• široký sortiment
    • netuším

OK

• pěkné zboží za dobré ceny
    • - delší dodací doba, ale je uvedena u zboží a následně održena
    • - web místy nepřehledný, plete se dámské zboží do pánského apod.

celkově spokojenost, uvedené slabiny nejsou nic zásadního, hlavní je kvalitní zboží

• Komunikace, špatná odezva při výměně zboží, zrychlit dobu dodání zboží, aby zákazník nemusel dlouho čekat na zboží, které si objednal...

Jako obchod dobrý, dobré ceny. Dlouhá doba čekání na zboží. Při výměně zboží dlouhý čas do výměny a zaslání správného zboží zpět. Obchod mě překvapil cenově, opravdu výborný ale jak říkám dlouhé čekání na zboží.

Reakce obchodu Sportego

doba dodání je uvedena u každého produktu. Průměrnou dobu dodání máme aktuálně 6,2 dne. Jinak věříme, že jste byl se zbožím spokojen.
    Hezký den,
    Sportego

• zboží pěkné, kvalitní a za dobrou cenu
    • delší dodací lhůta 6-8 dní

k obchodu nemám žádné výhrady, riskla jsem i nákup s platbou předem a bez problémů. Komunikace s obchodem je taky dobrá. Doporučuji.

Vše O.K. jen na stránkách chybí " převodní tabulka velikostí. Například velikost M ČR = velikost Medium + x + x. Stránky seznamují s velikostí v mírách v soustave velikostí EU, USA a pod. Nenajdete ale, jaká velikost je Medium atd. pro porovnání konkrétní " české velikosti ".

• Zboží nepřišlo kompletní

• nenasla

Vse perfektni

• vyhodne slevy
    • velky vyber zbozi

Velmi dobra komunikace a informovanost o stavu objednavky ze strany prodavajiciho.
    Doporucuji tento obchod.
    Urcite jeste nekdy budu v tomto obchode nakupovat.

• solidní zboží
    • dlouhá a nepřehledná dodací lhůta

Obchod pro trpělivé

• Dobré ceny,pohodlí výběru zboží v klidu doma.
    • Velikostní tabulky nejsou v souladu s označením u jednotlivých kódů např. XL - vel.56 je označená Extra Lge.
    • U dětských velikostí je to ještě horší.

Za dobrou cenu výborná kvalita.

• kvalitní materiál
    • Platba kartou, která byla v nabídce nešla uskutečnit. Delší doba dodání objednananého zboží.

Zaujala mě slevová nabídka. Telefonická komunikace ohledně objednávky byla dobrá.
    Dodací lhůta je delší. Materiál je kvalitní, opět bych zde objednala.

• Oproti objednávce dorazil pouze jeden svetr, ale to mi hned po objednání zavolali, že je již prodán.

Bezvadné.

Reakce obchodu Sportego

Děkujeme za pochopení a jsme rádi, že se jste byl s nákupem spokojen. Hezký den,
    Sportego

Jsem spokojený,nákup probíhal fajnově..Nemohu tvrdit že zboží došlo pozdě jelikož jsem přiliš nedočkavý, každopadně se sem na nakupy ještě vrátím a doporučuji tento obchod všem.

Pro obchod:přeji hodně štěstí a úspěchů.

Reakce obchodu Sportego

Děkujeme za velmi příjemnou recenzi.
    Budeme se těšit na další nákup. Hezký den,

• Dlouhá dodací lhůta

Nepřehlednost o dodací lhůtě. Už jsem nakupoval u spousta obchodech vśude bylo zboží dodáno nejdéle do 3 dnů.

Reakce obchodu Sportego

dodací lhůta byla 6-8 pracovních dní, což bylo uvedeno přímo u produktu, který jste nakupoval. Jinak nás samozřejmě mrzí, že jste nebyl spokojen. Přejeme hezký den, Sportego

Kvalitní obchod

• super nabídka větších velikostí

• má krásné oblečení ,ale na PC se kvalita zboží hodně zkresluje ,a hlavně bych doporučila ke každému zboží dodat tabulku rozměru těla,tím předejdete hlavně tomu,že si zákazník objedná zboží velikosti S jako třeba já a je v tom jak v pytli
    • k oblečení nedává velikostní tabulky

pěkné oblečení ale pokud si v normálním obchodě kupují třeba mikču velikosti S tak ať ve Vašem obchodě si objedná o číslo menší takže XS,.Já se poučila a vím pro příště,určitě jsem si neobjednala poprvé i když teď zboží vracím,nelíbil se mi materiál,a hlavně neseděla velikost,máte celkem pěkné oblečení

• Ta dlouhá dodací lhůta, ale chápu, že někdy to prostě nejde rychleji...

Zboží dorazilo v pořádku a úžasně sedí. Je moc příjemné. Rozhodně zde nenakupuji naposled!

• Široký sortiment, výborná komunikace, zboží dorazilo před očekávaným termínem.

Vřele doporučuji. Naprostá spokojenost.