20.3.jsem objednala zboží a dodnes nedorazilo. Ani žádný mail z firmy nic. Myslím že jsem přišla o penize

Reakce obchodu sperkySW.eu

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci přes Heuréku, i když komunikace přímo s námi by vše vyřešila rychleji. V mailu o odeslání máte i sledování zásilky, které posíláme vždy s každou objednávkou. Pokud je cokoli v nepořádku, ihned nás kontaktujte. Omlouvám se za komplikace, které způsobil dopravce a vše obratem vyřešíme. Mail od nás již máte ve své schránce,
    s pozdravem Katka za ŠperkySW.eu

• Zbozi je nekvalitni a nikdo se mnou nekomunikoval.

Reakce obchodu sperkySW.eu

je mi líto Vaší reakce, ale bohužel nám žádný e-mail od Vás nedorazil, takže to, že s Vámi nikdo nekomunikoval, jsem se dozvěděla až zde. Prosím o kontakt na mail [email protected]. Zboží totiž můžete bez udání důvodu vrátit a pokud je zboží poškozeno, tak samozřejmě reklamovat. Děkuji za pochopení, Katka za sperkySW.eu

• Před 10 dny jsem si objednala zboží a do dnešního dne ho nemám.
    • Doručení zboží.

Reakce obchodu sperkySW.eu

je nám velice líto, že jste měla problém s doručením zásilky. Bohužel nám od Vás nedorazil žádný mail, kde byste to chtěla řešit, takže jsme se o Vašem problému dozvěděli až zde. Samozřejmě se může stát, že se zásilka kvůli přepravní společnosti zpozdí, ale jak je napsáno v mailu při odeslání Vašeho zboží, pokud nedorazí do 3 prac. dnů je nutné nás ihned kontaktovat a my zjistíme, co se se zásilkou stalo. Prosíme tedy o kontakt na [email protected], ať to můžeme dořešit. S pozdravem ŠperkySW.eu

na strankach jsem si objednala nahrdelnik ( privesek a retizek), ale dostala jsem jen privesek. vracet zbozi se mi vzhledem k cene postovneho nevyplati. proto spokojena nejsem.

Reakce obchodu sperkySW.eu

Zboží je dodáváno bez řetízku - zboží je celkově vždy popsáno v popisu ihned pod konkrétním zbožím. Nedoporučujeme orientovat se jen podle nadpisu, nemá dostatečný počet znaků pro celkový popis. Děkujeme za pochopení.