• Zboží skladem není na skladě!

nemůžu hodnotit nákup když dosud nedorazil

• Přišel pouze e-mail automaticky vygenerovaný při objednávce zboží, jinak žádná komunikace, zboží nikde.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Dobrý den, v systému jsem dohledal jedinou nevyřízenou objednávku s koncovým číslem 99, u které jsem žádal o potvrzení e-mailem. Dnes posílám e-mail znova. Pokud toto není Vaše objednávka, můžete mi prosím na e-mail [email protected] zaslat číslo objednávky? Předem děkuji o omlouvám se za potíže. Pepino Sladký, SPORTnaNETU.cz

• Po rozbalení jsem zjistil, že došlo jen jedno balení, ale nesprávného rozměru. Objednáno průměr 83,výška 80, došlo pr 80, v 90.

Poštovné je dražší než cena zboží, proto jsem upustil od reklamace. Další peníze do tohoto zpackaného obchodu nehodlám investovat. Nejlevnější pro mne bude když kartuše věnuji někomu známému. Po zkušenostech si u Vás už nic neobjednám.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Rád bych Vás informoval, že, z důvodu přesunu platformy na novou firmu může nyní docházet k drobným problémům s dodávkami.
    Prosím Vás o zaslání čísla objednávky na níže uvedený email, abychom jí mohli dohledat a spojit s Vámi.

• Snad nabídka
    • Zboží asi nemá skladem

Příště nakoupím jinde a i levněji ale hlavně budu mít zboží druhý popř.třetí den doma.Obchody ktere nabízí zboží a nemaji ho skladem a po objednání ho schání někde v Číně nebo v jinem obchodě takové tu opravdu nepotřebujeme.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Vážená zákaznice , velice nás mrzí že jste nebyla spokojena s délkou dodání. Můžete mi prosím zaslat na níže uvedený e-mail číslo objednávku a dobu dodání?

Rád bych se na to podíval, proč jsme nedodrželi naše standardní tři až čtyři dny od objednávky, jelikož zboží v číně po objednávce opravdu nesháníme.

Předem děkuji za vstřícnost a omlouvám se za problémy.

777 95 11 14

• Že mi přijde dotaz na kvalitu obchodu a ke stavu dodání zboží ani tečka. Za celou dobu mám jen potvrzení o přijetí objednávky.

777 95 11 14

• Obdržel jsem brusle jine barvy než jsem původne objednal.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Velice se omlouváme, dodavatel změnil barvu bez předchozího aviza...objednáváme dle kódů a ten zůstal stejný...budete-li si přát výměnu za jiný model - jsme Vám k dispozici.

Nevím co jsou to za intriky, nebo nějaký podvod. Nabízet zboží za 1kč, není normální.Samozřejmě zboží nebylo doručeno.Tahají z lidí jenom důležité informace. V tomto případě tento obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Prosím nehledejte intriky. V datových souborech se bohužel občas objeví chyba, a to i v cenách. Stává se to, omluvili jsme se. Většina lidí nám porozumí a sama nás na chybu jen upozorní...a Těm patří náš dík.

Po objednání zboží před deseti dny jsem neobdržela žádný mail ani balíček.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

paní Ester, zadala jste platbu převodem - v potvrzení objednávky jsme Vám tuto potvrdili s tím, že zboží pošleme na základě přijaté platby - PLATBA OD VÁS NEPŘIŠLA A TAK JSME PŘIROZENĚ NEMOHLI ODESLAT ZBOŽÍ !!!

• nabízí zboží, které již není na skladě

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

dostupnost zvolené velikosti je "na dotaz"...samozřejmě se může, v tomto předvánočním čase stát, že danou velikost objednal již někdo před Vámi...o nedostupnosti jsme Vás informovali...Omlouváme se, že jsme nemohli vyhovět.

• Žádné
    • Nabízí zboží, které nemají

Komunikace perfektní, ale nabízí zboží, které nemají. Jsem zklamaná, chtěla jsem pro dceru dárek k Vánocům a ve finále jsem musela zvolit jinou barevnou variantu,než co obchod nabízí a ani nemá.... Nabízím pouze to, co mám! A ne naopak!Brala bych,kdyby napsali,že nemají skladem, počkala bych,ale že to zboží nemají vůbec, to je síla! Navnadí člověka, aby nakoupil a pak Vás zchladí a nabídnou jinou barvu....vysvětlete to pak dětem....

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Omlouváme se, že jsme nemohli vyhovět...varianta bohužel zůstala v katalogu i po jejím vyprodání.

• chybně uvedené ceny

objednal jsem brýle a za pár dní mi přišel mail, že nebudou stát cca 1900 Kč, ale cca 3900 Kč

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Omlouváme se, ceny se stahují z distribuční sítě...bohužel není v našich silách "odkontrolovat" téměř 6000 položek..V datovém toku může ojediněle dojít k chybě - proto jsme Vás hned upozornili...

Zboží objednáno před pár týdny a stále čekám na jakékoliv informace z obchodu ohledně objednávky. Zatím marně.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

V potvrzení o přijetí Vaší objednávky jsme Vám podali tuto informaci: ...v nabídce je pouze v provedení - tmavě modrá. Cena je stejná. Děkujeme za info o možné výměně, či provedení storno u objednávky...Navíc jste zadala platbu přes bankovní účet a platba od Vás nepřišla...takže i kdybyste si nepřečetla naší zprávu, nemohli bychom zboží odeslat...Mrzí nás tento Váš příspěvek....

• Proti ostatním internetovým obchodům žádné
    • vzdálenost od obchodu

U dodaného stroje je nabízeno měření tělesného tuku, což není pravda. Vypočítá vám pouze BMI,ale nezměří tělesný tuk,což je zde uváděno jako to samé. Na výpočet BMI nepotřebujete údajné senzory, stačí vám kalkulačka a průměrné počtářské znalosti, zdatnějším postačí tužka a papír - jestliže znáte svoji výšku a hmotnost, spočítáte si BMI sami.
    Výpočet BMI neboli Body Mass Indexu vám ukáže, jak jste na tom pouze se svou váhou.Zda máte nadváhu, nebo podváhu.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Děkujeme - velice si Vážíme Vašeho hodnocení...a připomínky k vlastnostem výrobku předáme výrobci... Administrace obchodu

• Obchod nabízí zboží s nepravdivým popisem od výrobce.

Koupil jsem koloběžku s nosností do 120kg a mám 98kg. Konstrukce se prohýbá a kolečka vydržela 30 minut, než povolily dráty. Jel jsem jen po cestě a popis zboží byl dokonce do terénu. Lež jako věž ! 16 drátů v 12-ti palcovém kolečku prostě nic nevydrží, je třeba si objednat kolečko ze zahraničí s hustším výpletem. V ČR to nikdo bohužel nedělá ..

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Koloběžka je určena pro věk 10+, (tedy pro děti) což je v popise uvedeno..Nosnost rámu odpovídá - neznamená to však, že koloběžku může používat dospělý muž s váhou 98kg....

• obdržel jsem jiný rozměr objednaného zboží(skákací plocha na trampolínu) a dodavatel neuznal mou reklamaci !!!! Prý to MUSÍM nasadit, i když je plocha dodané plochy průměr 310 cm a já jsem objednával 365cm !!

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Konzultace proběhla i s výrobcem, o čemž jste byl informován - objednaná plocha k trampolíně je správná (samotná plocha je vždy menší, než rozměr trampolíny pro kterou je určena - natahuje se pomocí pružin...) Různí výrobci trampolín mohou však používat různé délky pružin. Nelze tedy spoléhat na to, že když rozměr trampolíny je stejný, že je možno použít skákací plochu od kteréhokoliv výrobce...případně je nutno zajistit i pružiny s odpovídající délkou..Nejde tedy o chybně zaslané zboží, ale chybně objednané...Nabídli jsme Vám možnost vrácení zboží, čehož jste využil...

Nakoupila jsem zboží poprvé a zboží je špatné.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Tak to nás mrzí. Prosíme ozvěte se nám, podíváme se, co by se dalo udělat.

• Nabízejí zboží skladem a po objednání zruší objednávku, protože zboží už není ani nebude.

To co je na stránkách nemusí být vždy pravda. Raději se telefonicky přeptat, zda je zboží na skladě, případně kdy bude k odeslání.

Děkujeme - velice si Vážíme Vašeho hodnocení. Administrace obchodu

• nekomunikuje

zboží jsem neobdržela .

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Zboží bylo patrně nedostupné...