• nejsou
    • těch je hodně

nic moc

• Absolutní neschopnost v dodacích lhůtě

Vzhledem k rychlosti doručení zboží k zákazníkovi tento obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu slip.cz

Vážený zákazníku,

z důvodu opoždění výroby nebo delší doby doručení naší partnerskou firmou v zahraničí,
    se doba dodání může prodloužit a nemůžeme ji nijak ovlivnit. Toto může nastat i v období nárůstu objednávek a množství sortimentu značky Male Power. Proto Vás prosíme o porozumění a přijměte prosím naší omluvu. Jako kompenzaci zašleme Vámi objednané zboží zdarma a poukaz na další nákup v hodnotě 100,- Kč.

Slip s.r.o.

Pokud víte, že zboží nedorazí tak jak garantujete, tak byste měli zákazníka automaticky informovat.

• Přehledný eshop, široký sortiment
    • Naprosto špatné dodací lhůty. čekám již 26 dnů a stále nic, jen email, že zboží je na cestě, ale kdy dorazí to mi nenapsali.

Pravděpodobně zde již nebudu nakupovat.

Zboží jsem objednala před 26 dny a stále nedorazila. Jsem znepokojena.

• Zboží mi zatím nedorazilo a firma se ani nesnaží sama od sebe omluvit za opožděnou zásilku.
    • Už počítám s tím, že zboží nedorazí.

• sortiment
    • dodaco lhůta

Před deseti dny jsem objednal zboží a zatím nedorazilo - komunikace pouze obdržení objednávky

Reakce obchodu slip.cz

Dobrý den, vaše objednávka se vyřizuje. Na e-shopu je uveden termín dodání do 14-ti dnů. S pozdravem Slip.cz - spodní prádlo.