• PODVOD. Telefon s neoriginálními prvky (kryty, sklo fotoapárátu), brzy začal vykazovat vady, restart při vyšším výkonu, zpomalení systému, zničené sklo fotoaparátu, zadní kryt se kompletně rozsypal druhý den nošení v kapse.

• Nejsou ochotni poslat opis faktury. Tím blokují reklamaci.

• Co si objednám to dostanu.
    • Vše original zabaleno.
    • Spokojen
    • 5 *****

Za mne Doporučuji

• cheap
    • but low quality

2 LG G4 phones I bought both have problems.

• Rychlé a vše funguje
    • nevím

je super, co nabízí, to dodá

K telefonu jsem dostal dárek v podobě ochranného skla na displej, což je praktická věc, ale bohužel to sklo přišlo rozbité. Což nemusí být chyba obchodu.

V mobilním zařízení chyběla čeština!!! Nabíječka pro zásuvky v UK. To vše bez upozornění, přesto že byla objednávka upřesňována telefonicky. Už nikdy Slovensko.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , HTC 10 obsahuje všetky jazyky EU , pokial dáte cz sim kartu nabehne vám čeština , pokial dáte maďarskú sim kartu nabehne vam maďarčina ,

Smartphony

kamarádka kupovala z vaši stránky

• čtyřikrát reklamace stejného výrobku a další a další závady. které se projevují, trávím již třiměsíce reklamacemi a chozením na poštu, balením a psaním reklamačních protokolů, emailů, placením poštovného, ofocováním a neefektivní komunikací s obchodem, každá reklamace trvá déle než tři týdny a to je výrobek, který dnes potřebujete denně pro práci, pořád ještě není dokončeno a vyřízeno...již ani není co dodat na tak nevhodný přístup k zákazníkovi...

Úplně nevhodný přístup k řešení reklamace, pokud se jedná o takový produkt jako je mobil a reakce obchodu nejsou na to, co je psáno v emailu a k věci, řešení konkrétní situace, ale jedou si po svém jako automat, nedoporučuji, pokud nechcete trávit čas dopisováním a ztrátou energie i drahocenného času.

• Levné ceny a rychlá doprava.
    • Myslím že není.

Dobrý obchod.

• Téměř jediní měli barevnou variantu Green.
    • Webové stránky působí, že jsou ušité horkou jehlou. Nevypadají příliš důvěryhodně.

• Nabízí co hledám.
    • Obchod je slovenský. Vzhledem k tomu, že mnou objednaný mobil je z výroby poškozený, musel jsem jej reklamovat a tedy dražší poštovné.

• Mě bohužel dorazilo nefunkční trafo u nabíječky, ale za to obchod nemohl, byla chyba u výrobce

• Nízké ceny.
    • Nepřehlednost stránek, možnost překlad podmínek do jiného jazyka (např. češtiny), když prodávají i na jiném než Slovenském územ.

• Jsem spokojená, obchod rychle komunikuje - vše proběhlo v pořádku.
    • Doručování přes PPL.

Doporučuji - e-shop v pohodě, jen se musíte dohodnout s PPL, což je někdy problém.

• SUPER CENY
    • RYCHLOST DODÁNÍ
    • PERFEKTNÍ KOMUNIKACE

MOHU JEN A JEN DOPORUČIT
    URŘITĚ JEŠTĚ NAKOUPÍM...

• Výhodné ceny

• Levné ale i přesto kvalitní telefony
    • Mohli by více specifikovat způsob dopravy. Do doby, než mi přišel od PPL email nevěděla jsem, kdo mi telefon doručí.

Jestliže si chcete koupit kvalitní mobil, nakupujte zde. Jelikož jsou telefony z EU distribuce, trochu jsem se obávala co mi vlastně příjde, ale nyní jsem velmi spokojená. Rychlost doručení byla skvělá, pouze o jeden den později než bylo napsáno v emailu. Myslím, že důvodem je sídlo na Slovensku. Ale jeden den opravdu nehraje roli. Obchod bych doporučila všem kdo chce kvalitu za nízkou cenu.

• Ceny produktu, přehlednost stránek, kladné hodnocení zákazníků
    • Žádné slabiny jsem nazjistila

Spolehlivý a rychlý nákup