• Něco příšerného...
    • Prezentují, že mají zboží skladem...
    • Dodací lhůta měsíc...

Objednejte si raději zboží jinde...

• inzerované zboží nebyli schopni dodat! :(

Zadna komunikace az na urgenci po vice jak tydnu mi bylo sdeleno, ze zbozi zatim neexpedovali. Platba predem.

Dodací lhůta 30 dní mi připadá poněkud dlouhá. Dozvěděl jsem se o této lhůtě až po urgenci.

• Obchod nekomunikuje

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• zboží nakonec opravdu dorazilo
    • naštěstí se dá platit dobírkou při převzetí
    • lze objednat na uloženku
    • na webu bylo napsáno, že je zboží skladem, ale od objednávky k doručení uběhl celý měsíc, kdy mě nikdo neinformoval o stavu objednávky

• Za 10 dní jsem ještě nedostal zprávu v jakém stavu je objednavka
    • Obchod nekomunikuje, nedá se tam dovolat již skoro 3 týdny objednáno a obchod stále mlčí.

• Slušné ceny a sortiment
    • U zboží měli dodací lhůtu 5-7 dnů - objednal jsem 27.5., po 10 dnech na mou urgenci sdělili, že dodací lhůta vinou výrobce se prodlouží na 3-4 týdny. Dnes 20.6., po 3,5 týdnech opět na mou urgenci sdělili, že se dodací lhůta prodlouží opět o 3-4 týdny. Chápu, že výrobu neovlivní, ale proč dělají mrtvého brouka a nesdělí situaci sami od sebe, nechápu.

Pozor na dodací lhůty

• Chybí komunikace.
    • žádná zpětná vazba ohledně termínu dodání zboží

údajně zboží skladem po 14 dnech žádná zpětná vazba absolutní nemožnost kontaktovat telefonem.

• Kontakt na ne je spatny nikdo nic nezveda. Zbozi nevim. Obchod nereaguje.

• obchod absolutně nekomunikuje telefone, e-mailem ani hotline
    • zboží skladem evidentně není, jelikož jej odeslali až za 14 dní

Nedostupný, nekomunikující shop. Na www deklarují nepravdivé zprávy. Vůbec si neumím představit řešit reklamaci !

• Nulová komunikace

• Spatna komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Skladnik.cz

Dobrý den. Jednalo se o situaci, kdy náš dodavatel opomenul zboží dodat, i přesto, že bylo objednáno. Přiznáváme, že na naší straně došlo k chybě, kdy tato zakázka nebyla zcela ohlídána, a protože se nám zákazník neozval, věc se dále neposunula. To nic nemění na tom, že šlo o naší chybu. V tuto chvíli je již vše vyřešeno a zboží je u zákazníka. Zákazník rovněž obdržel drobný dárek a my na základě jeho podnětu provedeme zlepšení našich služeb. Děkujeme.

• Dobrá cena.
    • Dlouhá dodací lhůta a žádná komunikace obchodu.

Reakce obchodu Skladnik.cz

mail s informací, že objednané produkty nejsou v dostatečném množství skladem, že se tím protáhne termín expedice a jestli máme objednávku rozdělit a skladové položky obratem odeslat, jsme Vám posílali 23.11. dopoledne, tedy hned po zpracování vaší objendávky.

Potvrdili objednávku , a nic ......

Reakce obchodu Skladnik.cz

patrně došlo k nedorozumnění. Objednal jste zboží s uváděnou dostupností měsíc. Zaslali jsme potvrzení objednávky a informací o jejím zpracování a objednání s tím, že další mail zašleme až bude zásilka vyřízena, tedy připravena k osobnímu odběru.
    V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky nebo mailem, případně přes chat na našich stránkách.

Neevidujeme žádnou další nevyřízenou kumunikaci z Vaší strany.

• Dobrá cena
    • Naprosto nemožná doprava firmou Toptrans. Poslední 3 km z depa k nám jim trvalo 3 dny. Naprosto nekomunikativní firma, neberou telefon.

Reakce obchodu Skladnik.cz

velmi se omlouváme za problémy společnosti Toptrans, nejsme si ale vědomi, že bychom nekomunikovali, problém s dodáním jsme s Vámi řešili a odpovídali jak jen to bylo možné a snažli jsme se situaci řešit.
    Bohužel souhlasíme s tvrzením, že dovolat se na dispečink Brněnského depa Toptransu je skoro neproveditelné a jejich jednání je arogantní a neprofesionální.
    Ještě jednou se omlouváme za komplikace s dodávkou, které byly zaviněny dopravcem.

• Nekomunikuje

Reakce obchodu Skladnik.cz

patrně došlo k nedorozumnění. Objednal jste zboží s uváděnou dostupností měsíc. Zaslali jsme potvrzení objednávky a informací o jejím zpracování a objednání s tím, že další mail zašleme až bude zásilka odeslána.
    Neevidujeme žádnou další nevyřízenou kuminkaci z Vaší strany.

Objednano 12.7 odeslano 27.7.