• nejde se dovolat. Na zásilku čekám skoro 14 dní

• Výhodná cena

• v celku dobrá doprava
    • webové stránky

• Spolehlivý obchod,sortiment
    • Neuvádí počet kusů na skladě

• spolehlivost

• nic kladného nemohu říct
    • 1. do tohoto obchodu jsem 8 krát volal na jejich jedno jediné mobilní číslo - NIKDY to NIKDO nezvednul
    • 2. napsal jsem 3 maily - na žádný jsem nedostal odpověď
    • 3. zkoušel jsem jejich trapnou nabídku v pravém dolním rohu ve stylu "napište nám, poraďte se s našimi odborníky" - vždycky to bylo OFFLINE, ani zde nikdo nikdy nereagoval
    • S tak otřesným přístupem jsem se ještě nesetkal a to na netu nakupuji velmi často a pravidelně.
    • Důrazně všechny varuji před nákupem v tomto obchodě a jeho majiteli přeji totální krach.

vše bylo řečeno v naprosto negativním hodnocení tohoto obchodu

• vse na 100% doporuciji vsem

doporucuji

• První nákup přehlednost o zboží
    • nevím

Doporučuji velmi spolehlivé

• Dopoledne objednáné zboží došlo druhý den odpoledne, bezkonkurenční cena.

Až neuvěřitelná rychlost dodání a super cena.

Jsou solidní a je s nimi dobrá domluva.

• Garance dodání do Vánoc
    • Dopravená kniha měla mírně ohnuté rohy, stačilo je narovnat, ale za 800 Kč by se toto stávat němělo. Zásilka zvenku poškozená nebyla, až po rozbalení je možné zjistit v jakém stavu zboží je.

Zboží dorazilo do dvou dnů od objednání i v době předvánočního shonu, což oceňuji. Papírové obálka s "bublinkovou" výstuží, ale nedokázala knihu zcela ochránit. Jestli je kniha poškozená vinou přepravce nebo odesilatele nemá smysl řešit. Doporučil bych vhodnější obal, který knihu dokonale ochrání.

• Kvalita, včasné dodání
    • dodávka do domu

objednané zboží bylo v absolutním pořádku
    výhodný nákup bez front
    doporučuji i když jsem to využila po pové

zboží jsem objednala, zaplatila, za 2 dny mne kontaktovali na telefon - 1x a nedovolali se, e-mail poslali až za 4 dny v pondělí, ihned jsem odpověděla, ať pošlou červený míč, ikdyž jsem chtěla zelený míč a zboží expodovali až ve středu a z pošty přišla sms, že mají na doručení 3 tj, do Vánoc by mi dárek nebyl doručen a nakonec přišel míč žlutý :-)no hlavně, že dorazil, ale byly to nervy

• Velice dobrá kontrola ohledně zásilky.
    • Rychlé vyřízení.
    • Dobré ceny.

Obchod je rychlý.
    Dobré ceny.
    Jinak doporučuji.

• rychlost dodání naprosto raketová,dokonalá komunikace ,široká nabídka produktů od nejlevnějších do profesionálních

všem doporučuji tento e-shop

Já byla s obchodem nad míru spokojená, dorazilo mi to co jsem objednala, kvalitní zboží, rychlé dodání, dobrá komunikace.

• Šetří mi čas.
    • Nevím o žádných.

Velmi spokojená.

• velký výběr
    • obědnávka z domu
    • rychlé a bezproblémové doručení
    • Při hledání hry Ubongo na cesty jsem objevila dva stejné obráziky krabičky této hry i se stejnou popiskou, ale cena se lišila asi o 100,- Kč,tak jsem byla trochu zmatená a nerozumněla jsem tomu. Pak jsem objednala tu levnější.

Důvody jsou uvedeny výše. Obchod jsem zatím nikomu nedoporučila. Nebyla možnost.

• velmi kladně hodnotím příjemnou komunikaci i osobní přístup,jsem maximálně spokojená a vřele mohu doporučit všem, zboží kvalitní.

• Zboží je jako z bazaru, zaprášené, poškrábané a orig.obaly rozervané!!!!!

Ať ho raději zavřou!!!