• -
    • Zboží označeno jako skladem na prodejně přišlo po cca 14 dnech, místo objednané sítě přišly lajny. Bylo velmi těžké se dovolat na zákaznickou linku. Místo sítě, která byla objednána, byla jako náhrada nabídnuta jiná síť s naprosto jinou kvalitou. Tvrdili, že měli chybu ve skladování, ale síť je stále skladem. Stránky přesměrovány na www.nakupni-dum-praha.cz. Beru toto jednání jako klamání zákazníka. Po delším dohadování aspoň vráceny peníze.

Rozhodně nedoporučuji!!! Naprosto neprofesionální, zdlouhavé a klamavé jednání!!!

Objednane zbozi nebylo kompletni, o cemz jsem vedela uz pri jeho vyzvedavani. Musim velmi pochvalit jednani tohoto internetoveho obchodu. Nabidli mi totiz alternativni zbozi (o hodne drazsi) za stejnou cenu jako to puvodni. Navic mi dali jeste z celeho nakupu slevu. S takovou ochotou jsem se opravdu jeste nesetkala. Obchod mohu vrele doporucit.

• celkem levné, ale to je vše
    • nekomunikuje, na tel. kontaktu to nikdo nebere

objednal jsem si chrániče a dorazily mi řídítka a ještě něco na kolo, po vyřízení reklamace a po domluvě vrácení poštovného při zaslání zpět vrácení trvalo dlouho a až po několikerém upomínání se

• komunikace

• dostupné ceny
    • zatím jsem na žádné nepřišla

přehledná nabídka, přijatelné ceny, příjemná obsluha, kvalitní zákaznický servis

• možnost u způsobu dopravy využít osobní odběr
    • měli by si opravit údaje na hlavní stránce ohledně osobního odběru tam mají uvedenou jinou adresu (po kliknutí na více info pak ukáže tu správnou adresu) a kousek pod tím mají, že Kontaktujte nás a jako kamennou pobočku mají uvedenou právě tu správnou adresu - je to takhle celkem matoucí

Nakoupila jsem zde, protože měli skladem skateboard pro syna, který chtěl a taky za výhodnou cenu.
    Zboží jsme si osobně vyzvedli v jejich showroom, neměli jsme problém to najít.
    Za nás spokojenost.

• nekomunikuji

nekupovat

• nízká cena, možnost osobního odběru bez dalších poplatků, spolehlivost
    • trochu mě zmátla uvedená ulice v adrese, přičemž vstup byl z hlavní ulice za rohem...

• příjemná a rychlá komunikace.
    • Vchod je z jiné ulice než je adresa, je to trochu matoucí

Vše bylo OK.
    Byl to náhodný nákup

• Zboží jsem objednal 3.4. Dnes je 14.4. a zboží nemám! Ze strany obchodu za celou dobu téměř žádná komunikace. Dnes jsem opakovaně do obchodu volal (na číslo, které všude uvádějí jako infolinku) a nikdo to nebere. Nevím proč, ale nepřekvapuje mě to :-)
    • Objednávku dnes ruším pro nekomunikaci a šílenou dodací lhůtu u zboží, které uvádějí jako SKLADEM!

• přehledná nabídka
    • příšerně dlouhá doba dodání, zatím jsem se s tím za léta nesetkal, nehledě na to, že to není elektronika, ale koupací čepice. Navíc je troufalé žádat o hodnocení obchodu, když ani nevím, kdy zboží dodá

pokud potřebujete něco rychle, kupujte jinde

po deseti dnech jsem na obchod volal (na číslo uvedené nastránkách obchodu i v mailu od daného obchodu) a ani se nikdo neobtěžoval mi telefon vzít - zboží ani po 12-ti dnech stále nemám ......

• dodavate zboži přes uloženku ale ne na všechny pobočky nevim duvod v nasem meste je pobočka ulozenky ale ja jsem musel jet 25 km pro sve zboží

• Absolutně nulová možnost telefonické komunikace s obchodem. Mají dvě telefoní čísla, ani na jedno číslo během několika dní nikdo nereaguje.

Nepoužitelné !!!!!

Vše, co jsem chtěla, bylo "pod jednou střechou" a nebyl problém již potvrzenou objednávku doplnit přes mail o další zboží. Díky.

• zboží, které jsem hledal, byl u jmenovaného shopu na skladě, dorazil bez problémů, dorazil
    • neznám

• možnost vyzvednutí zboží v kamenném obchodě
    • možnost vyzkoušení zboží
    • velice vstřícná obsluha

výborná cena
    rychlé dodání
    vstřícné a milé jednání
    obchod doporučuji

• Uloženka v centru města s možností parkování primo před výdejnou.

Byla jsem absolutně spokojená.