• -šířka nabídky
    • -v nabídce jsou jen značkové a luxusní produkty
    • -velmi solidní ceny
    • -zpětná vazba o stavu vyřizování objednávky

• výběr zboží v klidu domova
    • rozšířit výběr zboží

• normani ceny aj kvalita duma ze bude ak mi tovar pride a bude aky som objednal

lebo inde sa to kupit nedalo kde som to hladal
    nemam zatial nemozem hodnitit
    ano doporucil

• velký sortiment značkového prádla,
    • po mé nešťastné recenzi jsem byl ihned kontaktován,
    • zboží dostanu dříve než bych měl.
    • vůbec nic

Ze strany obchodu slip.cz , je vše v naprostém pořádku. Já se zůčastnil akce FantastickéCeny, kde se dá objednat značkové zboží za 50%slevu.Musí se ale čekat,až nabídka bude ukončena, a pak mám teprve nárok na zboží. V mém případě po 4.7.2011. S tímto nemá obchod slip.cz nic společného !!! Omlouvám se obchodu za recenzi z 27.6.2011 s tím, že reakce obchodu je naprosto přesná.

• nemohu posoudit.Kontakt s obchodem byl zprostředkován přes FantastickéSlevy za slevu 50%
    • v objednávce mám uvedeno,že zboží obdržím ihned po zaplacení.
    • Do dneška nic nemám

Obchod je pěkný, široký sortiment všeho dámského i pánského prádla.

Reakce obchodu slip.cz

Dobrý den, rádi bychom se dotázali v jaké objednávce máte uvedeno že zboží obdržíte ihned po zaplacení? V podmínkách akce na serveru fantastickeslevy.cz je uvedeno následující • Nákupní voucher je nutné uplatnit na domovské stránce e-shopu www.slip.cz od 4. 6. a nejpozději do 22. 6. 2011.
    • Při nákupu na e-shopu www.slip.cz zadejte kód vašeho voucheru do pole "VZKAZ PRODEJCI", dále vám bude odečtena celková prodejní cena a zaslána faktura na 0Kč.
    • Akce se vztahuje pouze na slipy a boxerky FRUIT of the LOOM: ULTRA HIP BRIEF 17-022-7 a ULTRA SHORT 17-024-7.
    • Zboží je možné vyzvednout osobně nebo zaslat na dobírku. Jednotná cena za dopravu PPL nebo Českou poštou je 99,- Kč.
    • Platnost voucheru od 04. 07. 2011 do 22. 07. 2011

• Velmi dobrá komunikace s obchodem.

Velká ochota s výměnou zboží za jinou velikost. Doporučuji.

• Dobré ceny.

• Sortiment

• Konkrétně od značky POMPEA rychlost dodání.

Doporučuji.

• kvalita zboží, servis, doba dodání

Luxus a kvalita na jednom místě. Doporučuji tento obchod.

• sortiment
    • dodaco lhůta

Před deseti dny jsem objednal zboží a zatím nedorazilo - komunikace pouze obdržení objednávky

Reakce obchodu slip.cz

Dobrý den, vaše objednávka se vyřizuje. Na e-shopu je uveden termín dodání do 14-ti dnů. S pozdravem Slip.cz - spodní prádlo.