• Pozdní dodání
    • Špatná komunikace
    • Rozbité balení

Zboží mi přišlo měsíc od objednání objednávka 13.9 a balík přišel 22.10., týden jsem musela řešit dopravu jelikož společnost Špuntík nedodala podle dopravce kompletní informace . Dvakrát mi bylo po telefonu řečeno, že se mi kolegyně, která má na starosti můj problém ozve ani jednou se tak nestalo. Po tom co balík dorazil zboží uvnitř bylo poškozené. Jsem velmi zklamaná.

• Spatna komunikace
    • Neustale chyby v systemu

Pri objednani byla nedostupna pouze jedna polozka. Po 14 dnech prisel email s tim,ze jsou nedostupne dve. Mail prisel den pred predpokladanym naskladnenim s rim,zda si preji pockat nebo zbozi nahradit. Den predem uz je trochu zbytecne ho posilat.

Na prodejne nejsou schopni zkontrolovat stav objednavky, telefon nikdo nezveda a na maily odpovidaji pozde.

• Po uhrazeni castky ( za autosedacku, pres 5 000,-) obchod nekomunikuje.

• Zdlouhavá komunikace
    • Zboží je zaplacené, ale stále nepřišlo a to už jsem 3x urgovala

• Tento obchod bohužel nedoporučuji,zboží, které jsem objednavala bylo skladem, ale už na nej čekám 10 dni a stále nic. Celkove s obchodem nemame dobre zkušenosti co se tyce komunikace a dodání zboží.

• Žádné informace o stavu objednávky
    • Žádný email o datu expedice či dodání
    • Neochota pracovníků na infolince zjistit stav objednávky
    • Na jiných portálech sem našel levněji

Ani po třech telefonátech mi nebyli poskytnuty informace o stavu mojí objednávky.
    Třikrát se to prý předalo paní která to má na starosti.
    A třikrát se na to paní asi vykašlala.
    Když sem volal naposledy oznámil sem že objednávku budu rušit pokud mi aspoň nějaký email nezašle.
    Mrzí mě to protože to byl první e-shop který se mi zalíbil a zklamal mě.

• Komunikace s e-shopem nepatří mezi nejrychlejší.

Na zboží jsem marně čekala 3 týdny. Po této době jsem se na telefonické vyžádání z e-shopu dozvěděla, že některé objednané zboží není skladem a ani nevědí, jestli a kdy přijde. Po této informaci jsem objednávku stornovala a zboží si objednala jinde.

• Špatná komunikace
    • Dlouhá doba doručení
    • Žádná informace o stavu objednávky

• Po 10 pracovních dnech od objednání a úhradě zboží nemám aktuální informaci o stavu objednávky či termínu doručení.
    • Telefonní zákaznická linka nefunguje, i přes téměř desetiminutové vyzvánění jsem se i před několik pokusů nikdy nedovolala.

• široký sortiment
    • ceny
    • špatná komunikace s obchodem
    • doba dodání

Sortiment bezvadný, ceny také. Jen ta komunikace a doba dodání jsou špatné. Na info linku se téměř nedá dovolat. Když vše není skladem, i když dle webu ano, nikdo Vám nedá vědět a když si zavoláte, slíbí, že se Vám nejpozději druhý den ozvou a zase je ticho po pěšině.... Chápu, že přesouvali sklady a tudíž měli nesrovnalosti na stránkách, ale toto museli vědět obratem, přesto mě nikdo nekontaktoval!
    Objednávala jsem 12.8., dnes je 30.8. a vlastně ani nevím, jestli zboží dostanu.

• Milá slečna na zákaznické lince
    • Velmi zdlouhavá komunikace. Všechny informace jsem z nich musela doslova dolovat. Není možnost platby převodem- buď dobírka, nebo rovnou online. Ze 3 objednaných položek jsem jednu musela nakonec stornovat, neboť po 2 týdnech od objednání byla položka stále nedostupná a po mém dotazu, kdy ji naskladní, mi přišla odpověď, že teď není k dispozici, ale můžu si ji objednat na partnerském webu Feedo. Což je při již zaplacené objednávce opravdu rada nad zlato. A ani po 3 týdnech mi ještě nevrátili zpět peníze...
    • Na e-shopu mají spoustu položek, ale mnoho z nich má dostupnost jen na dotaz. Přesto jdou objednat a zaplatit, ale muze se stát, že vám pak oznámí, že už položku nemají. Tento systém nechápu

Myslela jsem, že je to velký e-shop, takže nebude problém s nákupem, ale po této zkušenosti zde již nenakoupím.

• Objednávka již 10 dni uhrazena
    • Obchod nereaguje na mail
    • Infolinka stále obsazena

Na to jak je tento obchod velký a jakou má reklamu by zasloužil zrušit. Zboží zaplacené, ale ani po dvou týdnech nedoručené. Obchod nekomunikuje ani telefonicky a ani elektronicky. Z internetu nakupuji dost často, ale takové jednání jsem ještě nezažila. Rozhodne si tam nic nekupujte, je spoustu dobrých e-shopu.

• Nekomunikace obchodu
    • Nedodání zboží

Zboží jsem objednala 12.8.2019 a zaplatila přes GoPay - potvrzující email o odeslání přišel a peníze se taky odečetly, dodnes nemám zboží ani peníze (23.8.2019). Zákaznická linka je neustále obsazená a na email nereagují.

• dodání
    • komunikace obchodu

5 z 6ti věci, které měli mít skladem, skladem neměli. po 14 dnech čekání jsem objednávku zrušila a zboží jsem si koupila jinde.

• Není žádná
    • Objednávka zaplacena dopředu,po týdnu urgencí žádná odpověď, naprosto otřesný způsob komunikace, telefon na který se nelze dovolat, na e-mail odpověď po několika dnech a pořád nevyřešeno. Čekal jsem na kojenecké mléko a po cca 10 dnech přiznali že nedohledali platbu přitom jiná paní ji tam dohledala hned . Práva ruka neví co dělá levá. Už nikdy více

První a poslední objednávka přes tento e-shop

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží neodesílaji

Je mojí chybou, že jsem spoléhala na velikost eshopu a neověřila si hodnocení za poslední dobu ještě před nákupem. Platila jsem předem a nemám ani zboží, ani peníze, ani žádnou odpověď. Doufám, že peníze dostanu zpět.

• Zakaznicka linka nebyla k dispozici v uvedenem case
    • Neni dostupna komunikace s eshopem pres e-mail

Na eshopu jsem chtela udelat objednavku v celkove hodnote cca 2800Kc a vyuzit slevovy kupon 200Kč pro prvni nakup. Po dokonceni objednavky jsem chtela zaplatit kartou pres platebni branu, nicmene cena k platbe byla uvedena bez slevy ac v souhrnu objednavky byla sleva odectena. Zkusila jsem se vratit zpet a provest platbu znovu, problem vsak stale pretrvaval a nasledne mi na email prislo nekolik stejnych objednavek. Snazila jsem se dovolat na zakaznickou linku v case uvedenem na strankach a informovat je o tom, ze zbozi mi opravdu staci pouze jednou a o problemu s kuponem, nicmene mi bylo receno, ze volam mimo dobu, kdy linka funguje (ac to bylo v dobe, kdy ma fungovat). Zaslala jsem tedy email se svym problemem na email, kterym prislo potvrzeni objednavky. Snazila jsem se problem vyresit, opakovane jsem volala na linku, ktera pak byla bud obsazena (chapu ze je asi vytizena) nebo mi detskym hlasem oznamila, ze maminky jsou na dovolene... Zbozi jsem si tedy radeji objednala jinde a vznikle objednavky ignorovala.

• spatná komunikace

objednala jsem autosedačku, nemožné se dovolat, po týdnu jsem psala email a přišla mi odpověď, že zboží nemůžou najít a objednávku ruší

• Zadna
    • Nulová komunikace, neodpovídají na mail ani neberou telefon, objednané zboží dorazilo jen zcasti a to téměř po dvou týdnech, nikdo se nenamahal informovat. Již si zde nikdy nic nekoupím.

• Cena, kvalita
    • Komunikace, dlouhá doba doručení

Bohužel vícekrát, už neobjednám. Na můj vkus dlouhá doba doručení. Celková spokojenost nic moc čekala jsem lepší služby.

Reakce obchodu Špuntík

děkujeme Vám za hodnocení. Je nám líto, že jsme nedokázali zboží vyexpedovat rychleji a tím jsme Vás jako svého milého zákazníka zklamali. Budeme se snažit, aby se tato situace neopakovala.
    Pěkný den, Špuntíci