• Ahoj , jeho nový obchod:
    • Ahoj , jeho nový obchod:
    • www.imobily.eu

Ahoj , jeho nový obchod:

www.imobily.eu

• tak jsem další co jsem naletěl telefon po 9 měsících odešel nejde zapnout odvezl jsem to odborníkum a ty mě řekli že to je někde z turecka a že se to neda opravit at to vyhodím.

jsem blbec že jsem se nechal tak lechce nachytat nedoporučuju tady nakupovat

• vypadá to že jsem další poškozený. Po roce mi přestala fungovat baterie. Psal jsem na SF.eu a bylo mi doporučeno abych telefon odeslal na reklamaci. Učinil jsem tak a telefon leží na poště v Michalovcích a nikdo si ho nevyzvedl.
    • telefon mi neberou a ne email přestali reagovat....

vypadá to že jsem přišel o telefon.....

• Jedná se o podvodníky.
    • Zasílají repasované telefony a vydávají je za nové.
    • Hlasím na Policic ČR a ČOI

Jedná se o podvodníky.
    Zasílají repasované telefony a vydávají je za nové.
    Hlasím na Policic ČR a ČOI

• -
    • - Podvodné jednání
    • - Neuznání reklamace, ačkoli je telefon 10 měsíců od koupě
    • - Arogantní jednání
    • - Lživé argumenty
    • - Telefon evidentně z kategorie šedivek - při bootování se objevil nápis SEAT

Nedoporučuji, zahajujeme s ČOI, SOI a policií jednání.

• Podvodné jednání
    • Neuznání reklamace
    • Špatná komunikace
    • Vše

Cca po roce telefon po vybití přestal fungovat ...jednalo se o voděodolný a prachuvzdorný telefon tudíž nešel rozložit ..po odeslání se telefon přesně po měsíci vrátil s tím, že reklamace se neuznává z důvodu mechanického poškození, které bylo údajně vyznačeno na přiložené fotografii. K poškození dojít nemohlo jelikož telefon nelze rozložit a tudíž se tato společnost opakovaně dopouští protiprávního jednání, které nese znaky podvodu.

• PODVODNÍCI, NENAKUPUJTE ZDE!
    • POŠKODILI KRYT MOBILU a zamítli reklamaci.
    • Zakoupila jsem tlačítkový vysouvací mobil. Po měsíci začal zlobit displej a postupně přestal zcela fungovat. Nabíječka byla nefunkční od začátku, ale byla jiná. Poslala jsem vše na reklamaci. Při odeslání neměl mobil žádné viditelné poškození,což mám zadokumentované!
    • Přesně po měsíci poslali neopravený mobil zpět i s vadnou nabíječkou. Reklamace byla zamítnuta z důvodu mechanického poškození krytu, které bylo vyznačeno na přiloženém obrázku.
    • POŠKODILI okraj krytu mobilu v šířce 4mm a hloubce 1mm tak, že úlomek krytu se vysypal z mobilu při jeho vybalení.

NEKVALITNÍ A PORUCHOVÉ ZBOŽÍ
    Bohužel vybraný typ mobilu se již nevyrábí a nebylo možné ho zakoupit jinde.
    NELEGÁLNÍ A PODVODNÉ JEDNÁNÍ

podvodníci nic si od nich nekupujte , reklamace neuznávají číslo je pořád nedostupný ... nejhorší ochod co jsem zažila :( českou obchodní inspekci na ně!!!!

• POZOR. MAJÍ NOVÝ OBCHOD: imobily.eu

PRODÁVAJÍ ŠMEJDY A POŘÁD MĚNÍ OBCHODY.

• Jediná možnost, kde byl k sehnání Iphone 4S
    • Tak tady čtu, že jsem jeden z mnoha co naletěl jak přes kopírák těmto podvodníkům smartphony.eu. Telefon nebyl nový, 4x stejná chyba a stále ho opravují. Nakonec vyjádření, že vykazuje známky poškození.

Navrhuji poskládat se do auta a přijet si to vyříkat z očí do očí.

• Co si objednám to dostanu.
    • Vše original zabaleno.
    • Spokojen
    • 5 *****

Za mne Doporučuji

• cheap
    • but low quality

2 LG G4 phones I bought both have problems.

• -podvodníci

Cca před rokem jsem koupil nový iPhone 5s po,dvou týdnech jsem musel reklamovat nechteji se mi rozepisovat podrobnosti,záruka byla uznána a já dostal "nový" telefon který opět přestal fungovat,jelikož jsem měl cestu do Brna vzal jsem ho do Apple store kde jsem se dozvěděl že telefon není nový a poprvé byl zaregistrován před dvěma lety, poté jsem volal do smartphonů osobně kde mi nějaká slečna řekla že musím zavolat odpoledne až tam bude pan majitel, poté cely týden nebrali telefon.Po týdnů mi došla trpělivost a napsal jsem email kde jsem jim pohrozil policií a dostalo se mi odpovědi ve smyslu že v Applu tomu nerozumí a přístroj je nový.Poslal jsem ho tedy znovu s tím že chci nový anebo peníze zpět.Dnes se mi telefon vrátil ze je zničen kvůli vlhkosti a reklamace se neuznává.

• rychlá dodávka zboží po zaplacení
    • chcete značkový mobil?
    • Jeden z nejlevnějších na internetu?
    • TAK SE TOMUTO OBCHODU VYHNĚTE A VŮBEC OD NICH NIC NEKUPUJTE!!!!!

už jsem se smířil s tím, že 7,5 tis nedostanu - vadný telefon, prý mechanické poškození - vlhkost, přitom jsem telefon měl 14 dní a vodu viděl na 10 km daleko. Už se tomu jenom směju, ale jedno vím jistě a to proč mají obchod (sídlo firmy) někde za Uralem, protože by to s něma tady v Čechách nedopadlo vůbec dobře...

• Predaj uz zrekonstruovaneho tovaru ako novy tovar. Spatna komunikacia, zavadzanie a vyhybanie sa zodpovednosti.

Pozor. Ak sa chcete vyhnut problemom, tak jednoznacne doporucujem nakup cez ineho predajcu. Smartphony.eu mi predali namiesto noveho telefonu uz rozbaleny zrekonstruovany pristroj, stary jeden rok.

Dozvedel som sa to iba nahodou, pretoze som pri poruche poslal telefon autorizovanemu opravcovi SONY pre CR, kedze to bolo jednoduchsie ako posielat telefon do eshopu na Slovensko.

Odpoved zo SONY me viac nez prekvapila. Telefon bol po menei nez 1 roku od zakupenia (podla Smartphony.eu noveho) pristroja uz mimo zaruky, protoze bol dva roky predtim aktivovany vo Svedsku. Naviac boly uz v oblasti, kde nastala chyba (vstup pre jack) v minulosti urobene zasahy.

Smartphony.eu sa obhajuju (citujem): "telefon sme vykúpili scela nový vo foliach , presne ako ste ho obdržali ,pokial by bol použittý , tak by ste ho zrejme vrátili." Takze folie, ktore clovek zozenie za par centov su znak novosti telefonu.

Aj ked ma to bude stat cas ktory nemam, rozhodol som sa cely tento pripad odovzdat SOI. Obchodnici ako Smartphony.eu by nemali mat pravo takto klamat zakaznikom. Skodi to celemu trhu, ako zakaznikom, tak aj inym, cestnym predajcom.

Zakaznik ma jednoducho pravo na to, aby dostal to co si kupuje. Toto nie je ziadny luxusny poziadavok, ale uplne zakladne pravo zakaznika a preto treba z trhu takychto spekulantov odfiltrovat.

• objednávka proběhla v pořádku
    • špatná komunikace při reklamaci, neberou telefony, nereaguji na emaily

po cca 3 měsících jsem poslala telefon na reklamaci. Bohužel komunikace společnosti je velmi špatná. Nemám žádnou zpětnou vazbu, zda jim mobil dorazil, v jakém stádiu procesu se nachází, nic nevím. Nemohu se dovolat a obávám se, že se mi potvrdí zkušenosti jiných zákazníků. Že mi bude mobil vrácen či penize, nebo snad poštovné na Slovensko nepředpokládám, ale třeba ještě překvapí.

• Velké problémy s reklamací. A nejsem první, strašně moc lidí se ozývá, že nereagují na nic.

Nedoporučuji tady na této stránce nakupovat.

• Rychlé a vše funguje
    • nevím

je super, co nabízí, to dodá

• Od ledna 2017 se s touto firmou potýkáme s neuznáním reklamace,která je evidentní a mám na ni posudek od dvou renomovaných prodejců.Dokonce ani předžalobní výzva nezabrala.Toto dál snášet nebudu, a při pročítání dalších recenzí je nás dost,abychom se spojili a tohoto podvodného podnikatele umravnili.Dokonce i na ČOI ho znají a mají s ním nedobré zkušenosti.Pište mi prosím na mail [email protected]šní lidé přece musí vyhrát nad neslušnými.

Zkušenosti s obchodem, co se týká zaslání výrobku,dobré.Ihned,snad do tři dnů. Ale výrobek je vadný a reklamaci řešíme neúspěšně už od ledna t.rV žádném případě nedoporučuji.Podle pročítání dalších recenzí nejsme sami,musíme se bránit tomuto "podnikateli", pište na mail [email protected]šnost musí přece zvítězit.

• V lednu jsem zde zakoupila telefon a před 3 týdny odeslala na reklamaci z důvodu vadné baterie. Ještě do pátku mi zvedali telefon a dnes už se nelze dovolat. Byl to dárek pro maminku a jak si pročítám recenze, tak nejspíše mohu kupovat jiný. Lituji, že jsem na tyto recenze nenarazila dříve :( Soudím dle stáří recenzí, že problémy s touto firmou dosáhli již značných škod vůči zákazníkům. Netuším vůbec, jak tomuhle mohou přihlížet příslušné orgány???? Proč s tím nikdo nic nedělá...je to hodně smutné...ráda se přidám ke komukoliv se stížností...

nedostatečná komunikace, slibování a výsledek nula...
    nedoporučuji, zatím jsem bez telefonu a počítám i bez peněz