• Chtěl jsem dětem koupit hru. Objednal jsem ji n slunečnici. Přišel mi návod jak hru stáhnout. Postupoval jsem podle něj a jediné co mám je demo té hry. Odkaz na stránky fungoval, ale vše bylo v angličtině. Když jsem poté volal, na uvedené číslo, tak mi to nikdo ani nevzal. Zkoušel jsem poslat email a taky nic. Stálo mě to 950 korun, ale vem je čert. Už od vás nic nechci a ani chtít nebudu. Když něco prodáváte tak by jste se taky měli k zákazníkům nějak chovat. Ještě mi drze pošlete email, abych vás hodnotil. To je vrchol drzosti.

Varuji před využitím. Objednávka není ani po 12 dnech od objednání vyřízena. Obchod nereaguje ani na mé urgence. Přes 2500 jsem zaplatila a licence dosud nikde.

• Žádené jsemn neviděl.
    • Slibuje prodej který nedokáže uskutečnit.

Zkuste naukoupit, není jisté jestli dostanete co jste chtěli. Peníze vám v případě nezdaru vrátí.

• dostali sme odkaz na stiahnutie plnej verzie ditalneho akvaria,ale po nainstalovani nam setric obrazovky fungoval stale len ako obmedzena verzia. Nedaju sa nam pridavat vsetky ryby. V podstate sme zaplatili za nic.

Reakce obchodu Slunečnice.cz

Zákazníkovi jsme 20 minut po připsání platby na náš účet, poskytli licenční údaje (licenční klíč) a odkaz ke stažení zkušební verze, kterou změní po vložení licenčního klíče na verzi plnou (plně funkční). Zákazník dodnes licenční klíč do programu nevložil - stále má pouze omezenou zkušební verzi. (Dosud neaktivoval plnou verzi programu).
    Zákazníka jsme sami kontaktovali, abychom mu pomohli problém vyřešit.

• Zboží jsem zaplatil nedostal žádné potvrzení ani fakturu . Tak jsem vyhodil peníze oknem.
    • Zakoupil jsem AVG AntiVirus 2016 - Plná licence na 1 rok - 1 licence. Reakce žádná mimo reklam na free produkty. Cítím se podveden.

Reakce obchodu Slunečnice.cz

Tato objednávka byla zákazníkem vytvořena jako duplicitní. Zákazník platbu neuhradil, z tohoto důvodu nebyla objednávka vyřízena. Zákazník svou chybu uznal a písemně nám potvrdil, že je vše v pořádku.

• Nemohu tanto produkt nainstalovat.
    Jsou to podle mě vyhozené peníze.