Bohužel mi dorazilo úplně jiné zboží, než jsem si objednala! Poté co jsem to telefonicky oznámila, mi bylo slíbeno sjednání nápravy. Zatím se mi nikdo ještě neozval.

Objednala jsem boty Vans.Boty přišly obě pravé a každá v jiné velikosti.Jedna vel. 40 a druhá vel. 39.Nevím teda jaký umělěc dává boty do krabice.

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

boty Vans v naší nabídce nemáme, jedná se o záměnu obchodů. Na stažení této nepravdivé recenze pracujeme.
    tým SNOWBOARDS.CZ

• Komunikace na velmi špatné úrovni
    • doba dodání
    • nekvalitní zboží rozhodně kvalita neodpovídá popisu zboží
    • zboží je cítit kouřem

nedoporučuji tento obchod. Jedna špatná zkušenost mi stačila

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

je nám líto, že jste nebyl spokojený.
    U nás vše funguje jak má, expedujeme do druhého dne, operátorka bere telefony, ale od Vás žádný negativní podnět nemáme. Co se zboží týká, neprodáváme nic, co by neodpovídalo popisu potažmo bylo nekvalitní, proto nevím co Vás vedlo k této recenzi.

• Design (barva) dodaného snowboardu neodpovídala informacím na webu!

• Brýle jsou uváděny jako !pánská! velikost, ale jsou tak na dítě. Vracet nebudu. Brýle jsou sice malé, ale obchod nevrací poštovné ani vratné. Na poplatcích jsem zaplatil víc, než bych dostal zpět. Snad se budou hodit pro nějaké dítě v rodině.

• Vyhody??? Žádny! Kdybych pani neurgovala, ze zboží potřebuji opravdu do 24 h, tak by neprislo, rekla mi, tak to jste mela rict, ze ho potrebujete. Co to je za chovani?!!! Kdyz mame na strankach dodani do 24h
    • Komunikace!!! Nepříjemna a neochotná pani! Díky to u už nebudu nic objednávat! Radši si zo objednám někde, kde maji radost, že jsem u nich zboží objednala. Nedoporučuji!

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

bohužel nejste první zákazník se stejným problémem.
    Velice se Vám omlouváme.

Vyvodíme z toho důsledky, aby se problém již neopakoval.
    Tým SNOWBOARDS.CZ

• přehledné stránky
    • možnost platit online kartou
    • komunikace

Se zbožím i dodáním jsem byla maximálně spokojená nicméně komunikace v případě, že potřebujete něco rychle vyřešit je příšerná. Na stránkách je uvedeno jediné telefoní číslo, které nosí v kapse neuvěřitelně arogantní a sprostý člověk, který se neštítí zákazníkovi sprostě vynadat za to, že volá a nakonec telefon položit takže ve finále nevyřešíte nic. Díky této zkušenosti bych si zde už neobjednala ani špendlík a jsem opravdu znechucená!

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

bohužel nejste první zákazník se stejným problémem.
    Velice se Vám omlouváme.

Vyvodíme z toho důsledky, aby se problém již neopakoval.
    Tým SNOWBOARDS.CZ

• Žádné přednosti ani výhody.
    • Slevomat

Toto byl můj první a poslední nákup.

• nepravdivé informace o lhůtě doručení
    • neschopný a drzý

Shop jsem vybíral kvůli termínu doručení zboží do 24 hodin. Ráno jsem vybral zboží, zavolal na prodejnu, abych se ujistil, že zboží je opravdu skladem. Poté jsem udělal objednávku a opět zavolal, abych se ujistil, že zboží bude zítra doručeni. Slečna mě ujistila, že ho dnes odešlou a zítra bude u mě. Ještě jsem ji upozorňoval, že jinak ať to ani neposílají, že už budu na horách. V noci mi pak přišel email i tom, že zboží najdu pod takovým to trackovacím číslem DPD a že bude následující den dodáno. Bohužel toto číslo se pomocí trackovacího kódu nedalo u DPD dohledat a tak jsem jim zavolal. Bylo mi řečeno, že takové zboží ještě ani nevyzvedli, protože ho nemají v systému. Nechal jsem si proto zjistit, jestli nevezou něco na mou adresu, ale také bez výsledku. Volal jsem tedy do shopu a tam my slečna řekla, že to neposlali a že jsem to musel objednat moc pozdě - bylo to asi v 11:00 (upozorňuji, že to byla ta samá slečna, která mi den předtím 2x po sobě potvrdila dodání druhý den). A že prej nejsem jedinej, kdo má takovej problém... Jako kdyby řekla: "Pane, nejste v tom sám, sereme na všechny naše zákazníky a posíláme jim emaily s vymyšlenými informacemi o dodání, aby se cítili dobře!"
    No a tak se stalo, že jsem večer odjel na hory bez bot...

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

omlouváme se za způsobené problémy.

Chyba byla v první řadě způsobena velkým počtem objednávek před vánoci, kdy přepravce nebyl schopen přepravit všechny zabalené balíky připravené k expedici. Proto Vaše zboží nedorazilo do 24 hodin.
    Druhou chybou bylo, že tel. operátorka neměla tyto informace k dispozici a proto Vám podala chybnou informaci, že Vaše zboží bude druhý den doma.

Ještě jednou se Vám omlouváme a uděláme vše proto, aby k podobné chybě již nedošlo.

• cena, výběr na www stránkách
    • komunikace, řešení problému s dodáním zboží

Problémové doručení zboží, špatné vyplnění adresy dodání, špatné údaje na faktuře včetně ceny, špatné řešení situace, musela jsem si obvolat vše sama i dopravní společnost a navrhnout náhradní řešení problému, pak došlo k doručení, neochota, špatná komunikace

• Ceny,doprava.
    • Absolutně špatná komunikace se zákazníky,vlastně žádná.To bylo v mém případě.

Každý si musí vyzkoušet sám. Vypadalo to celkem dobře,nicméně když mi domů nic nepřišlo, tak jsem volal do obchodu co a jak a bylo mi řečeno, že zboží už není a že si můžu vybrat něco jiného.Prý mi posílali mail,ale žádný mi přišel,takže nevím:-)Dárek nepřišel a absolutně hrozná komunikace!!!Dost mě to naštvalo.Mě tohle stačí.Děkuji za zkušenost, teď už budu vše objednávat jinak a asi i jinde..

• zboží za příznivé ceny
    • dlouhá dodací doba
    • špatná komunikace obchodu

nákup z důvodu slevového poukazu na zboží
    nespokojenost s dobou dodání
    doporučuji v případě, že nespěcháte na zboží

• Jsou BEST
    • Žádné

Vřele doporučuji!

• slevy
    • neprehledne vypsane ifo o doruceni zbozi

supr slevy, ale doruceni do 24 hodin never...

• Zboží neodpovídá skutečnosti.

Koupené zboží se neshoduje s nabídkou.
    Popis neodpovídá skutečnosti.
    Už nikdy více.

• Celkem dobrý výběr a dobré ceny.
    • Po vrácení zboží se mnou nikdo nekomunikuje, ani mi nepotvrdili, že zásilka přišla v pořádku zpět a že mi budou vráceny peníze, přitom jsem posílala zásilku zpět hned následující den po obdržení.

• Důvod nákupu - slibovaná rychlá doba dodání objednaného zboží, bohužel
    • kromě potvrzení objednávky nedošlo již k žádné další komunikaci ze strany obchodu. zvažujeme zrušení objednávky
    • kromě potvrzení objednávky nedošlo již k žádné další informaci o stavu vyřízení objednávky,dokonce potvrzená objednávka nemá uvedeno ani číslo ZAKÁZKY,podle které, dle jejich informací na WWW, by bylo možno vytrasovat průběh této potvrzené objednávky. zvažujeme zrušení objednávky

přes horší internetový obchod jsme dosud zboží neobjednali a jsem přesvědčený, že přes tento obchod ani nikdy neobjednáme. Varujeme všechny, aby se uvedenému vyhnuli, a raději nakoupili v kamenném obchodě.

Dobrý den paní Foukalová,
    omlouváme se Vám za komplikace, vše bylo způsobeno, že Vám nepřišel email, který jsme Vám posílali 24.9.2012.
    Objednávku budeme expedovat dle dnešní telefonické dohody 13.10.2012.

• přehlednost, široká nabídka
    • nekontroluje kvalitu dodávaného zboží, na reklamace reaguje velice laksně.
    • přes veškerou komunikaci se zákazníkem skutek utek

byl jsem nadšen, že konečně někdo umístil pokročilé třídění produktů, na první nákup veliké zklamání, lyže byly zmetky, jinak dobré. Bohužel již dvanáct dní nemám ani lyže, ani peníze!!!

Je to perfektní, nikde jinde jsem tak velké snowbordové boty nesehnal.

• nízké ceny, rychlost při zpracování objednávky
    • špatná domluva při dodání zboží