• zboží po 10 dnech od objednání nemám,není co hodnotit

Plachta byla špatně svařená, uříznutý špatný průměrP

Reakce obchodu SOLÁRNÍ PLACHTA

zašlete nám prosím e-mailem reklamaci, abychom mohli věc prověřit. Zboží je zabaleno z výroby, takže případný problém dopředu nepoznáme.

Přejeme pěkný den,
    Solarniplachta.cz

• Deklaruje dodání zboží do dvou dnů ale skutečnost byla deset dnů.Nebyly dodány data dopravci a komunikace mezi obchodem a dopravcem nebyla žádná.Všechno jsem musel zařídit sám.Jestli byla chyba na straně obchodu,nebo dopravce to nevím.Pokud byla chyba na straně dopravce,tak bych ji vyměnil a mněla by se přejmenovat na firmu šnek.
    • ale skutečnost byla deset dnů.

Zboží bylo dodáno v kvalitě,kterou jsem předpokládal ale doprava byla špatná.

Reakce obchodu SOLÁRNÍ PLACHTA

Za zdržení se omlouváme. Bohužel neexistuje přepravce, který by byl naprosto spolehlivý. Stížnosti chodí čas od času na všechny.

Při expedici zboží se odesílá informace o odeslání. Pokud následně zboží nedorazí dle plánu, je třeba nás upozornit, abychom to mohli s přepravcem vyřešit.

Děkujeme za pochopení,
    Solarniplachta.cz

• Možnost solární plachty na míru
    • Přesto, že nabízí solární plachtu na míru, dorazila plachta o 10 cm na každé straně delší, tudíž jsem musel plachtu krátit ve všech směrech, čemuž jsem se chtěl vyhnout a přesto, že na stránkách nabízí i nepravidelné tvary, musel jsem si můj pravidelný rádius 120 cm také stříhat na místě s tím, že oni udělají jen obdélník nebo ovál (já mám něco mezi tím :-) )

jsem zklamán

• Zatím žádné.
    • Nekomunikace,a když už,tak výmluvy.

Nespokojenost.

• Žádná záruka žádný návod k použití

Nedoporučuji

• nekvalitní zboží

Plachta nekvalitní, bublinky popraskané, po zvednutí z bazénu strašně těžká, napitá vodou.

• podložku jsem objednal a vůbec nedorazila a komunikace ze strany prodejce žádná

už více neobjednám

• Komunikace,způsob expedování a balení zboží !!!

Hlavní a jediný důvod mého negativního hodnocení je, že plachta, kterou jsem objednal byla o cca 25cm širší... Takže jsem jí musel ořezat, aby pasovala na můj bazén...

objednal jsem solarni plachtu a dosla plachta slepena ze dvou kusu, pritom dopredu o tom nebyla ani zminka

Reakce obchodu SOLÁRNÍ PLACHTA

přímo v popisu plachty, kterou jste objednal, je uvedeno, že jednotlivé pásy jsou vzájemně horkovzdušně svařeny. Vzhledem k tomu, že jde o plachtu na míru, tak více informací, jako třeba počet svárů, nelze k produktu napsat. U každého rozměru je to jinak.

Objednal jsem plachtu průměr 3,66 m
    došla průměr 3.m.Poslaljsem ji zpátky , platil jsem poštu, po reklamaci došla plachta správného průmeru 3,66 m ale byl uvnitř slepená páskou takže přo odtrhávání jsem si odtrhl několik dutinek. Nehledě nato, že jsem platil znovu poštovné.Takže si příště koupím plachtu v obchodě kamenném a ušetřím práci, nervy a nakonec i peníze.

Reakce obchodu SOLÁRNÍ PLACHTA

bohužel s těmito plachtami je to složité, protože záleží, jestli je bazén nafukovací nebo plechový. Oba se vyrábí ve stejném rozměru, ale na každý je potřeba jiná plachta. Zkoušeli jsme už více možností, ale žádná není ideální. Za problémy se proto omlouváme.

• jednoduché vyřizování
    • cena uvedená při objednávce byla 3.136,- Kč včetně DPH, cena dobírky byla 3.836,- Kč

rozdíl v ceně při objednání a po doručení je 700,- Kč což se mi nelíbí
    po téhle zkušenosti bych tento obchod ostatním nedoporučil

Po týdnu čekáni na zboží mi přišel mail,že není a bude za další týden.

• nefunguje výstupní kontrola

Součástí dodávky byla gumová šňůra,která má plachtu držet po obvodu bazénu.Byla zhruba uprostřed navázána ze dvou kusů,a to tak,že uzel neproleze oky v plachtě a šňůra je tím bezcenná.Škoda že v distribuci zřejmě neexistuje výstupní kontrola

Dobrý den pane Vrátný,
    chyba se může někdy stát, v takovém případě je potřeba nás kontaktovat, že je něco v nepořádku, a my zjednáme nápravu.
    Za způsobenou komplikaci se samozřejmě omlouváme.