• Rychlost dodávky
    • Informace o dostupnosti zboží

Dodání komody 3-4 týdny.... Tato doba je pryč, komoda žádná a ani obchod Smolíček neposkytl žádné informace...

Dobrý den paní Zemanová,
    komodu naskladníme začátkem příštího týdne. Omlouváme se za delší dodací lhůtu, než je uvedeno u produktu. Bohužel není v našich silách (zvlášť v tomto předvánočním čase) informovat každého zákazníka jeden nebo dva dny po termínu, kdy přesně bude zboží dodáno. Většina zákazníků naštěstí chápe, že dodací lhůta, uvedená v eshopu, je pouze orientační a pokud je někdo netrpělivý, tak zavolá…

Vse v poradku

Reakce obchodu Smolíček

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Zboží objednané 19.11. s poznámkou doručit pouze kompletní objednávku. U jednoho výrobku bylo napsané dostupnost do týdne. Bohužel je to tam napsané pořád. Obchod nereaguje na zprávy psané na jejich stránky, tak nevím zda obchod vůbec funguje. První a poslední objednávka. Komunikace vázne.

Dobrý den paní Čadová,
    v pondělí 22.11. jsme vám poslali omluvný email s informací, že jedno ze tří prostěradel, které jste si u nás objednala, bude dostupné až v lednu. Dotaz, který jste zadala na našich stránkách jsme přehlédli, omlouváme se, že jsme na něj nereagovali.

Velmi dobra skusenost.

Reakce obchodu Smolíček

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Komunikace dobrá, bohužel, zboží, které jsem si objednala, již nebylo skladem v požadované variantě. Matraci jsem nakonec objednala u výrobce, kterého mi poradili. Ani ten už požadovanou variantu neměl, ale dodal jinou dle objednávky.

• Došlo sice k problému, nebylo mě doručeno přesně boží které jsem objednala ale byla jsem mile překvapena jak rychle a vstřícně obchod reagoval na moji reklamaci a"nehodu" rychle vyřešil.

Viz výše.

Do obchodu jsem nejprve volala a paní byla ochotná a vše mi vysvětlila

• Perfektní komunikace prodejce

Bezproblémová komunikace obchodu i dodání zboží.

Dobrá komunikace, rychlé dodání, kvalitní zboží

• Rychlá reakce na objednávku i vyřízení následného storna.

• Rychlé dodání.

• Perfektni komunikace
    • Rychle dodani
    • Kvalitni produkt

Skvela zkusenost, jeste jednou dekujem

Rychlost dodání zboží hodnotím kladně ne jako objednávky z Číny.A ještě jsem od nich zboží nedostal.

• Velký výběr
    • Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Spokojenost, obchod mohu doporučit

• spolehlivost

• pozitivní zkušenost
    • dodržení dohodnutých věcí (termín dodání, úprava objednávky)
    • slušnost
    • skvělý přístup

• Vyšli mi ve všem vstříc. Poradili, pomohli a rychle dodali. Super.

Poradili, pomohli s výběrem a rychle dodali. Super.

• Možnost montáže, pánové byli skvělí!