25.11. potvrzeno přijetí objednávky, dodnes zboží nedorazilo.

Zboží objednané a zaplacené v pondělí dopoledne, doručeno až v pátek. Bohužel doručeno jiné než bylo nabízené a objednané.

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Není aktualizovaný sklad

Objednala jsem si zboží a poté mi bylo řečeno, že ho skladem nemají. Zbytek objednávky jsem zrušila.

• Po oznámení, že JK již není a nebude nám byla nabídnuta možnost objednávky jiného kola. Jiný eshop se za stejných podmínek, tedy objednávka byla stornována z důvodu, že kolo již není v prodeji, zachoval zcela jinak. Za stejnou cenu nabídnuto dražší kolo.

• Přehlednost e-shopu, komunikace

Po 4 dnech oznámení e-mailem, že dodavatel vlastně zboží nemá. Přitom celou dobu mají status u zboží "skladem"

Objednal jsem zboží a poté mi sdělili, že ho nemají a nabídli mi jiné a samozřejmě dražší.

• dopraveno rychle, ale poskozeno
    • Neferove jednani, kolo poskozene , odreny ram a praskla duse. dopravou to rozhodne nebylo zpusobene, odlomeny kus laku na ramu jiz byl drive. Majitel to rozhodne musel vedet, nezminil se ani po detailnich dotazech.

Nefer jednani, nedoporucuji nakup v teto prodejne pres internet.

Reakce obchodu sport-core.cz

Děkujeme Vám za "nezavádějící a aktuální" únorovou recenzi k objednávce, kterou jste obdržela v říjnu 2014.
    Pokud tomu tak skutečně bylo, nemusela jste produkt převzít, mohla jej v zákonem určené lhůtě vrátit a nebo jste mohla vše zdokumentovat a zahájit reklamační řízení. Nic z toho jste ovšem neučinila...

• Rychlá dodávka
    • Kazový detail na kole, špatná komunikace

Nikdy nekupujte kola poštou!!

• Nabízí zboží, které již nelze koupit.

• Lehká diskomunikace a nejasnosti v procesu plateb a uplatňování slev, ale vše se nakonec vyřešilo. Shop by si měl více hlídat proces, zbytečně se tím neúměrně zdrželo dodání, což je v široké konkurenci vražedné.

Reakce obchodu sport-core.cz

Rádi přenecháme klienty - kteří neumí splnit jasně předepsané podmínky slevové akce - konkurenci. Pokud vznikne na straně klienta prodleva 6 dnů od objednání do provedení úhrady poštovného na náš účet, tak není problém v rychlosti dodání a ani žádné další nejasnosti na naší straně... Není platba na účtu, nelze odeslat zboží. Jednoduchá rovnice.
    Pokud je slevový kupón platný do 31. ledna, tak ihned klienty neupozorňujeme na chybějící platbu, neboť jsou podmínky akce jasně dané nákupem voucheru u Slevomat.cz a zákazníci mají více než měsíc na jeho využití.

• Velký výběr zboží, přijatelné ceny.
    • Pomalá aktualizace stránek - po objednání zboží jsem byl po pár dnech informován,že moje zboží je vyprodáno, ale na webových stránkách pořád uvedeno skladem.

• Jízdní kolo neseřízené, mnoho internetových obchodů garantuje seřízení.

• nákup z domova
    • špatně zabalené zboží nedostatečně chráněné proti nárazu při přepravě a následem toho na dvou místech rozbité (plastové části,kryty rotopedu)

zboží dobré
    cena dobrá
    komunikace výborná
    balení katastrofální (doporučuji prodávat jen při osobním odběru !!)

Ne moc kvalitne poskladane kolo, muselo se jeste hodne veci doladit a nastavit v jinem servisu.

• dobré ceny
    • přišla mi jiná než objednaná položka
    • zmatek v placení zboží předem

Přišla mi jiná než objednaná položka (cenově o trochu lacinější), ale je použitelná, tak to oželím a nechám do ztracena bez vracení prodejci. Nechce se mi dělat si problémy s vyjednáváním a posíláním zpět a placením za poštu.

Zmatek v placení zboží předem - přímo v průběhu objednávky se zobrazí on-line nabídka na zaplacení předem přes ČSOB, použil jsem tento způsob úhrady. Po týdnu mi prodejce volal zda zboží chci, proč jsem nezaplatil, ukázalo se, že platbu čekali v Komerční bance (tato možnost v on-line nabídce platby není, psali mi to prý v mailu, ale ten dorazil druhý den po on-line platbě) a tak se odeslání protáhlo až peníze dohledali a zásilka mi došla po asi 10 dnech.

• Rychlé dodání, přehledné internetové stránky

• Komunikace - "spolecne casti obchodu"
    • Komunikace - co se prodejce jizdnich kol tyce
    • Kolo nebylo serizene, ikdyz se udajne serizovalo

Kolo nebylo serizene - zadni brzda se zadrhavala, predni prehazovacka drhla o retez. Udajne melo byt kolo serizene. Reakce prodejce kol - vratit, reklamovat a nebo nakupovat v kamennem obchode. A samozrejme tvrdil, ze kolo je serizene.
    Bohuzel obchod nemohu doporucit pro nakup kol, jinak se mi ale obchod zdal dobry.

• Levné ceny..
    • Když mi zboží dorazilo přední kolo bylo trochu osmička ale jezdit se s tim da.. .

......

• nic mě nenapadá
    • dodací lhůta a komunikace

již cca 10 dnů bez sebemenší odezvy, třeba napsat nemáme, čekáme, nebo trhni si nohou....

• zboží je levnější než u jiných prodejců
    • poslali jiné zboží než jsem objednala

levné, ale díky nepozornosti se odesílá něco jiého