• nechapu proc ty stranky uz nezrusili kdyz obchod nefunguje!!!

Reakce obchodu sportgold

momentálně je zde na sportgold.cz velký technický problém, který se musí odstranit a nějakou delši dobu to potrvá, než bude problém odstraněn.

Nevidíme ani jeden jediný důvod, proč bychom měli stránku "zrušit", když ji budeme chtít po odtranění chyby zase zprovoznit.

Dost jasně a čítelně tam máme pro všechny zákazníky banner, kde o tomhle problému informujeme.

• Přehlednost
    • Delší dodací lhůta, ale to je předem oznámeno.

Obchod bych určitě doporučil těm, kteří mají trpělivost a na objednaný zboží si počkají.

• Dobré ceny
    • Obchod zrušil objednávku protože zapomněli aktualizovat zboží a objednané zboží již není v nabídce a nemají náhradu.

Šlo mi o rychlé dodání tak jsem vybral protože uváděli že mají skladem. Nakonec zboží nebylo vůbec.

Reakce obchodu sportgold

velice nás mrzí, že jste se musel potýkat s takovými komplikacemi.
    Dovolte nám, abychom Vám vysvětlil proč eshop nebyl průběžně aktualizován a proč došlo ke komplikacím se zbožím.
    Vše to bylo kvůli tomu, že původní majitel již neměl čas se věnovat jeho údržbě a aktualizací a rozhodl se ho prodat.
    A než se našel nový majitel, tak byl eshop určitou dobu nečinný a neaktualizovaný.
    Nyní jsme tu my - nový majitelé eshopu a eshop je aktualizován každý den! ;-)

S pozdravem a přáním hezkého dne,

tým sportgold.cz

• Stránky eshopu nejsou průběžně aktualizovány.

Reakce obchodu sportgold

dovolte abych Vám vysvětlil proč eshop nebyl průběžně aktualizován.
    Vše to bylo kvůli tomu, že původní majitel neměl čas se věnovat jeho údržbě a aktualizací a rozhodl se ho prodat.
    Nyní jsme tu my - nový majitelé eshopu a eshop je aktualizován každý den! ;-)

S pozdravem a přáním hezkého dne,

tým sportgold.cz

• Není možné telefonické spojení.

Nedoporučuji.

• hezkej web a dobry ceny...a o penize mne neobrali, i kdyz dopredu jsem neplatil
    • co si objednate nedodaj, coz je trosku vada

na emaily ani telefony nikdo nereagoval , az kdyz jsem napsal ze cekam 10 dni a nema od nich zadnou zpravu, at se ozvou kdy to bude nebo to zrusim... pak odepsali... ze vsechno z objednavky nemuzou dodat ( ale nikdy predtim se neozvali s tim ze neco neni jestli chci to ostatni) a ze tedy objednavku rusi...

komunikace spatna a asi i ten zpusob jak to zbozi ziskavaj je podivnej protoze jsem paralelneobjednal zbozi u firmy kterou znam a ktera dovazi z UK to same zbozi a doslo za tyden, tihle jeste za 10 dnu nevedeli co vlastne bude nebo ne...

• kvelita
    • Doba dodání

Nejlevnější s námi vybraného zboží,komunikace,vstřícnost.

• nevím

není problém

• Pohodlný nákup z domova, dobrý výběr, lze nakoupit za slušné ceny.
    • O slabinách zatím nevím, pouze se jim povedl "přehmat": zboží jsem hradila převodem, ale přitom mi bylo zasláno na dobírku. Na mou e-mailovou stížnost mi však obratem poslali peníze zpět na účet a omluvili se. Dobírku jsem následně převzala. Takže dle mého soudu šlo prostě o chybu, která se občas stane, navíc přístup obchodu k vlastnímu omylu byl velmi seriózní.

Pohodlný nákup z domova, dobrý výběr, lze nakoupit za slušné ceny.
    Seriózní jednání pracovníků obchodu.

• Neposila fakturu

Reakce obchodu sportgold

Faktura se ke každé zakázce odesílá na zákazníkem uvedenou emailovou adresu...