• zaslali jsme 700kč a nic neposlali jenom se nám vysmáli HULVÁTI.NA DOPORUČENÝ DOPIS ANI NEODPOVĚDĚLI. HULVÁTI

• 14 dní, nikdo nedal vědět kdy dorazí, nebo vůbec nedorazí.
    • Dovolat se nelze, na email neodpovídají.
  • Zboží nedorazilo, ani nekomunikují

• Již 8dni mám objednáno a vůbec nic se neděje ani nikdo nereaguje na e-mail ani telefonát.

Kdysi jsem byla spokojená ale nyní vůbec ,žádná reakce, žádná odezva prostě nic

• Zlodeji

Zbozi na doporuceni kamaradky objednane presne pred mesicem. Neprisel zadny potvrzovaci email s cislem objednavky, platba (cca 700kc) se vsak ihned odecetla z uctu. Objednavku jsem jiz 3x urgovala, posleze jsem zadala o storno a navraceni platby.
    Dosud nikdo nereagoval, zbozi nedorazilo, platba vracena take nebyla!!!!

• Dlouhá dodací lhůta, žádná komunikace, nereagují na email ani telefon

Rozhodně nedoporučuji.
    Zboží mělo být dodáno,di teď nepřišel žádný potvrzovací email kdy a zda vůbec zboží dodají!

Na zboží čekám už 3 týdny, na @ nikdo neodpovídá, telefonní číslo neexistuje.

Obchod nereaguje na maily, tel je nefunkční, zboží uhrazeno, dávám podnět na ČOI.

• Po týdnu jsem nedostala žádnou informaci o své objednávce..

Zbozi prislo jine.Poslala jsem ho k reklamaci,ale neprislo ani nove zbozi ani penize .:-(

• Žádná!
    • Absolutně žádná komunikace, telefon nikdo nezvedne,na email nikdo nereaguje! Pryč od tohohle obchodu!!

Podvodníci!!

• Přesto že jsem prosila aby mě zásilka dorazila co nejdříve do dnešního dne nedorazila

Telefonní číslo neexistuje,na mejly žádná reakce

Spokojenost, ale trvá skoro 3 týdny než objednané zboží přijde.

• ZADNA KOMUNIKCE!!!

Objednavku jsem zrusil protoze mi nebyla doriucena!
    Na telefon nikdo nereagoval! Nefunkcni!
    Prosim o vraceni penez!!!

2599530540/5500

Lukas erben

Tel. 777317720

ze strany prodejce žádná komunikace, telefony odpojeny, na maily nereagují

Dlhá doba pri odpovedi na nákup tiež doručenie ináč všetko OK

• Od doby přijetí objednávky nemám nejmenší zprávu.

Objednávka byla přijata, zatím však nečdorazila.

V obchodě nikdo nekomunikuje ani neodpovídá na maily ani nezvedá kontaktní uvedený mobilní telefon. Velmi podivný eschop .

• zřejmě podvodníci

Obchod po obdržení objednávky a platby vůbec nereaguje na opakované e-mailové urgence. Obě telefonní čísla (jak mobilní tak pevné) nejsou v provozu. Jedná se zřejmě o podvodníky, třeba nahlásit příslušným orgánům (ČOI, PČR, živnostenský úřad). I když je objednávka v malé výši, tak pokud se přihlásí více takto poškozených, může se jednat o trestný čin. Je třeba brojit proti takovýmto podvodníkům.

... deklarují dodání zboží za 3dny a po 10dnech žádná reakce... nedůvěryhodné...