Objednávku jsem ještě neobdržela.

• Cena výrobku
    • Komunikace s obchodem - telefon neexistuje, na e-mail nepřišla odpověď

Internetový obchod nabízel dodání do 12.7. Při objednávce . Říkám si super , přijde to než odjedu na dovolenou . Platba kartou 7.7.21 . Dnes je 15.7. Objednané zboží nebylo předáno jeste ani zasilkovne .

• Ceny perfetní, komunikace 0

Objednány a zaplaceny zlacené kroužky za 159 kč 4.6.
    Ani po mnoha e-mailech a urgencích jsem kroužky neobdržela…komunikace nulová, telefony nefungují… nemohu nyní doporučit ačkoli jsem dříve byla velmi spokojená…tato objednávka mne velice zklamala…

V minulosti som mala dobre skusenosti no pri poslednych 2 nakupoch tovar vyse tyzdna ani nedorazil a zo strany obchodu neprebehla ani ziadna komunikacia ohladom omeskania.

Tovar mám objednaný a už aj zaplatený 8 deň a ešte som žiadne vyrozumenie a ani tovar nedostala

• Zatím nedošlo zboží

• tovar nemám, nebol mi od 10.2.2021 ešte doručený

písala som mail a nikto mi neodpovedal

• Naušnice koupené u vás měly každá jiný uzávěr, copak to je, pozlacené naušnice a jeden uzávěr pozlacený a druhý kovový ????? Byly docela dost drahé,ale to už je vedlejší.

• Kvalitní šperky a dobré ceny

nedodržování avizované doby dodání

• Vůbec tento eshop nekomunikuje.Nebere telefony

+ o žádné nevím
    - zaplacené zboží vůbec nedorazilo, nikdo neodpovídá na emaily, telefon je hluchý, velké zklamání

• objednavka nedorazila.Obchod nekomunikuje.

Objednala jsem a zaplatila stejnou bankou 12.4.2020,takže peníze měli ihned. Od 12.4.2020 žádný email,žádná reakce,psala jsem už dva emaily,žádná odpověď. Je 28.4.2020.

Čekám na zboží od 1.2.2020, kdy bylo uhrazeno. Do dnešního dne nic nepřišlo.

K prstýnku jsem si objednal ještě náramek, místo něj mi byl doručen narámek, který jsem si neobjednal.

• Prijateľné ceny
    • Z objednávky za 68 EUR (platba vopred) mi z objednaných 8 ks náramkov doručili iba 5 ks. Snažil som sa reklamáciu vyriešiť E-mailom, no žiadna odpoveď. Ďalej som sa pokúsil telefonovať na číslo z faktúry, toto číslo je neplatné! Ďalší pokus bol tel. č. z internetovej stránky a tu je len odkazovač, na ktorý nikto nereaguje. Vyplýva z toho, že sa javia ako internetový podvodník a zvažujem ďalšie kroky buď cez média, alebo trestné oznámenie.

Varujem ostatných kupujúcich pri platbe vopred, aby ste nepochodili ako ja!

• absolutně nedodržená domluva ohledně termínu doručení, halabala jednání bez špetky úcty k zákazníkovi

Objednala jsem zboží 18.7.2019 s tím, že na webu bylo uvedeno doručení daného šperku nejpozději do 22.7.2019. Ovšem termín dodržen nebyl, obchod nereagoval ani na telefonický dotaz, takže jsem tento kauf po skoro cca měsíci marného čekání vzdala. Rozhodně nedoporučuji.

• Šperky su vyplatene a tovar mi doteraz nedorazil. Neda sa k nim dovolať na mail nereagujú.
    • Neodporučam tento eshop nikomu. Pozor peniaze maju ,tovar nepošlú .

Neodporúčam tento obchod. Nekomunikujú , tovar som vyplatila a nic mi doteraz neprislo. Sklamanie...