• nič
    • Hrdza, pleseň presekané káble nefunkčné zbrane ZLE ZNACENIE výrobkov

Z tohto obchodu sa objednavalo na zaklade dobrej ceny 3 zbrane a kolimator.... jedna prišla nefunkčna,hrdzava a na konektory bola pleseň !!!!!!!!! Dalšia zbraň prišla s presekanými káblami v predpažbí a bol to iný typ /lacnejšiu verziu zbrane predávali pod označením tej drahšej ,to ale človek zistí až podla vnutorností,pri rozoberaní zbrane/ a posledná čerešnička,na torte : NA plynovej pištoli nešiel režim strelby dávkou, čiže prepínač nešiel prepnut do polohy full auto . Mne to prišlo tak,že predajca predáva poškodené alebo vyradené zbrane tretej triedy. PS: kilimátor bol funkčný len chvilu,po rozobratí a naslednej oprave bola zistená hrdza vo vnutri tubusu.

• OBJEDNAL JSEM ZBOŽÍ, OBCHOD ZRUŠILY, SLÍBILY VRÁCENÍ UŽ 4 MĚSÍCE NIC NEVRÁTILY ZA PLATBU PŘEDEM, PŘEDÁVÁM NA PČR

pokud má někdo stejný problém můžem podat hromadné trestní oznámení

• Dříve vše v pořádku
    • Nekomunikují, dluží za platbu předem, stránky nefunkční

...

• vůbec nic!!!!!

Objednal jsem zboží a bohužel jsem zvolil platbu předem. Na druhý den mi poslali emai, že objednávku stornovali a že pokud jsem zvolil platbu předem a již zaplatil tak, že platbu zpět obdržím do 14 dnů. To bylo 24.4.2017 do dnešního dne mi od nich žádná platba nedošla a komunikace s něma je 0. Telefony nebrali a nyní jsou nedostupné a na emaily taky žádná reakce a nyní již nefungují ani web. stránky.
    Pokud taky dluží někomu peníze prosím ozvěte se na email [email protected] Jdu to nahlásit na PČR.

• Nereaguje na email
    • Stornování

Na email nereagují ,až po 14 dnech se ozvali s tím že musí objednávku zrušit kvůli "tech. problémům" .Když jsem si něco objednal ,tak by bylo taky dobré to odeslat .NEBO ALESPOŇ KOMUNIKOVAT !

• přístup
    • rychlé reakce
    • vstřícné řešení problémů

Ač se zprvu objevil problém v objednávce, paní Lenka Valčíková, která byla velmi vstřícná, všechny problémy vyřešila k mé spokojenosti. Chybovat je lidské, zato přiznat chybu a napravit jí - to oceňuji a chválím! Nákup zde mohu doporučit :-)!

• Levne zboží

S airsoftem začínám proto jsem měl hodně otázek na eshop okolo zbraní atd..poradily me na každou moji otazku a s výběrem pomohly..DOPORUCUJI

• ochota
    • dobré ceny

Doporučuji - i naprostým amatérům

• Levná pošta
    • Předchozí zkušenost
    • Absolutně nekomunikativní

Není to už to co to bejvalo za předchozího majitele, bohužel

• nereagují na objednávky, bylo skladem nedoručili za 14 dnů, neodpovídají na emaily a telefon vypnutý
    • Určitě bych zde již nic nekoupil

Absolutně žádná odezva

• - Nereaguje na emailovou komunikaci
    • - Nedostatečné technické informace u jednotlivých produktů

Nedoporučuji!!!

• Lže o skladových zásobách.
    • Naprosto nereaguje na emaily. Po týdnu(!) se vymlouvá na “tech nické problémy” a stornuje objednávku.

• levné
    • kvalitní
    • ztyřelá hop up guma 100 Kč - musel jsem vyměnit

výhodná koupě

• nakupil som sice iba jeden produkt,a to konkrete kulisu prepinaca strelby,ale aj tak som bol spokojny a mal som aj jednu preosbu s ktorou mi vas zamestnanaec vyhovel.
    • rozhodol som sa u vasa nakupit,nakolko som tuto suciastku nikde nemohol zohnat,nemali ju nikde naskladnenu

myslim,ze by som vas svojim znamym doporucil a asi to pri najblizsom stretnuti s nimy aj spravim

• - rýchle dodanie,
    • - kvalitne zabalené,
    • - spokojnost s tovarom,
    • - primeraná cena

Našiel som čo som chcel, dobrá cená, rýchle dodanie, doporučujem.

S nákupem jsem spokojen, vše proběhlo rychle a bez problémů,
    rozhodně doporučuji.

• Výběr kvalitního sortimentu
    • Přehlednost e-shopu
    • Ochota prodejce

• Rychle dodani zasilky
    • Bezproblémový obchod
    • Široky sortiment a skvele ceny!

Doporucuju obchod ostatnim ;)

• + rychlost a spolehlivost
    • + doposud jsem nemusel řešit žádnou reklamaci
    • + způsob jakým mi zabalili zboží
    • + cena sortimentu
    • Jediné mínus, které mě štve je, že takovýto obchod (pobočka), není poblíž mého bydliště

Rád na tomto eshopu nakupuji, především komponenty do zbraní. Mají velmi příznivé ceny, doba dodání je standartně okolo 1-2-3 dny u zboží skladem, cože je skvělé. Kdyby se časem rozrostli o další pobočky do jiných měst, jen bych to uvítal.

• Výběr kvalitního sortimentu
    • Přehlednost e-shopu
    • Ochota prodejce
    • Kontrola odesílaného zboží

E-shop nabízí široký výběr kvalitního zboží od vyhlášených výrobců. Žádné čínské zboží s přechválenými popisy.
    S prodejcem jsem neměl žádný problém co se týče komunikace
    Jediné co bych vytknul je zanedbaná kontrola odesílaného zboží.. Mechabox který jsem si objednal, nepřišel kompletní + u mosfetu chyběl návod i přes to že je v popisu uveden jako součást balení.
    Jinak žádný problém. Objednal bych znovu.