• vybrání zboží v klidu doma
    • delší doba dodání

Obchod doporučím,byla jsme spokojena,i když dodací lhůta by mohla být kratší :-)

• široký sortiment zboží
    • nenašel jsem

• dobrá cena
    • trošku se neorientuji ve velikostech.. např. jedno z koupených triček L - Large je spíš XL - ostatní trička této velikosti odpovídala

spokojená

• standardní služby
    • nemá výdejny, kde by se dalo vyzvednout a hotově zaplatit

standardně dobrý obchod, jen se musí počítat s domluvou na doručování, což není úplně pohodlné

• Zajímavé ceny
    • Široký výběr zboží
    • Velká škála výrobců
    • Nedostatečné rozlišení zboží - míchá pánské a dětské
    • Nejasné velikosti u některých výrobců (navíc bez velikostních tabulek)

Pokud víte, co přesně chcete a v jaké velikosti, pak neváhejte, obchod nabízí slušné zboží za nízké ceny.

Reakce obchodu Sportego

každý výrobce má trochu jiné číslování a velikosti. V naši tabulce velikostí, máme uvedeny parametry nejvíce prodávaného zboží a neustále se snažíme tabulky velikostí doplňovat a rozšiřovat.

• způsob dopravy

• nemusím nikam chodit
    • nevím

komunikace i zboží bylo OK mohu jen DOPORUČIT.

Reakce obchodu Sportego

Děkujeme za velmi milou recenzi.

• dobrá nabídka
    • přijatelná cena

velká spokojenost, kvalitní zboží za příznivé ceny

• pohodlí
    • zatím nevím

dobrý nákup a pohodlný

• Jako u většiny internetových obchodů je problém se správným určením velikosti, i přes použití tabulek s velikostmi.
    • Každý výrobce používá jiné míry.

Reakce obchodu Sportego

neustále se snažíme zdokonalovat tabulky velikostí, aby měl zákazník pohodlnější vybírání. Někdy se ale opravdu stane, že se vybere špatná velikost a v tom případě nabízíme výměnu zboží nebo vrácení peněz.
    Děkujeme za pozitivní recenzi, potěšila nás.
    Sportego

• Super ceny a veliký výběr
    • Některé věci až po objednání zjistí ze už nejsou, ale hned vás o tom informují.

Perfektní eshop se znackovým zbožím.

Reakce obchodu Sportego

Děkujeme za hezkou recenzi a pozitivní přístup,

• Velký výběr zboží.
    • Nevím.

Velmi dobrý.

Děkujeme za hezkou recenzi,
    Sportego

Objednal jsem si trička,balík došel v pořádku,ale byla tam záměna.Balík jsem zaslal zpět na výměnu poštovné jsem zaplatil 40kč,obchod mi zaslal správné tričko zpět na dobírku za 54kč.Takže triko,které jsem chtěl se mi prodražilo o další 100,00Kč.Proto tento obchod nedoporučuji a již nikdy nenakoupim.

Reakce obchodu Sportego

peníze za poštovné jsme panu Ríšovi zaslali na účet. Došlo k chybě v komunikaci.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Sportego

doba dodání je uvedena u každého zboží a zpravidla bývá 6-8 pracovních dní. Průměrně ale dodáváme zboží za 6,1 dne, jak je uvedeno ve statistikách Heureky. Jinak věříme, že jste byl se zbožím spokojen.

• Podvodníci

Vše bylo v pořádku, dokud jsem nerozbalil zásilku. Bylo v ní jen 1/3 objednaného zboží, ale platil jsem přepravci celou cenu jako za vše. Slibovali, že se ozvou, teď už nekomunikují. Chystám se podat trestní oznámení. Pokud máte podobnou zkušenost, napište mi na [email protected], spojíme síly dohromady.

Reakce obchodu Sportego

musíme se ohradit vůči označení "podvodníci". Z důvodu zaučování nové kolegyně v minulém týdnu vzniklo několik chyb, které určitě nebyly úmyslné a vše se snažíme v klidu vyřešit v prospěch zákazníka. Chápu rozhořčení, ale s pánem jsme v kontaktu a peníze mu samozřejmě vrátíme zpět na účet.
    Hezký den,
    Sportego

• Barva neodpovídá vyobrazeni na webu!

Reakce obchodu Sportego

pokud se zbožím nejste spokojen, není nic jednoduššího, než nám ho zaslat zpět na naší reklamační adresu a my Vám za něj vrátíme peníze.

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace, špatná reklamační adresa na faktuře, hlavně při reklamaci zboží, nelze se dovolat na telefon, nikdo ho nezvedá. Neodpovídají na emaily...

Před měsícem jsem si tady objednal kopačky, po 8 dnech došly ale každá v jiné velikosti. Tak jsem to šel poslat zpět. Došel mi po týdnu úplně se stejným problémem, protože měli reklamační adresu na faktuře špatně uvedenou. Tak jsem jim to poslal opět zpět. 5.8. 2014 - 7.8. jim balík došel a tento týden mi měl dojít ale nedošel. Takže pořád čekám. (psal jsem i emaily, neodepisují. Teď jsem tam volal ale zase jsem se nedovolal, nikdo to nezvedá... Můj první a poslední nákup v tomto obchodě!

Reakce obchodu Sportego

zákazníkovi jsme se omluvili a byla opravdu chyba na naší straně. Došlo ke zmatku při zaučování nového zaměstnance. Peníze jsme vrátili i včetně poštovného. Ještě jednou se zato panu Robertovi omlouváme.
    Sportego

• pohodlí nákupu z domova

• Profi obchod !
    • Tak si představuji služby.

100 % !
    Doporučuji .