená licence došla až další pracovní den

Obchod celkem funguje, ale v mém konkrétním případě mi přišla v pátek zakoupená licence až v pondělí. Možná byla pozdě dodaná výrobcem, ale na to jsem mohl být mailem upozorněn.

• Na strankach bylo napsano, ze pokud objednam do 14:00 bude zbozi jeste tentyz den expedovano s dodanim do druheho dne, nicmene se tak nestalo a az po me urgenci druhy den se objednavce zacal nekdo venovat s tim, ze ma objednavka byla i presto odeslana az o dalsi den pozdeji.

System e-shopu, kdy se o jednotlive objednavky stara konkretni region povazuji z hlediska zakaznika za nevhodny, protoze presne jako v mem pripade muze dojit k prehlednuti objednavky a jeji opozdene zpracovani resp. nezpracovani.
    E-shop by mel byt rizen centralne, kdy jeden clovek ze Stasanetu bude koordinovat odeslani zbozi zakaznikum z jednotlivych pobocek.

Reakce obchodu Stasanet s.r.o.

Dobrý den.
    Jménem společnosti se omlouvám, za pozdní vyřízení Vaší objednávky. Podle kolegů z brněnské pobočky jste se byl na samotný produkt zeptat osobně, kde Vám bylo vše objasněno.
    Bohužel e-shop v tuto chvíli nelze postavit tak, aby zakázky vyřizoval jeden člověk. Způsob velkoobchodního prodeje a naší distribuční sítě by tak neodpovídal možnosti mít se zákazníky
    všechen potřebný kontakt.
    I přes negativní recenzi, Vám za ni děkujeme. Z kritických příspěvků je potřeba si odnést něco, abychom mohli být lepším obchodem pro naše zákazníky.
    Doufáme, že i přes tuto neblahou zkušenost, k nám najdete cestu zpět. Vzhledem ke skvělému týmu odborníků Stasanetu, kteří vždy dokážou poradit a vyhovět.