• Nižší cena než u konkurence,vstřícnost dopravce,

• Levnější než ostatní obchody
    • rychlé dodání zboží

skvělý obchod, doporučuji.

Sháněla jsem skluzavku za rozumnou cenu a tento obchod byl nejlevnější a v reálu je moc pěkná. Z obchodu mi chodili informační zprávy o stavu objednávky, tak jsem přesně věděla, kdy mi skluzavka přijde.
    Obchod doporučuji, já jsem spokojená.

• Skvělé zboží, dodání bylo 100%
    • Nevím.

Vše šlapalo, jak má - doporučuji

• spolehlivost

dobrý

• - je levný
    • - malý sortiment
    • - zapracovala bych na internetových stránkách
    • - uvítala bych možnost vyzvednutí na uloženka.cz

• Kupovali jsme si skluzavku a ze všech internetových obchodech byla nejlevnější!

Nákup bez problémů, v případě nejasností, nás paní kontaktovala a bez problémů jsme se domluvili. Doporučuji tento obchod. :)

Vše v pořádku, jsem naprosto spokojený...

• Objednal jsem, protože si to dcera vybrala a vzhled vypadal lákavě.
    • - nekvalitní zboží
    • - neslušné jednání se zákazníkem
    • - nedoporučuji

NEDOPORUČUJI. Obchod poslal zboží rozbité a reklamace nevyhověna. Obraceli to proti nám. To jsem ještě neviděl Neslušné, vymýšlivé chování. Majitelka nenechala ani člověka domluvit a už mu skákala do řeči. Z takovým jednáním jsem se ještě nesetkal.

Reakce obchodu SMOBYSHOP

Reklamace jsou řešeny dle zákona.
    Pán Filip, si u nás nikdy nic neobjednal, proto také nemohl nic reklamovat. Náš obchod nemá majitelku, ale majitele. Věříme, že se jedná o omyl. Předpokládáme nekalé jednání konkurence.

• Poměrně široký sortiment výrobků značky Smoby.
    • Rychlá komunikace ze strany obchodu.
    • Zboží dorazilo poškozené, v poškozené krabici, ale neporušené fólii.
    • Reklamace byla zdlouhavá, komplikovaná.

Obchod po svých zkušenostech určitě nedoporučuji. Reklamace poškozeného zboží (dětské kuchyňky) byla komplikovaná a zdlouhavá. Ačkoliv byla chyba na straně obchodu (zboží nebylo dostatečně zajištěné pro přepravu, doloženo stanoviskem České pošty), obchod odmítal převzít zodpovědnost za poškozené zboží. Reklamaci jsme tedy řešili zároveň s Českou poštou, abychom prokázali, že škoda nebyla způsobena námi nevhodnou manipulací. Až po vystavení reklamačního protokolu ze strany ČP jsme teprve dostali peníze zpět.
    Od seriózního eshopu bych čekala přijetí poškozené zásilky nazpět a vrácení peněz bez jakýchkoliv komplikací. Odstoupení od smlouvy ve 14-denní lhůtě nám nebylo umožněno, prý kvůli udanému důvodu poškození zásilky, proto jsme řešili právě reklamací u České pošty.
    V tomto eshopu už si zcela jistě neobjednáme.

Reakce obchodu SMOBYSHOP

Paní Naděžda Doležalová, [email protected], zakoupila kuchyňku Excellence. Před expedicí bylo z naší strany zboží kontrolováno. Paní Doležalová po přijetí zboží zjistila rozbití 1 ks plastového dílu, které bylo rozbito během přepravy, protože v krabici byl jeho úlomek, ihned napsala velmi sprostý e-mail s urážkami na naší firmu a chtěla ihned vrátit peníze. Bylo jí i umožněno odstoupení od smlouvy, kde jsme ji odkázali na podmínky prodeje a občasnký zákoník. Paní si vybrala možnost reklamace zboží. Požádali jsme ji, aby se nejprve obrátila na přepravce, a následně aby nám výsledek reklamace spolu se rozbitým zbožím zaslala zpět. Pošta v Kadani reklamaci neuznala. Pošta ve Frýdku-Místku ano. Paní Doležalové jsme vrátili platbu, včetně poštovného za vrácení zboží vrátili do 7mi dní od přijetí zboží na naší adresu.
    Mimochodem stačilo jen vyměnit malou součástku.
    Reklamace řešíme do 3 pracovních dní. Náklady hradíme.
    Paní Doležalová z Kadaně nyní napsala lživé hodnocení, což předáváme právníkům a budeme žádat o odstranění.

Bohužel nás mrzí, že paní to bere velmi negativním způsobem, když všichni víme, jakým způsobem se přepravní firmy chovají k balíčkům. Chyba nebyla způsobena námi, ale přepravní firmou, a paní hodnotí přepravní firmu, nikoli naší firmu.

• mám ráda značku smoby
    • určitě žádné

Obchod mě zaujal,mám ráda značku smoby.Obchod určitě doporučuji,skvělá komunikace a rychlá dodací lhůta...Pošta balík dovezla,sice byl přepravou docela potrhaný obal,ale kočrek byl v pořádku.

dobry a rychly za dobře penisky

• přehled nabízeného zboží
    • objednávka od teplého domácího krbu
    • bohužel si nelze zboží "osahat"

hlavně šetří čas a nemusím se tlačit u pultu s ostatními zákazníky

• Nemusím lítat po krámech a v klidu si zboží vyberu doma.

• rychlost dodání

• dobré ceny
    • velký výběr zboží

kvalitní zboží za výhodné ceny
    dobré služby obchodu

• Rychlost a dobrou komunikativnost,před tím jsem ještě do prodejny telefonovala.

Obchod je v poho

jsem spokojená..:-)