Mám podobně nemilou zkušenost, kdy mi byla objednávka stornovaná prodejnou, protože prý byl produkt chybně naceněn
    Stejný produkt je však stále ještě v prodeji za stejně atraktivní cenu.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, toto byl ten samý produkt jako jsme psali níže.

Vysvětlovali jsme vám, že na této chybě pracujeme. Dlouho jsme netušili kde byla chyba, proto u produktu zůstala cena stejná (špatná) tak dlouho. Nicméně za tuto chybu jsme se vám omluvili, leč bezvýsledně jak vidno. Bohužel v takovém obrovském množství se občas nějaká ta chybička najde a nedokážeme ji včas odhalit a následně okamžitě opravit.
    A chtít profesionální kalhoty v ceně 2.400kč za 299kč je opravdu nad naše síly.

Objednané zboží mi nebylo odesláno s důvodu chyby v systému ( chybně nastavená cena za produkt ).
    Samozřejmě, naprosto chápu, že se v systému může objevit chyba, což však ve mě vyvolává přinejmenším velké pochybnosti je fakt, že je daný produkt nadále v prodeji za stejně "chybnou" cenu.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, pane Janusz, vysvětlovali jsme vám, že na této chybě pracujeme. Dlouho jsme netušili kde byla chyba, proto u produktu zůstala cena stejná (špatná) tak dlouho. Nicméně za tuto chybu jsme se vám omluvili, leč bezvýsledně jak vidno. Bohužel v takovém obrovském množství se občas nějaká ta chybička najde a nedokážeme ji včas odhalit a následně okamžitě opravit.
    A chtít profesionální kalhoty v ceně 2.400kč za 299kč je opravdu nad naše síly.

• Zboží uvedené jako skladem ve skutečnosti skladem nebylo.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, ano za tuto nepříjemnost se opravdu omlouváme. Ono je opravdu těžké, uhlídat tak obrovský sklad. A pokud je zboží poslední kus, občas se stane, že se produkt vyprodá před vámi. Děkujeme.

i když bylo zboží na webových stránkách uvedeno že je skladem, zboží dodáno nebylo. Koupila jsem v jiném e-shopu, kde měli zájem o zákazníka

• Zboží neodpovídá popisu, objednané zboží nahrazeno levným nepoužitelným.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den. Zboží neodpovídá popisu? Tréninkových tílek jsme prodali mnoho a nikdo neměl problém. A za druhé hodnotíte zde obchod, ne produkt. My nejsme výrobci tílek, pouze prodejci.

Nedodáno správné zboží

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den. Ano, toto byla naše chyba. Je potřeba si uvědomit, že jsme také lidé a za naší chybu jsme se omluvili. Jednou z mála vaší poviností bylo si zboží zkontrolovat. Chtěli jsme vám vyjít vstříc, ale abychom vám vzali zpět hranou hokejku to opravdu nemůžeme. Moc nás to mrzí, ale opravdu, jsme jen lidé...Děkujeme.

dlouhá dodací lhůta, objednaný typ hokejky neměli, ač na stránkách při objednávce bylo uvedeno, že mají skladem, nabídli mi jiný typ a obratem vrátili rozdíl v ceně

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, vážený zákazníku. Ano, opravdu jsme měli chybu v našem systému a hokejku uváděnou skladem jsme neměli. Na naši obranu, můžeme jen uvést, že uhlídat sklad s 10.000 položkami je velice obtížné a někdy jako v tomto případě vznikne chybka. I tak děkujem za vaši recenzi. Tým spukem.cz

• přehledný eshop, cena
    • raději zavolat, jestli opravdu mají ty věci skladem, než to objednáte

Objednal jsem si 10 dní před Vánoci brusle, které měly být skladem. Za 2 dny mi volali z eshopu, že bohužel skladem nejsou, tak jsem musel objednávku zrušit.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Vážený zákazníku, za tuto skutečnost se omlouváme, nicméně jste objednával brusle ve výprodeji a bohužel se stalo, že ten den před vámi si je u nás koupil zákazník na kamenné prodejně. Jelikož před vánoci jsme měli opravdu mnoho objednávek, nestihli jsme Vás informovat ihned, nicméně vám byla nabídnuta alternativa, kterou jsme vám nabízeli aby jste případný dárek k vánocům měl. Bohužel jste tuto nabídku nevyužil. I tak se omlouváme, chyba vznikla u nás, přejeme příjemný den.

• ELBE Ribano jednodílné není z bavlny jak uvádíte na e-shopu!!!!

klamání zákazníka!!!!

Reakce obchodu Spukem.CZ

Vážený zákazníku, sice nevíme jak jste přišel na to, že námi nabízené bavlněné ribano Elbe, není bavlněné, ale věřte, že tomu tak je!!! Ribano je tvořené z 98% bavlny a 2% z lycry a to z toho důvodu aby až jej párkrát vyperete, se nesrazilo! Pokud jste měl nebo máte jakékoliv pochybnosti, ribano jste mohl vrátit, a poslaly bychom Vám celou fakturovanou částku. Prosím pokud budete příště hodnotit výrobky, které prodáváme, prosíme o pravdivé informace! Našim zákazníkům nabízíme kvalitní zboží za myslíme zajímavé ceny a toto zmíněné BAVLNĚNÉ ribano Elbe co počtem prodejů je toho důkazem. Přejeme příjemný den.

• Přehlednost webu
    • Viz. dole

Objednal jsem si přes slovomat - dodavatel spukem.cz

Recenze: sluneční brýle trend multicolor. Brýle jsou vyrobeny a dovezeny z Číny. Podle vrzání a špatných nedodělků (hrany, zbroušené sklo) tipuji jejich cenu do 100,- vůbec nemají hodnotu 580,- jak je psáno na jejich webu. I 350,- u slevomatu se mi zda jejich kvalitu nedostačující. Jsou na tom i vysacky s rozsypanym čajem - název brýlí je vymyšlen, proto ho nenajdete v jiném obchodě. Přišli už poškrábané jak sklo tak i konstrukce. Ve skle jdou vidět vady - černé tečky. Bylo to vše zabaleno a posláno obyc zásilkou takže to pošta muže snadno rozbit. Bylo mi psáno že jsou téměř nerozbité, tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží, ale počítám tak toto léto. Reklamovat raději nebudu, nemá cenu, platil bych další poštovné. Myslím, že i s tímto prodejce počítá.. abych nebyl pořád negativní tak jediné plus je, že jsou tmavší skla a cloní slunce. Za mně nedoporučuji nákup těchto brýlí.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Vážený zákazníku, nechápeme vaši recenzi z důvodu, že jsme vám nabízeli, výměnu brýlí nebo bezplatný odvoz brýlí na naše náklady a vrácení celé částky. Samozřejmě, že se může stát, že brýle mají nějakou chybu, pokud tomu tak bylo, za to se omlouváme. Těchto brýlí jsme již prodali min.100 kusů a zatím nám nikdo brýle nevrátil a ani nenapsal jakoukoliv negativní reakci. Pokud kupujete brýle za 300,-Kč, nemůžete očekávat značkové brýle v hodnotě 2000,- Polemizovat, zda tyto brýle mají tu a nebo onu cenu, je myslím zbytečné. I tak vám děkujeme a přejeme příjemný den.