Pokoušeli jsme se udělat steak, ale bohužel... pánev je vhodná na plyn ale ne na indukci. Ohřeje se pořádně leda uprostřed, když nastavím 240 C. Měla by sálat aspoň na 10 cm. A to byla zapnutá asi půl hodiny. Když nastavím plný výkon, tak se sice pánev rozpálí, ale vypne na vařiči teplotní senzor. A to tenhle vařič Sencor umí aspoň 240 C, ostatní většinou jenom 200 C.

Velký výběr

Rychlé a bezproblémové doručení, zásilka doručena v pořádku. Pánvička nejen že vypadá hezky, také dobře se v ní vaří, a kastrůlky velice dobře znám již dřívějších let, používám je celý život. A jsem s nimi velice spokojená, velice přijatelná cena a dobrá kvalita . Škoda jen, že není pobočka -obchůdek s tímto zbožím i jiných městech v ČR. Ale jsem moc ráda, že jsem si je mohla objednat přímo u výrobce.

• poměr cena kvalita,česká výroba

• kvalitný riad, prvý som si kúpila pred 35. rokmi a slúži dodnes

Zatím nepoužito.

vše v pořádku

Byl to druhý nákup, jsem spokojená, s obchodem i se zbožím

• Dobrá kvalita výrobků

Pěkné zboží, rychlé dodání

:-)

• Objednané zboží zašle SFINX kurýrní službou domů. Nemusíme obcházet obchody.
    • Vše je připraveno k výběru na internetových stránkách obchodu SFINX.

Doporučuji.

• Kvalita za rozumné ceny.

Celková spokojenost

Zboží přímo od výrobce za bezkonkureční cenu. Preferuji smaltované nádobí kvůli zdravotním benefitům, ze smaltovaného nádobí se nic neuvioˇnuje ani přechování potravin v něm nemění chuť a vůni.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace

Na objednávku v obchodě zareagovali velmi rychle.

• Spolehlivost
    • Ochota
    • Kvalita zboží vůbec nejlepší nádobí
    • Skvěle zabalené
    • Doprava také skvělá

Doporučuji zakoupila jsem nadobi již po druhé je to druh uvnitř s modrým smaltem, vně černé. Je dokonale
    První nádobí jsem si koupila v kamenem obchodě asi tak v roce 1985 pak o así tři roky později jsem dostala pánev. Vše používám denně doposud.

• Velká ochota

• Dlouholetá záruka kvality, spokojenost s klasikou a vlastním výběrem známého kvalitního a perfektně zabaleného zboží, díky moc. VH, Most
    • Žádná!

• kvalitní zboží