Zbozi se ve skladu nenaslo

I couldnt pay by credit card online. I dont like "dobírka".

• Žádné
    • Lháři

Dobrý deň,
    mrzí nás to, ale Vašu objednávku sme boli nútení zrušiť, pretože počas objednávacieho procesu sa Vami objednaný tovar vypredal.

Klasická výmluva některých obchodů.

• Objednal som si flasu Nalgene 0,75l. Dodanie trvalo 7 dni.Flasa dorazila v objeme 0,65l.
    • Potom som pisal do obchodu mail, co s tym. Ani po 2 dnoch som sa nedockal odpovede.

• cena, dodání
    • nabízí něco, co nemají

je nedůsledné, nabízí něco, co nemají

• Boty byli na eshopu skladem, druhý den volali že je nemají omluvili se a nabídli 5% slevu když si vyberu jiný.To jsem nechtěl a objednávku jsme stornovali.Nicméně potom jsem kouknul zase do eshopu a boty pořád skladem, tak nevim.

• Neaktualizovaný web

• zadna komunikace

objednala jsem si armband Nike, je mi velky, na reklamaci nereaguji...

Dobrý deň.

Ďakujeme za Vašu reakciu, avšak žiadnu reklamáciu od Vás sme neobdržali. Samozrejme, ak s tovarom nieste spokojná, radi Vám tovar vyreklamujeme. Ďakujeme

• nevím
    • Nemají přehled přes to, co vlastně mají v nabídce.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Sportstreet.cz

Dobrý deň. Žiaľ, objednali ste si tovar, ktorý bol posledný kus a pri balení sa zistilo, že bol jemne poškodený, načo sme Vás kontaktovali. Mrzí nás to, ale poškodenie vzniklo pri preprave tovaru od dodávateľa. Ešte raz sa ospravedlnujeme.

Otřesné, na obchodě bylo zboží skladem a za necelý týden mi přijde jen mail, že v objednávce je změna a já ještě musela hledat, co je tam jinak, nemohli prostě jen napsat, že je objednávka zrušena. Na email který jsem napsala vůbec nereagují. Omluva ani nic podobného se samozřejmě nekoná, každý jiný obchod se kterým mám zkušenosti napsal omluvný mail, že zboží už bohužel není. Ale tohle jednání je hrozné! Vůbec tento obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu Sportstreet.cz

Dobrý deň. Pokúšali sme sa s Vami skontaktovať telefonicky, keďže sa tovar vypredal ešte pred Vašou objednávkou, avšak ste nedvíhali telefón, načo sme Vám zmenili status v objednávke. Ďakujeme aj tak za Váš záujem o nákup. Sportstreet.sk