• málo foto dokumentace-při obracení přívěšku jsem netušil prolis(dutost či co)

spokojenost jen vice info a foto z obouch stran
    jednalo se o přívěšek na řetízek
    pokud se přívěšek přetočí nevypadá moc dobře

• rychlý, pohodlný nákup
    • Mě osobně dorazil produkt již poškozený. Objednávala jsem řetízek, určený jako dárek, kerý přišel již poškozený. Tudíš nebyl ani nosený. Jsem docela zklamaná, určitě budu reklamovat.

Reakce obchodu Sperky-stribrne-ocelove.cz

za problémy se moc omlouváme!!! U produktu se bohužel objevila skrytá vada, kterou jsme před odesláním nezjistili, je to výjimečný případ, ale bohužel i to se může stát.

Po naší telefonní domluvě vám zasíláme obratem nový šperk.

S přátelským pozdravem šperky-stříbrné-ocelové.cz

Prívesok sa zdal na obrázku o dosť iný ako vyzerá v skutočnosti

Zbozi mi dorazilo poskozene.Proto sem hodne nespokojena!!!!

Reakce obchodu Sperky-stribrne-ocelove.cz

Dobrý den, děkujeme za váš názor.

Hodnotíte jak přehlednost, tak komunikaci našeho obchodu velmi kladně, ale bohužel z vaší strany nás nikdo neinformoval v čem nastal problém nebo poškození šperku, jestli například mechanické nebo přepravou.

Pokud se nám ozvete, věřte, že rádi vše vyřešíme k úplné spokojenosti s nákupem v našem obchodu.

S pozdravem Šperky-stříbrné-ocelové.cz

• Tovar absoluntne nezodpoveda obrazku ktory je k produktu

Reakce obchodu Sperky-stribrne-ocelove.cz

Snažíme se, aby fotky šperků byly co nejvěrohodnější a podle předchozích kladných recenzí ostatních zákazníků se nám to doufám daří.

Vaše reakce nás upřímně mrzí, není naším cílem prodat za každou cenu. Může se však stát výjimka a šperk neodpovídá podle fotky vašim představám. Pak je to čistě na slušné lidské domluvě a šperk vám samozřejmě vyměníme za jiný nebo vrátíme finanční prostředky.

Děkujeme za pochopení R.Fusek (majitel)

• Produkt se zásadně liší kvalitativně od vzoru na obrázku.

Reakce obchodu Sperky-stribrne-ocelove.cz

Dobrý den, spokojený zákazník je pro nás daleko důležitější než prodat za každou cenu. Pokut tedy nejste z produktem spokojen/a, mate u nás možnost jej ve stanovené lhůtě vrátit nebo vyměnit za jiný šperk.

S přáním hezkého dne R.Fusek (šperky-stříbrné-ocelové.cz)