• celkem dobrý sortiment
    • bohužel chybně uváděná skladovost
    • komunikace

Objednával jsem 20. 1. a u produktu svítilo skladem a text "ve čtvrtek 21.1 u vás", říkal jsem si super, potřebuju zboží až v pátek, tak to bude ok. Nevím proč obchod na webu slibuje rychlé dodání, když to pak po přímém dotazu dementuje a odvolává se na poštu apod. a že vlastně to dodaní neumí zaručit. Ale ok říkal jsem si, tak to snad dojde, když to pošlou. Nakonec ale objednávku zrušili, protože avizované zboží skladem nenašli a tedy neuměli dodat. Bohužel, tady doporučení udělit nelze.

Obchod po týdnu sdělil, že zboží nemá a nelze objednat. Problém s vrácením peněz. Na email neodpověděli. Musím řešit mnou nezaviněný problém. Komunikace mizerná, vlastně žádná, rozhodně nedoporučuji platit předem!

Jevi znamky používání, nebylo zasláno v originálním obale.zřejmě nekde vystaveno.

Reakce obchodu Sportovní Svět

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Nebyla v žádném případě naším záměrem. Protože se jednalo o starší model a veškeré naše zboží se nachází v kamenné prodejně, k drobným nedostatkům zřejmě došlo při dlouhodobějším vystavování posledního kusu.

Můžeme Vás ale ujistit, že nic z našeho sortimentu se nevrací do prodeje, pokud bylo zboží někým používáno, vyjma vyzkoušení.

Na zboží byla 30% sleva právě z důvodu, že se jedná o model, který se na prodejně již delší dobu coby starší typ nacházel. Vynasnažíme se na tuto skutečnost zákazníky patřičně upozorňovat.

Pevně věříme, že Vaše příští zkušenosti s námi by již byly k Vaší naprosté spokojenosti.

S přátelským pozdravem

Tým e-shopu SportovniSvet.cz

Inzerované zboží nebylo - zaplatil jsem kartou a doposud jsem neobrdžel platbu zpět, i když mě bylo sděleno, že bude zaslána okamžitě.

Reakce obchodu Sportovní Svět

velice se omlouváme za mylnou informaci. V tomto případě bohužel došlo k situaci, kdy se počet kusů skladem neshodoval s realitou. Pravděpodobně kus prodaný v kamenné prodejně zapomněl některý z kolegů odečíst také na e-shopu.

Zdržení při navrácení platby nebylo v žádném případě úmyslné. Kolega požadavek zaslal ihned do účtárny k proplacení. Prodleva musela vzniknout tedy nedopatřením tam. Po tomto zjištění jsme vyřízení platby okamžitě zaurgovali. Věříme, že nyní je již vše v pořádku.

Pevně doufáme, že nám dáte ještě šanci Vám dokázat, jak ojedinělé toto nedopatření bylo.

S přátelským pozdravem

Tým e-shopu SportovniSvet.cz

• Lyže byly popsány velkými číslicemi - cenou nesmazatelným fixem, takže na přední straně lyže je vidět jejich cena na ploše asi 5 x 5 cm. Opravdu - hrůza!

• dostupnost skladem
    • obrázky na webu neodpovídají popisu ... chtěl jsem sulov, na obrázku sulov, po telefonickém dotazu sulov, přišla arca ...
    • saně vypadaly jako použité, rezavé skluznice ...

až vylepší to, že na webu mají něco popsáno, k tomu fotku a pak zjistíte, že vám dodají něco úplně jiného bude to ok

popravdě nutno přiznat, že nabídnuli jak vrácení zboží, nebo 10% slevu ...

Dorazilo jiné zboží než bylo na obrázku.. Konkrétně starší model turistických bot.

• celkem dobré ceny

Objednal jsem snowboard pro syna a přišel totálně poškrábanej a otlučenej. Krabice při tom nebyla poškozena a byla zabalena od prodejce.
    Znamená to tedy, že ho již takový odeslali. Nebyl zrovna drahý tak jsem to s prodejcem neřešil.Syn to těžce nesl a tak jsme jej se synem leštili leštěnkou na auta celý večer.
    toť vše.

• nebya tu možnost doručení zboží domu ale pouze na jakesi sběrné místo ppl

Reakce obchodu Sportovní Svět

možnost doručení domů samozřejmě máme. Ale PPL nabízí i takzvaná odběrná místa - Parcel Shopy, pokud si to necháte zaslat tam, tak to funguje stejně jako balík na poštu. Poslat balík přímo na adresu k Vám domů, je vybráno, jako první varianta, pokud to pro Vás bylo nepřehledné, tak se velice omlouváme, ale podle systému bylo zboží doručeno bez problému, tak je snad vše v pořádku.

tým e-shopu www.sportovnisvet.cz

• Domluvil jsem se na montáž vázání na lyže a po obdržení vše bylo jinak lyže i vázání bylo zvlášť

Pote se mi majitel omluvil ale vše jsem musel řešit pote.

Reakce obchodu Sportovní Svět

ano toto je bohužel pravda... jedná se o pochybení z naší strany, náš člověk v servisu na tu montáž prostě zapomněl. Ještě jednou se velice omlouváme.

tým e-shopu www.sportovnisvet.cz