Vybrala jsem si zboží na objednávku, na potvrzení o objednávce bylo napsáno, abych kontaktovala prodejce na tel. čísle - nikdo to nezvedal a volala jsem 3x. Už jsem si dříve kupovala zboží "na objednávku", ale vždy byl aktivní prodejce, ihned mě kontaktoval s informacemi o doručení. Tady je jim to asi jedno, jestli mají spokojené zákazníky.

• Zboží inzerované jako ihned k vyzvednutí nebylo ani po týdnu na skladě.

• ŽÁDNÉ
    • Bylo doručeno jiné zboží, které nesouhlasilo jak s objednávkou, tak s fakturou (faktura na 899, hodnota fy doručeného zboží 499). Nikdo nezvedá telefon a žádná reakce na email.

NEBRAT!!!

• Protože zboží bylo vadné, nevidím žádnou výhodu.
    • Prodáva vadné zboží.

Na vyřízení mé reklamace musím čekat pravděpodobně 30 dnů, což považuji za zcela nevyhovující.

Reakce obchodu Soehnle-shop.cz

Vaší reklamaci jsme přijalï emailem dne 27/8/2013. Vy jste nám ji dle mailu 22/8/2013 odeslala zpět. Dnes, tj. 2/9/2013 Vám zasíláme novou váhu. Vzhledem k tomu, že jsme se nyní celá naše společnost stěhovali na zcela jinou adresu myslíme si, že jsme reklamaci vyřídili ještě ve velmi brzkém čase. Doufáme, že budete již s váhou spokojen.
    e-shop

• Totální nekomunikace se zákazníkem. Chybu na faktuře (zaviněnou obchodem) bylo třeba urgovat 3x a ještě byli neprofesionální.

Už nikdy zde nenakoupím. A doporučuji udělat to samé i ostatním. V době "krize" si nemůže žádný obchodník dovolit nekomunikovat se zákazníkem.

Reakce obchodu Soehnle-shop.cz

opravená faktura Vám byla zaslána ihned, resp. druhý den po Vaší mailové žádosti.
    V době vánoc jsme to rychleji nestihly, omlouváme se a přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky.
    e-shop

• Obchod je asi v pohodě. Měla jsem smůlu na kus - váha váží s rozptylem až 5 kg.

Myslela jsem, že značka Soehnle je velmi kvalitní, ale váha, kterou jsem koupila je nepoužitelná.

Reakce obchodu Soehnle-shop.cz

mohu se zeptat, proč jste tedy váhu u nás nereklamovala?
    Denisa Vokatá