Objednané zboži bylo předem zaplacené ale doposud nebylo doručené

Přestože uváděli zboží skladem, skladem nebylo.

• výhoda -rychlé dodání
    • nevýhoda - houpačka dorazila špatně navázaná, nechtěli jsme reklamovat, chtěli jsme houpat dítě, takže jsme museli vše rozdělat a znovu převázat. Zajímalo by nás, jestli příslušný pracovník někdy viděl houpačku v provozu.

• Reklamace- zboží dodáno nefunkční v již otevřeném obalu, nyní na své náklady ho budu posílat z5 a čekat.

Slibovali montáž vázáni, poslala jsem údaje o lyžařské bote. Ale lyže poslali bez namontovaneho vázáni.

Prodávají vařiče na dvě půlky.

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, nechápu proč nám dáváte hodnocení 10% za to, že si nečtete popis produktu co si kupujete.

U vařiče je jasně napsáno: v balení bez jednocestného ventilu RB1900-05. Vařič tedy prodáváme na jedno celé balení a pokud potřebujete ventil tak si ho můžete zakoupit také.

Tak prosím pokud už věnujete čas psaním recenze, tak prosím buďte příště objektivní, děkuji.

Kolo došlo poškozené, zlomená šlapka, poškrábaný plast, samolepky poničené,šroubky poházené....

• Hazenkarsky mic dosel praskly

• Skladem neznamená skladem v eshopu, ale skladem u dodavatele.

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, ano bohužel naše již starší administrace toto u některého zboží nelze jinak udělat. Rozhodně to, ale není záměr a zrovna u většiny produktů SKOL to bylo jak píšete.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží mi bylo doručeno nefunkční. Důrazně nedoporučuji. Zbytečně vyhozené peníze.

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, vážně tu chcete uvádět jako nefunkční zboží tyto hřejivé polštářky (http://www.sport4outlet.cz/ostatni-sportovni-potreby/tempish-hrejive-polstarky-13989.html)? Prodávají se opravdu hodně a s tímto jsem se nikdy nesetkal. Nejvíc, ale opravdu nechápu takové recenze, když se to nesnažíte řešit nejdříve s námi. Řešit se dá vše, tak jako vše může dorazit rozbité, nefunkční a mohou to být vady z výroby! Hodnotit takto obchody bez řešení s dotyčným obchodem je opravdu objektivní! Sport4outlet

• Nedá se platit kartou

Puk, který jsem objednal synovi,mu nevydržel ani jedno odpoledne. Kvalita žádná.Nedoporučuji.

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, zda máte zadat hodnocení obchodu a ne produktu. Na to máte spoustu jiných možností v rámci Heuréky. Pokud produkt nesplnil Vaše očekávání nebo byl dokonce vadný což se bohužel asi může stát u Všeho tak máte právo jej reklamovat, žádný takový podnět jsme nezaznamenali. Nicméně není naše vina, že puk vydržel jedno odpoledne a i proto zde máte hodnotit nás a ne produkty.

• Dodání trvalo strašně dlouho, asi 14 dní. Kdybych to věděla dopředu, objednám jinde. Hůlky na běžky dorazily až když slezl sníh :-( Bohužel jsem zaplatila předem.

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, objednávku sjte vytvořila 23.2.2017, platba přišla 24.2.2017. Poté jste 27.2.2017 večer jste požádala o změnu délky objednaných holí. Takže pokud dobře počítám tak když hole byly odeslány 1.3.2017 tak jsou to 2 pracovní dny. Od 3.3.2017 je máte připravené k vyzvednutí což pokud sleduji dobře stav dopravce jste doposud ani neudělala. I kdybychom brali v potaz datum vytvoření objednávky a logicky čekáme na přijetí platby tak to 14 dní není! Takže když už píšete negativní komentáře zkuste být aspoň trochu objektivní.

• Je dost drahý.Neposila zboží poštou A na DPD není spolehnutí Hodinové rozpětí je moc veliké DPD by měl zavolat ještě jednou asi tak deset minut před tím než přijde

Reakce obchodu sport4outlet

Váš komentář je opravdu k pobavení, objednáte si u nás zboží jelikož je drahé a neposíláme zboží přes ČP. To je teda logika. Zboží odešleme a vy jej bez důvodu a bez zrušení objednávky nepřevezmete a pak tady píšete to co píšete. Škoda, že Vám nemůžeme žádnou recenzi napsat my.

• Nevím o žádných
    • Ma u zboží skladem a přitom nemá a nedá zákazníkovi vědět a ten čeká na zboží.

Už bych si tady nic neobjednala raději.

Reakce obchodu sport4outlet

Nikde nebylo uvedeno, že zboží máme skladem. Dodavatel tyto tašky měl obdržet a proto se na ně čekalo, bohužel pak nedorazily, bohužel toto nejsme schopni ovlivnit.

• Zboží nabízené neodpovídalo zboží dodaného, zavádějící informace v nabídce.

Reakce obchodu sport4outlet

U objednané čepice (69 Kč) netuším jak velké zateplení by jste čekala. Oproti normálním kšiltovkám tedy zateplená čepice byla.

• dobry den zasilka mi nedorazila

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Špatný popis nekterého zboží.