Neaktuální stav dostupnosti u položek - objednal jsem zboží skladem, přišly instrukce k platbě předem (provedeno) a druhý den obchod vrátil peníze na účet s tím, že zboží již nemají.

• o ničem nevím
    • odeslání za dlouhou dobu

• nic neprislo

Nebyli schopni objednávku doručit.

• Dodnes mi nepřišlo ani potvrzení objednávky, o datech k provedení platby ani nemluvím. A ještě si drze napíšete o vyhodnocení. Považuji objednávku nadále za bezpředmětnou. Zboží už objednávám jinde. Buďte ujištěni, že vás budu ,,doporučovat,,

Po týdnu zboží nedorazilo, ani žádné info, že to bude později. Telefony neberou.

Obchod uvádí zboží skladem do dvou dnů i přesto, že je zboží na trhu dlouhodobě vyprodáno.

Další zbytečný obchod, který nemá žádný sklad a jen přeprodává zboží dodavatelů - a ani to nedovede pořádně.

• dne 28.3.jsem objednala zboží do 4.4. zboží nedorazilo

Prišlo mi jiné zboží než jsem si objednal.

• Žádná komunikace obchodu

zboží, které bylo psáno jako skladem obchod odesílá až po pěti dnech od objednání.

Zboží ani po 11 dnech nedorazilo, ačkoliv bylo dle webu na skladě a platil jsem kartou předem. Zásilkovně bylo zboží předáno po 9 dnech. Na e-mail ani telefon obchod nereagoval.

• Nízké ceny
    • Nulová komunikace!

Objednané zboží (nenošené) bych si rád nechal vyměnit za větší. Již několik dnů se snažím spojit telefonicky i emailem s obchodem, avšak neúspěšně. Takovou ignoraci jsem ještě nikde nezažil. Nedoporučuji

Dlouhá dodací doba. Reakce obchodu až na mnou vznesený dotaz ohledně stavu objednávky.

• Dlouhá dodací lhůta, koupil jsem jinde

Přestože bylo zboží indikováno jako skladem, odesláno bylo asi až za týden, že prý nestíhají.

• Ústně slíben termín dodání na 29.7. Zboží bylo předáno dopravci 29.7. a doručeno 1.8.
    • Potřeboval jsem ho nutně 29.7.

Nedodržují termíny dodání i když jen ústně dohodnuté.

• nemá zboží, uvádí špatné informace na stránkách

Možná jsem natrefil na jeden výrobek, který neměli, ale za sebe - už zde nebudu nakupovat.

Reakce obchodu SportCyklo

Vážený pane Gajzdico, u Vámi požadovaného výrobku byla dostupnost uvedena "na dotaz", tudíž u tohoto výrobku nemůžeme zaručit, že je skladem. Zřejmě jste tuto dostupnost přehlédl.