• Dlouhý dodací termín
    • Nelze platit dobírku kartou, pouze hotově

Reakce obchodu Sportsone.cz

Dobrý den přeji,

Poprvé za 16 let našeho působení si dovolím zareagovat na recenzi. Naprostá většina recenzí byla pozitivní a zpětně za ně Děkuji. A těch pár negativních jsme si zasloužili, vždy bylo něco co se nám nepovedlo a chyba byla u nás.
    Tady bych si ale dovolil zareagovat. Není to tak, že by nešlo platit dobírku kartou. Kartou lze u nás platit na e-shopu, u přepravce DPD, i na kamenné prodejně. Jediné, kde nelze platit kartou ja Zásilkovna. Je to proto, protože u Zásilkovny je natolik drahá platba kartou, že to častokrát (záleží na výši dobírky) převyšuje cenu dopravy samotného balíku. To mi nepřijde úplně normální, a proto jsme u Zásilkovny zavedli toto opatření.
    Zákazník má pravdu, že termín dodání byl dlouhý. Ale to může znamenat i měsíc, kdežto v tomto případě jsme objednávku odeslali čtvrtý den. Obvykle býváme rychlejší, ale tady jsem si nevšiml, že objednaný výplet nemáme v požadované šířce skladem, a celé se to zdrželo - naše chyba.
    Byla to 15-tá objednávka tohoto zákazníka u nás. Jen u jedné z nich se nám nepovedlo odeslat objednávku do 48 hodin - souhrn objednávek, včetně omluvy za zdržení u této recenzované objednávky byl zákazníkovi odeslán v soukromé komunikaci. .
    U této objednávky jsme byli opravdu pomalí a ještě jednou se za to omlouvám.
    Sedlář - Sportsone.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

při vyplétání struna praskla a to vyplétal profík, který plete denně , asi staré struny ****

• --
    • --

Zboží přišlo v jiném balení (nebaleno), než bylo uvedeno na jejich stránkách

• Cena.
    • Nespravne informace u vyrobku. Prvni opravily, resp. podminky zmenily pri dotazu. Druhou nespravnou, resp. velice zavadejici informaci nemam silu/zajem resit.

Pouze cena me drzela u tohoto obchodu. Priste budu radeji akceptovat cenu vyssi, nez se vracet. ...zbozi nakonec dorazilo dobre zabalene (ikdyz tenisove rakety nebyly vypleteny, jak na webu obchod uvadi, viz. druhy neduh. Uz nechci resit...).

• Na mou žadost o spěšné dodání nikdo neodpověděl a objednávka přišla týden po zaplaceni.

• nabízejí zboží, které nemají k dispozici

Dvakrát jsem objednala různé zboží, ani jednou ho neměli skladem,tento obchod nedoporučuji

• delsi doba dodani zbozi ,nedodrzeni dohodnuteho faktury bylo me prislibeno dodani i paragonu do dnesniho dne ho nemam a faktura by mela byt soucasti baliku a ne v tistene podobe na meilu