• Termín dodání
    • Kvalita nábytku

Nakupoval jsem online. Dětský nábytek je kvalitní z Německa a byl dodán dle termínu včas. Od výrobce chybělo pár šroubků, ale Smolíček vše vykomunikoval a vyřešil, takže palec nahoru. S nákupem a komunikací s obchodem jsem velice spokojen.

• Obchod bez chyby i doručení. Vše proběhlo v pohodě.

Sice bylo dodání o něco delší, ale za to se obchod omluvil jelikož to bylo objednáno během vánoc. Druhý termín byl splněn do puntíku.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Špatná koordinace s dopravní firmou. Nebyla dopředu podána zpráva o doručení, řidič se ozval až před dodací adresou...

Výrobek vypadal velmi dobře na obrázku, ale ve skutečnosti má nedostatky, pro které bych ho v kamenném obchodu určitě nekoupila.

Rychlost odeslání naprosto perfektní .vše v nejlepším pořádku

• komunikace

• Rychle dodání
    • Zboží bylo přesně takove, jako v popisku

Široký sortiment zboží. Našla jsem zde přesně to, co jsem hledala. Zboží bylo rychlé expedováno a kvalita odpovídala popisku. Spokojenost veliká.

• nespolehlivost

... sice milá paní, ale napřed odklad termínu dodání, pak znovu, další odklad, prý pro chybu při objednání u dodavatele ... ??? !!!

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • kvalitní zboží

Velmi rychlé doručení

• Super ceny a kvalita...
    • Žádná není

Naprostá spokojenost velice rád doporučuji...

zboží bylo doručeno jen z poloviny druhá položka nebyla skladem, jinak spokojenost o všem jsem byla informována.

• Rychlé dodání, dobrá kvalita

• Rychlost odeslání

Radost nakupovat ve středu večer objednáno,ve čtvrtek odesláno a v pátek doručeno, děkuji!!!

• rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace

• Zboží, které jinde nemají, skvělá kvalita, vše odpovídá popisu i fotce a úžasná rychlost dodání.

• Rychle dodání,perfektně zabalené,dárek pro miminko vyšel na jedničku.Dekuji

Rychlost

• Bleskové odeslání zboží
    • Zboží přišlo v naprostém pořádku