• zboží dorazilo v pořádku avšak nedorazila žádná faktura ani žádný doklad o zakoupení

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

fakturu posíláme mailem ve formátu PDF. Tento automatický email rád končí ve spamu nebo hromadné složce, tak se podívejte i tam.

Děkuji za pochopení a přeji Vám krásný nový rok.

• Hezké zboží

• dobrá cena

mohu jen doporučit

• pomalá komunikace a špatné znalosti ,těch co se zabývají komunikací s nakupujícím

Při první objednávce vznikla chyba na straně obchodu(bylo mi započítáno poštovné),ale bylo mi řečeno(dvěma e-maily- pokaždé jiný důvod), že sleva na poštovném se na mě nevztahuje i když mi byla při objednávání nabídnuta).Udělala jsem tedy na druhý den nezávisle na předchozí tutéž objednávku a ejhle 0 poštovné naskočilo automaticky..Chyba byla tedy na straně obchodu ,ale komunikace vázla(trvala dlouho odpověď) a s prominutím ani jedna z odpovědí neměla "hlavu ani patu"..

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

jak jsme si již psali, v košíku jsou různí dopravci a pouze společnost Intime byla v té době zdarma. V košíku je označena jako "zdarma". Jiní dopravci, jako Česká pošta kterou jste si vybrala, byly zpoplatnění a je zde vždy uvedena částka za dopravu.

S InTime jsme spolupráci ukončili a od 12.12. ráno byla v košíku zdarma již i Česká pošta.

Jsem ráda, že v nové objednávce již proběhlo vše k Vaší spokojenosti.

Přeji Vám pěkný den.

• Nízké ceny.
    • Špatná komunikace, neochota.

Zboží za solidní cenu dorazilo v pořádku a rychle. Společně s objednávkou jsem zaslal požadavek na dodání v příštím týdnu, ale nebylo mi vyhověno a to ani po následném dotazu. Paní z eshopu neměla nejmenší snahu a ochotu o tom jednat a vyhovět mi. Zboží mi bylo dodáno v době kdy jsem neměl hotovost a byl problém s předáním.
    Kvalitu zboží zatím nemohu hodnotit.

• Výhodná nabídka snowboardových setů. Fajn ceny.

Poctivý profesionálně vedený e-shop.

• Výborná komunikace
    • Nevim

Vše proběhlo skvěle, pokud se Vám zalíbí zboží v tomto obchodě nebojte se objednávat.

• Dobravce In time - hrůza - od 14.12. bylo info "dnes doručíme" a to dnes trvalo 4 dny, dali i špatný kontakt na kurýra atd

In time je opravdu hodně špatný kurýr. Neustálé zjišťování, kde se zásilka nachází, nikdo nic pořádně nevěděl a přesto dávali zaručené info, které bylo samozřejmě špatné. Po dvou dnech mi byli teprve schopni říct správný kontakt na kurýra.

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

se společností InTime jsme již spolupráci ukončili a podobné situace by se již neměli rozhodně opakovat.
    Je nám velmi líto, že jste si tímto musela projít.

S omluvou,

Zákaznická podpora Snowboards.cz

• Žádné, záměrně používají chybné popisy zboží.
    • Záměrně používají chybné popisy zboží, loňské modely vydávají za letošní.

Běžte jinam.

bezproblémová komunikace, přehlednost stránek, zaujala mě dámská péřová bunda - objednaná jako vánoční dárek, dorazila v pořádku, obchod doporučuji

• Žádné
    • Snad všechny. Zada nabídku kterou už neprodává. Neinformuje zákazníky. Hrůza. Už nikdy víc

Nakoupit jen v případě že vám je jedno jestli zboží dojde nebo ne. Vrácení peněz trvalo týden.

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

omlouváme se Vám za tyto komplikace. Standardně zákazníky kontaktujeme hned, jakmile nám ze skladu přijde tato informace.

Děkujeme za pochopení a přeji Vám pěkný den.

• přehlednost výběru
    • rychlé a jednoduché objednání
    • rychlé vyřízení objednávky

zkuste to taky

Rychlé dodání, komunikace bez problémů. V tomto obchodě jsem nakoupila, protože jsem měla z časopisu slevový kupón a chtěla jsem koupit dceři snowboardový set.

• Skvělá cena a rychlost
    • Zatím jsem nestihla nějaké objevit:-)

Jsem spokojena jak s komunikací,tak s cenou a rychlou dodávkou.

• Skvělé cenny
    • Velký výběr

Perfektní komunikace
    Obchod bych doporučila všem

• Široký a především využitelný sortiment
    • Zatím nevím

Všechno v pořádku