• Snad mi alespoň vrátí platbu

Milý zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Jak jsme po společném telefonátu zjistili, tak důvodemem Vaší nespokojenosti je termín dodání.

Na naši obhajobu musíme uvést, že o termínu dodání skladové položky v kombinaci s příslušenstvím informujeme v procesu objednávky jasně: Pokud objednáváte ke skladovým výrobkům i příslušenství (žaluzie, sítě nebo parapety), které pro Vás vyrábíme na míru, prodlouží se doba naskladnění (a tím i dodání) až o 10 pracovních dnů.

Ve Vašem konkrétním případě bylo zboží objednáno 5. 9. 2023 a expedováno 12. 9. 2023, tedy po 7 dnech a v termínu.

Mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• zatím jsem už předem zaplacené okno neobdržel....

Dobrý den, milý Hanzi,

děkujeme za hodnocení, ale mrzí nás, že je negativní.
    Prověřili jsme Vaši objednávku a zjistili, že jste si sice objednal skladové okno, které máme připravené k okamžité expedici, ale k oknu je objednaná i sít proti hmyzu. Tu musíme vyrobit na míru.

Informace o tom, že pokud si ke skladovým výrobkům objednáte i příslušenství (žaluzie, sítě či parapety), prodlouží se doba dodání až o 10 dní, protože je musíme vyrobit, je uvedena v informacích o dodání (https://www.skladova-okna.cz/terminy-dodani/)

Vaše objednávka bude co nejdříve expedována a věříme, že budete spokojený.

• nemám fakturu

Dobrý den, milý zákazníku,

mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Faktura je součástí balení každé expedované zakázky. Může se stát, že je při rozbalování omylem vyhozena s obaly. V takovém případě stačí se obrátit na naši zákaznickou linku a fakturu Vám obratem pošleme znovu. Vaši chybějící fakturu Vám kolegyně odeslala. Pokud by bylo potřeba cokoli dalšího, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem a přáním hezkého výhledu z nových oken,

• Rychle jednani, dostatecny vyber
    • Spatna doprava

Komunikace ze strany obchodu byla rychla a dobra. Chtel jsem si doplatit komfortni dopravu od ktere me operatorka odradila, ze dopravce stejne doruci zbozi k prvnim dverim. Realita vsak byla takova, ze dopravce prijel jednak bez predchoziho upozorneni s vozidlem bez sklopneho cela. Takze vylozit trojdilne okno 2400x1500 byla pekna prace. Ridic jen prihlizel.

Dobrý den, milý zákazníku,

velice nás mrzí vaše zkušenost. Co se týče služby komfortního doručení, bohužel nemohla být doporučena z důvodu hmotnosti zboží přesahující 75kg (limit pro tuto službu).
    Ohledně avizace dopravy – standardně dopravce posílá SMS při naložení zboží a následně volá řidič minimálně 30 min předem. Každopádně pokud došlo k selhání v tomto nastaveném systému, tak se velice omlouváme a budeme to s dopravcem řešit. Děkujeme za upozornění.

S pozdravem a přáním hezkého výhledu z nových oken,

• 14 dní zboží nedorazilo Dr.Skála

Dobrý den, pane doktore Skálo,
    mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Na naši obhajobu musíme uvést, že jste si zboží objednal s osobním odběrem a tedy bez dopravy. Zboží na Vás již 14 dní čeká u nás ve skladě. Kolegové Vás budou kontaktovat ohledně dalšího postupu. Věříme, že vše dopadne k Vaší spokojenosti.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• ...okno bylo úplně jiné, než objednávka špatná komunikace

..........okno bylo vyrobeno narychlo , špatné řezy u těsnění, široký vnitřní rám ,který se používá na rámování okna. Původní objednávka byla skelní rám úzký. Okno tím nesplňuje prostor pro světlo. Moc špatné, ale prodali jsme ho a koupili hotové ..

Dobrý den, Lubomíre,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, ale popravdě jí moc nerozumíme. Zkontrolovali jsme Vaši zakázku a nenarazili jsme na žádný nezodpovězený dotaz ani konkrétní požadavek.

Objednávku jste provedl sám a zvolil si konkrétní produkt z naší nabídky skladových oken. Obdržel jste tedy přesně to, co jste si objednal. Veškeré informace o prodávaných oknech včetně technických řezů jsou dostupné na našich stránkách.

Pokud jste s oknem nebyl spokojen, stačilo jej ve lhůtě 14 dnů vrátit a my bychom Vám obratem poslali peníze.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Zboží přišlo bez slibovaných vnitřních želuzií.

Dobrý den, milý zákazníku,

mrzí nás nastalá situace. Bohužel jste si k oknům nakonfiguroval pouze sítě, žaluzie ne. Zmínku o žaluziích jsme objevili až nyní v poznámce objednávky.
    Protože tedy žaluzie nebyly objednány ani konkrétně specifikovány (barva lamel), spojíme se s Vámi a vše dořešíme. Věříme, že vše doladíme tak, abyste měl okna podle představ.

Nekomunikuji

Dobrý den milý zákazníku,
    Vaše zakázka na skladové okno byla okamžitě připravena k Vašemu vyzvednutí. O této skutečnosti jste obdržel automatický email. Je možné, že Vám zapadl do nevyžádané pošty, což bohužel nedokážeme ovlivnit.
    Každopádně naše zákaznická linka funguje přes týden od 8:30 do 16:00 a v sobotu od 8:00 do 12:30. Není tedy problém nás v případě jakéhokoli problému kontaktovat. Je také možné použít email nebo chat pro rychlý dotaz.
    Naše kolegyně Vás již kontaktovala věříme, že zboží, které si budete v tomto týdnu vyzvedávat, Vám bude dobře sloužit.

Mrzí nás nastalé nedorozumění a věříme, že je vše vyřešeno.

S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Katastrofální dopravce,domluva s firmou špatná

Rozhodně už nikdy nic u nich nekoupim

Dobrý den milý zákazníku,
    omlouváme se za potíže vzniklé při komunikaci s dopravcem. Již jsme podnikli nápravná opatření.
    Týdně odbavujeme přes 300 zásilek oken a dveří, které v pořádku doputují k zákazníkům a velice nás mrzí, že zrovna u Vaší objednávky vzniklo komunikační nedorozumění.

Doufáme, že i přes tento drobný zádrhel Vám okna či dveře dělají radost.
    S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• okna v rozměrech, které jsme jinde nenašli

Kliky k oknům byly zabalené v měkkém papíru, přišly rozlámané,
    po reklamaci bylo slíbeno, že přijdou s později dodávaným příslušenstvím,
    nepřišly.
    Příslušenství mělo přijít za 10 praconích dnů. protáhlo se na 15.

Dobrý den milá Heleno,

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel skladníci omylem nepřidali při odeslání příslušenství 2 ks reklamovaných klik. Následně tuto chybu ihned napravili a zboží bylo 20. 6. doručeno. Ještě jednou se omlouváme.
    A doufáme, že máte i přes tento zádrhel z nových oken hezký výhled.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Čekání na e-mail který nedorazi

Dobrý den milý zákazníku,
    neevidujeme u Vás žádný problém týkající se chybějícího e-mailu. Zkontrolujte si, prosím, všechny složky Vaší e-mailové schránky, je možné, že e-mail nezapadl mezi primární doručené zprávy. Pokud e-mail nedohledáte, ozvěte se nám.

Prosíme všechny zákazníky, aby v případě jakýchkoli dotazů ohledně zakázky ve všech případech kontaktovali naši zákaznickou linku 725 997 397.

Přejeme, ať Vám okna či dveře dělají radost.

S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

S firmou mám 2 rozdílné zkušenosti. První byla dobrá, zboží přišlo včas, v dobré kvalitě a za do dobrou cenu. Druhá zkušenost byla špatná. Kvalita i cena byly OK, ale vyskytlo se několik problémů v komunikaci. Nebyl jsem informován o některých skutečnostech. Dodání se zpozdilo o cca týden, bez jakýchkoliv informací. Po pár dalších dnes mi přišel email, ve znění v následujících 48 hodinách vám bude doručeno zboží XY. Nedostal jsem žádný kontakt na přepravní společnost, nebo řídiče, a na požadavek o tyto informace mi nebylo vůbec odepsáno. Dovolat se na zákaznickou linku celí den nebylo možné. S přihlédnutím k rozumné ceně a kvalitě bych jejich služeb pravděpodobně využil znovu, ale počítal bych s větší časovou rezervou.

Dobrý den milý zákazníku,
    velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Podle naší evidence byly všechny Vaše dotazy zodpovězeny a neevidujeme žádnou nedořešenou e-mailovou komunikaci.

Naše infolinky bývají některé dny vytížené. Pro všechny zákazníky, kteří se nám kvůli tomu nemohou dovolat, platí, že jsme k dispozici také na e-mailu a chatu.

Děkujeme za pochopení a jsme rádi, že jste na náš e-shop nezanevřel.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• nevyžádaná telefonická rekapitulace objednávky - bez upozornění zpoplatněna 50kč?????!!!!!!

Dobrý den milý zákazníku,

při objednávání skladového zboží je možné zatrhnout políčko s technickou kontrolou objednávky po telefonu, která je u nás zpoplatněna 50 Kč a tato částka se následně propíše v košíku ještě před závazným potvrzením. Po přijetí předběžné elektronické objednávky jsme Vám tedy volali pro její potvrzení tak, jak vyplynulo z objednávky. Mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění, ale snažíme se naše služby udržovat pro zákazníky co nejvíce komfortní a pomoct i těm, kteří s námi chtějí provést technickou kontrolu.

Doufáme, že i tak budete s okny spokojený a přejeme, ať Vám dělají radost.

• Špatná komunikace se zákazníky

Dobrý den milý Jaroslave,

mrzí náš, že vnímáte negativně zkušenost s naším e-shopem. Obdrželi jsme od Vás e-mail, na který jsme reagovali obratem hned druhý den ráno. Žádný jiný problém u Vaší objednávky nevidíme. Pokud ale cokoli není v pořádku z Vaší strany, obraťte se, prosím, na náš e-mail [email protected] nebo telefon 725 997 397.

S pozdravem a přáním, ať Vám okna či dveře dělají radost,

• Normální
    • Zboží z Polska v horší kvalitě.

Zboží z Polska, takže horší kvalita.
    Normální okna bych si od nich nekoupil, ale do garáže dobrý. Rám na několika místech navrtany u těsnění probroušeny, těsněni částečně nefunkční. Svár v rozích horší, klika a krytky pantů nejsou ve stejné barvě. Prostě co chcete za tu cenu.

Hezký den milý Radku,

co se týká Vaší připomínky o původu zboží, všechny potřebné informace jsou veřejně dostupné na naší webové stránce. Jedná se o Švýcarskou společnost Arbonia AG, která má pobočky po celé Evropě. Pro nás dováží zboží přímo z polské pobočky. Kvalita zboží nemá vliv na místo kompletace, jelikož profily se vyrábějí přímo ve Švýcarsku, kování v Německu a do konečného stavu se produkty kompletují v Polsku strojovou výrobou.
    K Vaší objednávce nemáme hlášenou žádnou reklamaci, připomínku ani stížnost. Pokud je u dodaného zboží jakýkoli problém, ozvěte se nám a problém budeme řešit.

Stále zboží nedorazilo

Dobrý den milý zákazníku,

u Vaší objednávky došlo k nemilé komplikaci. Zboží se na cestě k Vám poškodilo a muselo nám být vráceno. Zítra, 19. 1., expedujeme novou objednávku znovu.
    Doufáme, že k Vám dorazí co nejdříve a bez dalších komplikací. Kdyby nastal jakýkoli problém, ozvěte se nám (725 997 397 nebo [email protected]).
    Ještě jednou se omlouváme, moc nás to mrzí.

S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz

• Obchod nekomunikuje ohledně stavu objednávky

Dobrý den milý zákazníku,
    Jak jsme avizovali na našich webových stránkách (https://www.skladova-okna.cz/novinky/detail/terminy-dodani-do-konce-roku-2020.htm) během Vánoc a na konci roku (od 19. 12. 2020 do 3. 1. 2021) byl náš sklad i obchodní centrum uzavřené.

Na dotazy zákazníků je naše klientské centrum znovu připravené odpovídat ode dneška, 4. 1. 2021.

Děkujeme za pochopení a přejeme úspěšné vykročení do nového roku.
    Tým e-shopu Skladová-okna.cz.

prodali ste m,y okna ,tri kusi a ke kazdymu oknu jednu kliku trochu na hlavu kdyz ma byt ke kazedemuz oknu dve kliky...

Hezký den milý Milane,
    omlouváme se za problém, který nastal. S největší pravděpodobností došlo k chybě při expedici, kdy jsme se v předvánočním shonu snažili vyexpedovat co nejvíce objednávek. Kolegyně od nás už Vás kontaktovaly k dořešení věci. Doufáme, že brzy budete mít k Vašim oknům kompletní příslušenství.
    Ještě jednou se omlouváme a přejeme Vám, i přes tento drobný zádrhel, krásné Vánoce.

S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz

Okno přišlo bez parapetniho dorazu

Dobrý den milý zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi. Podkladový profil je součástí všech balení oken, která od nás odcházejí. Občas se stane, že ho přepravní společnost utrhne nebo poškodí.
    V takovém případě prosíme zákazníky, aby tuto věc reklamovali, a my obratem pošleme nový. Pokud se ještě nestalo, tak nás kontaktujte a domluvíme se, jak věc vyřešit.

Omlouváme se za komplikace.
    S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Okno, které jsem si objednal, sice přišlo brzy, protože bylo skladem, ale díly k oknu ( objednával jsem si zlatý dub), tak jednoduše přišly na bílé. Dovolat se je takřka nemožné na e-shop, tak jsem řešil svou reklamaci po emailu, ta mě byla po několika dnech sice uznána a slíbená náhrada, ale je to již třetí týden a stále nic. Řeším tedy stále po emailu moji reklamaci( s paní Vašíčkovou) a i když mě odepisuje, že má reklamace byla vyřízena a poslána(dokonce dvakrát), tak od 25.září jen a jen čekám...a poštou, to asi nebude(poptával jsem se na depu), že se má zásilka někam zatoulala. Konec konců, asi budu muset díly přestříkat z bílé na hnědo, protože mě už to dopisování přestalo bavit, když vidím že to stále nikam nevede. Doporučení tedy za sebe dát druhým nemůžu, i když jako takové okno z e-shopu "Skladová-okna" mám.

Dobrý den milý zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme si vědomi toho, že se stala chyba na naší straně a poslali jsme špatný počet příslušenství ve špatné barvě. Za to se omlouváme.
    Hned jsme odeslali nové příslušenství ve správném počtu i barvě. Problémy s dodáním bohužel nemůžeme ovlivnit a je chyba na straně dopravce. Přesto posíláme správné okapničky ještě jednou ihned znovu a doufáme, že už se k Vám co nejdříve dostanou, abyste měl okna kompletní.

Ačkoli děláme všechno proto, abychom odbavili požadavky našich zákazníků co nejdříve, zájem o naše produkty je nyní extrémní a infolinky jsou vytížené. Děkujeme tedy všem zákazníkům za trpělivost.