• Dodavatel trval na rozbalení zboží před řidičem firmy Geis,ta to odmítala.Přesto jsem si trvala na svém a balík jsem rozbalila.Sprchová vanička byla poškozená.Řidič rozbalenou vaničku nechtěl zpět.Mám tedy poškozenou vaničku,kterou jsem musela zaplatit.Hodinu jsme se dohadovali s prodejcem a s dopravcem.Nejhůř jsem dopadla já zákazník.Chci,aby si vaničku odvezli a přivezli nový nepoškozený výrobek.
    • obchod nekomunikuje

Zboží jsem měl dle info obchodu obdržet do 5 dnů. Dnes je to dnů 12 a stále se nikdo neozývá. To asi dostatečně ukazuje, že jsem si nevybral dobrý obchod.

Doporučuji. Velmi příjemná paní na informacích, zjistila mi všechny dotazy ohledně zboží. Děkuju.

Nákup v obchodě v pořádku, vše běželo jako na drátkách. Nicméně po vybalení a instalaci jsme zjistili, že dveře jsou prohlé a to o 2 cm a potom máte dorovnávat protikus. Co se týče zboží jsem sklamán.

Doporučuji, rychlé odeslání, vše v pořádku, příjemná komunikace.

doporucuji

• Přehledné webové stránky, široký výběr produktů, cena.
    • Nevím o žádných slabinách

Na radu kamaráda jsem nakoupil u Vás. Výborná komunikace, ochota. Každopádně Vás budu doporučovat.

• nákup z domova

myslím, že tento přípravek není běžně v obchodech k dostání

super

• Žádné.
    • Katastrofální a lživá komunikace ze strany obchodu!!!

Obloukem se mu vyhnout a dát si ho na černou listinu!!!

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi, i když kritickou. Za dodací lhůtu zboží se velmi omlouváme a i to i ze strany dodavatele, který způsobil toto prodloužení dodací lhůty. Nikdy jsme nepodávali lživé informace, jen jsme Vám předali informace od dodavatele, kterými jsme disponovali. Přejeme Vám, ať vám zboží dobře slouží.

Naprosto bez problémů.

sice nastaly drobné problémy, ale byly k mé spokojenosti vyřešeny, proto nákup v tomto obchodě doporučuji

• Zboží které již není dostupné je stále objednatelné.

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, omlouváme se, ale objednal jste si akční zboží, které je pouze do vyprodání zásob a jejich obrátkovost je opravdu velmi vysoká. Aktualizace na stránkách probíhá s určitým časovým posunem. Zboží po Vaší objednávce bylo označeno jako NENÍ SKLADEM.
    Je nám líto, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Vše bylo v pořádku, s obchodem jsem výborně komunikovala. Bohužel došlo ke stornu objednávky z mé strany, neboť se vyskytly změny a zboží již neodpovídalo požadavkům. Špatně jsem propočítala velikost sprchového koutu a objednaný kout byl nevyhovující. I tak mohu obchod doporučit, neboť z jejich strany fungovalo vše výborně. Děkuji

• Jako snad jedini meli skladem a za rozumnou cenu vanovou zastenu podle mych predstav
    • Zatim jsem zadne nenasel

• Kvalita,cena
    • Rychlost dodávky

Objednávka a komunikace se zákazníkem je na úrovni.

• Dobré ceny
    • Špatná informovanost zákazníka o stavu objednávky!

Mohu doporučit všem.

• Zajímalo by mne, proč dopravce nevystavuje doklad o zaplacení hotovosti na dobírku a tvrdí, že se hotovostní účtenky nevystavují,
    • a že za to může prodejce.
    • nemají aktuální nabídku, zboží šlo objednat a trvalo několik dní než vůbec ověřili že už ho nemůžou dodat

Jsem překvapen ze obchod zná moji objednávku a nikdo nebyl schopen zvednout telefon a zdelit mi ze zbozi neni nebo zrušit objednávku :)

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, moc se Vám za vzniklou situaci omlouváme. Zboží samozřejmě skladem máme, nicméně při zpracování objednávky došlo v našem sytému k chybě a bohužel nedošlo ke konečné expedici. Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Celou objednávku dle domluvy co nejrychleji vyřídíme, tak aby bylo zboží co nejrychleji u Vás. Děkujeme za pochopení a projevenou důvěru.