• nevím

super

• U některých produktů není uvedeno,že jsou barevné kombinace pouze ilustrativní a přesto zboží neodpovídá obrázku.
    • Tam, kde je možnost výběru a přímo do objednávky jsem napsala, jaké barvy chci, byla mi zaslána jiná a zcela bez informování.
    • Zabalení zboží pro dopravu není zcela ideální,balík byl hodně potrhaný(tem kde chyběl karton a byla pouze folie).
    • Některé artikly mne zklamali svým provedením,navíc originální obal byl poškozen - nevím,co si o tom myslet..

• výběr cena
    • nevím o žádných

• Byl mi doručen email, kde mi bylo oznámeno, že objednávku ruší. Bez udání důvodu. Dle mého názoru se jedná o velmi neseriózní jednání.

Reakce obchodu SoftBanka.cz

Zboží jsme odeslali druhý pracovní den od objednání, ale pošta nám balík vrátila, protože ho zákazník odmítl převzít. Objednávku jsme zrušili až na základě vráceného balíku se zbožím.

14.10 potvrzená objednávka je 30.10 a nemáme ani objednané zboží ani žádné vyjádření obchodu

• nezvedají telefon a komunikace je na velmi špatné úrovni.

Poprvé za několik let jsem nespokojená s tímto internetovým obchodem.

• obchod má asi nejlevnější věci
    • dlouho mu trvá dodání

Nelíbylo se nám dlouhá trvací doba.měli jsme ten dárek dítěti k narozeninám,ale museli jsme to řešit,tak že koupíme jinej.

• komunikativnost, rychlost, přehlednost
    • nejsou

nakupujte!!!

• platba online
    • velký výběr
    • příznivé ceny
    • dárek navíc
    • delší dodací lhůty od dodavatelů

Objednala jsem zboží - 30.9. pro dceru k svátku - 9.10. Zboží mělo být expedováno 5.10. Nyní se jsem obdržela expedici 11.10. Chápu delší dodací lhůty, ale je třeba zákazníka informovat. Doufám, že zboží obdržím v nejbližší době.

• Ještě stále čekám na dodání své objednávky. Již více jak 14 dní. Pokud není daný produkt na skladě, nechápu, že mě nikdo nezkontaktoval a jakoukoli formou mi to nesdělil. Hlavně, že jsem musela uvést i své telefonní číslo. Proč tedy, když ho stejně nevyužíváte?

• cena zboží
    • strašně dlouhá dodací lhůta. Dnes je 9.října a ještě ani nevím, zda zboží vůbec přijde. Uvažuji o zrušení objednávky.

Viz bod 1 a 2.

• široký výběr, nízké ceny a poštovné

Doporučuji.

• Na tel.č. uváděném internetovým prodejcem nikdo trvale telefon nebere !

nedoporučuji

• Velmi dlouhá dodací doba

Náhoda

• Dlouhá čekací doba na doručení zboží.

• V mém případě to je především cena dopravy a rychlost vyřízení.
    • Chybí víc technických údajů o nabízeném zboží,malé fotografie zboží.

Plná spokojenost,především rychlost vyřízení objednávky.Jako jeden z mála bez dopravného.

• rychlost a dodání zdarma
    • nic jsem nezaregistrovala

Mohu jen doporučit!

Nemohu zatím posoudit...

• bez poštovného

Výborný,

• Zboží jsem objednal za jistou cenu a bylo mě sděleno,že došlo k špatné aktualizaci dat. Obchod nabídl nižší cenu než,která prý měla být aktuální jako kompenzaci...

Komunikace OK.

Komický dárek k nákupu, hopík o průměru cca 1,5 cm.