• ceny
    • komunikace
    • slušný výběr produktů

V tomto obchodě jsem nakoupil z důvodu, že jako jedinní měli skladem produkt o který jsem stál a ze zahraničí jsem objednávat nechtěl. Určitě zde budu někdy opět nakupovat.

• s "vyřízenou" reklamací si můžete nechat poslat i nově koupené zboží bez poštovného
    • klidně odešlou prasklé, nebo dokonce nefunkční zboží
    • po reklamaci se zboží vrací v ještě horším stavu, než před reklamací (dokonce i při opakované reklamaci)
    • neochotná komunikace ohledně reklamace
    • neuhradí peníze za poštovné při reklamaci

Pokud si už něco kupujete kvůli menší ceně doporučuji zboží důkladně prohlednout a vyzkoušet hned po převzetí. Při jakékoli sebemenší vadě okamžitě požadujte vrácení peněz. Vyhněte se reklamaci!

Reakce obchodu SoftAir.cz

Dobrý den pane Pivovare,

děkuji za hodnocení, byť negativní. Musǐm na něj ale zareagovat. Poštovné za reklamaci jsme Vám proplatili, pokud si správně vzpomínám, tak jsem Vám to i sám nabízel.

Co se týká reklamace, není to tak jednoznačné, jak to prezentujete, a mám dojem, že si toho sám jste vědom. Nikdo by to neměl raději vyřízené, než já. Každopádně nemám pocit, že bych s Vámi nekomunikoval, nebo snad házel klacky pod nohy.

MR

• Velmi dobrá komunikace. Při osobním odběru není problém po tel domluvě si zboží vyzvednout i v neděli večer

Doporučuji.Dobrá a rychlá komunikace s obchodem.rychlé vyřízení mojí objednávky i před vánoci. .

Vše ok,bez poplatku,v místě bydliště

• Rychlé bezproblémové jednání. Doporučuji
    • Žádné

Doporučuji.

• Ceny
    • Velká ochota
    • jen by to chtělo občas mrknout na funčnost věcí co prodáváte.
    • Stalo se mi jen jednou že mi přišel granatomet ( gp25 ) a bohužel nefungovala pojistka aby granat držel ve vnitř. pro mě to je maličkost nebot to byl muj nekolikaty granatomet takže jsem vedel jak to opravit,, ale pro nekoho jineho by to mohl byt duvod k reklamaci ;)

Super obchod,, nejlepší snad co je, oproti morisovi děla velkou konkurenci,, navíc kdo už si objednaval od morise tak asi nebyval moc spokojen,, :)

Reakce obchodu SoftAir.cz

díky za pozitivní reakci i přes tu nepříjemnost, která se Vám stala. Přijměte prosím za ten problém mou omluvu. Zboží se snažíme před odesíláním kontrolovat jak jen to jde, ale občas nám něco unikne. Jsem rád, že se to podařilo vyřešit a granátomet už dobře slouží!

DR

• Přijatelné ceny
    • Rychlost vyřízení
    • dobrá komunikace

Vřele doporučuji.

• Rychlost vyřízení
    • ceny (zbraň kterou jsem objednával byla o cca 500 Kč levnější než v jiných obchodech)
    • dostupnost zboží
    • ochota
    • Poštovné

Z tohoto obchodu jsem objednával již 2x a vždy vše dorazilo bez potíží výborně zabalené.
    Tento obchod doporučuji.

Dobra komunikace,ochotne se vsim poradi,skvele ceny,pri reklamaci zadne problemy,rychle vyrizeni obednavek,darkove poukazy a slevy nikdy jsem s nima nemel zadny problem vrele doporucuji vsem :-)

• přehledný obchod se zbožím
    • dobré ceny zboží i přepravy
    • skvělá komunikace

Rychlé dodání, mohu jen doporučit.

• přehledný obchod
    • dobré ceny zboží i přepravy
    • skvělá komunikace

rychlé vyřízení objednávky

• - přehledný obchod
    • - umí poradit
    • - možný zpětný servis

• + rychlé dodání objednávky
    • slušné ceny v porovnání s jinými obchody

vřele doporučuji

• - přehledný obchod
    • - rychlé vyřízení objednávky
    • - solidní jednání ( chybu v dodávce sami oznámili a neprodleně
    • napravili)
    • - nic

- mohu doporučit

• Přehledná nabídka zboží. Slušné ceny. Velice rozumné poštovné při objednávce menších věci. Rychlé dodání objednávky.

Doporučuji k nákupu.

• Super ceny(niekedy aj 15% menj oproti iným obchodom bez zľavy)
    • Rýchlosť
    • Väčšina vecí na sklade(z mojej veľkej objednávky(11vecí všetko)

Veľmi dobrý obchod, lacná dobierka na Slovensko 7,5€.

• Rychlé jednání, rychlé dodání, zatím bezproblémové fungování... :-)
    • nic mne nenapada

spokojenost

• Rychlé jednání. Skvělá komunikace. Levné poštovné. Doporučuji.

• Super jednání.
    • Pohotová a rychlá reakce na objednávku.
    • Přijatelné ceny.

Určitě doporučuji i ostatním.