• super cena
    • rychle dodanie
    • trochu nejasny popis produktu

Obchod ma dobre ceny, komunikuju so zakaznikom aj mimo "beznu" pracovnu dobu.

• Krásné zboží

• Zboží, které jsem jinde nesehnala
    • Moc chválím za komunikaci, opravdu na každý dotaz mi bylo odpovězeno velmi rychle
    • Rychlá expedice i před Vánoci
    • Česká pošta (podáno v pondělí, dodáno ve čtvrtek). Vím, že za to e-shop nemůže a proto mu dávám celkově 100%. Ocenila bych však v nabídce i jiného přepravce. S ČP nemám dobrou zkušenost ani během roku, nejen před Vánoci a nemyslím, že by byla dražší než jiné kurýrní služby ba naopak.

• Pohodlnost a rychlost nákupu.
    • Ráda si zboží před nákupem osobně prohlédnu.

Požadované zboží bylo k dispozici za přijatelnou cenu.

• netradiční zboží

• Nabídka zboží,které jsem hledala.
    • Rychlost dodání.
    • O žádných nevím.

Vše v naprostém pořádku.

• Komunikace, pomalá, pouze mailem.

Naprostá laxnost k jednání mailem, telefonem v žádném případě, vrácení peněz za poškozené zboží po měsíci. Neochota se dohodnout na odevzdání zboží pokud zrovna projíždím obcí, kde je sídlo. Přišla jsem o 200 Kč za poštovné bez jediné omluvy. Nedoporučuji.

Reakce obchodu SMOBYSHOP

Zákazník se rozhodl odstoupit od smlouvy do 14-ti dní (dle zákona). Platba za zboží jí byla vrácena 4 den po přijetí a kontrole zboží. Náklady na vrácení zboží si kupující hradí dle zákona sám. Bohužel nemáme kamennou prodejnu - jsme internetový obchod. Telefon je uveden v podmínkách prodeje a lze se kdykoli dovolat. Nechápeme, za co bychom se měli omlouvat - z naší strany obchod proběhl bez problémů. Jedná se velmi o problémového zákazníka - viz. další hodnocení tohoto zákazníka.

• Objednávka a prvotní dodání v pořádku.
    • Ochota řešit vzniklý problém.
    • Problémy s komunikací a řešením reklamace.

Objednali jsme mluvící panenku. Přišla se špatným modulem (v jiném jazyce), za co se e-shop omluvil a nabídnul, že pošle jiný. To však trvalo dlouho. Po našem upozornění, se opět omluvili a správný modul rychle odeslali - ale na jinou adresu, než jsme z důvodu zdržení žádali. Chápu, že byly vánoce, že těch emailů bylo více, ale takhle prostě ne. Způsobili nám tím nezanedbatelné komplikace, ztrátu času a nekonečné domlouvání a konflikty na poště (nemohli jsme balík vyzvednout sami, protože jsme na té adrese již nebyli). V dnešní konkurenci e-shopů mi přijde až neuvěřitelné chybovat s jedním zákazníkem několikrát za sebou. Sice s Vámi někdo situaci řeší, ale takový výsledek je nepřijatelný.

Navíc, internetové stránky také nepatří zdaleka k těm nejlepším. Nemožnost platit kartou a několik dalších drobností. Ve výsledku nikdy více, není důvod, je spousta lepších možností kde nakupovat. To že Vám někdo něco nějak pošle již dnes nestačí.

Za upřimnou snahu e-shopu přesto děkuji.

• pohodlné nakupování a dobrá presentace zboží

Našla jsem zboží, které jsem chtěla, za dobrou cenu.
    Na poprvé mě obchod nezklamal. Zboží došlo v pořádku.

• Levnější než v obchodě

Vsem doporučuji

Objednávala jsem realistickou panenku. Zboží odpovídá nabídce, je opravdu krásná. Komunikace s obchodem byla bezchybná. Ořed objednávkou jsem dostala i vyžádaní informace mailem. Obchod doporučuji pro zákazníky.

• hezké zboží co jinde nenajdete

• Velká nabídka hraček, které jsem chtěla koupit a solidní ceny. Pak se mi líbil i komunikace s obchodem až na jedno malinké nedorozumění.
    • -

Velká spokojenost.

• V zásilce jsme postrádali fakturu. Paní, se kterou jsme komunikovali byla velice příjemná a fakturu jsme ihned obdrželi.
    • Bohužel nelze zboží osobně vyzvednout, ačkoliv má obchod provozovnu téměř v místě našeho bydliště a musí se tak zbytečně platit poštovné.

• Výhodné ceny

• Obchod byl nejlevnější!

Byla jsem se zbožím i dodáním spokojena, doporučuji ostatním.............

1.nákup a 100% spokojenost, příznivé ceny.

• Rychlost, spolehlivost, výborná komunikace, sympatický paní, velice ochotná. Lhůty na objednání zboží také souhlasí, jsme opravdu nadšeni.
    • nemá žádné nedostatky

tento obchůdek doporučuji, věřím že kdo zde nakupoval byl spokojen a proto doporučuji ostatním budoucím zákazníkům.

• Přehledné webové stránky,kde každé zboží je řádně doplněné fotografiemi a popisem
    • Foto i popis jsou totožné se zbožím,které jsem obdržela
    • žádné jsem neshledala ...

Nákup byl náhodný,sháněla jsem realistickou panenku a dohledala jsem díky tomu tento skvělý obchůdek,kde jsem k této krásné panence objednala i kočárek.S kvalitou zboží a s rychlostí dodání jsem byla příjemně překvapena,balíčky dorazily krásně zabalené,bez známek poškození.
    Všem,kteří chtějí potěšit své ratolesti tento obchůdek vřele doporučuji
    Děkuji všem,kteří se na provozu tohoto krámku podílejí