Zboží objednané a zaplacené 2 týdny a obchod zatím stále nekomunikuje. Na kontaktním telefonu je robot, přes kterého se nikam nedostanete... :(
    zkoušela jsem i mail, protože objednávka byla urgetní, pro invalidu, ale ani na mail nereagují :(

Reakce obchodu Sklad pneu

Objednávka byla stornována a finanční prostředky byly vráceny zpět na Váš účet. Vše proběhlo v souladu s obchodními podmínkami, které jste obdržela také v emailu s rekapitulací objednávky.

S přáním hezkého dne,

Sklad-pneu.cz

• Obchod po objednani nereaguje

Po objednani prisla automaticka odpoved,ze zbozi nemaji na sklade a od te doby nereaguji na zadny kontakt.

Reakce obchodu Sklad pneu

objednávka byla stornována z důvodu částečné nedostupnosti. Vše proběhlo v souladu s obchodními podmínkami, které jste obdržela také v emailu s rekapitulací objednávky.

S přáním hezkého dne,

Sklad-pneu.cz

Nedoporučujem!
    Pneumatiky podĺa eshopu boli na sklade, mali byť doručené do 3 dní. Ani po 10 dňoch nedorazili.
    Prvý deň prišli tri emaily s potvrdením a informáckou,že pneu boli expedovane. Nestalo sa tak. Na emaily vôbec nereagujú.

Reakce obchodu Sklad pneu

aktuálně čelíme výzvám spojeným s přetížením kapacit přepravních služeb. Tato skutečnost může zapříčinit zpoždění dodání objednávek prostřednictvím dopravních služeb. V případech, kdy zboží potřebujete garantovaně doručit do druhého dne nás prosím před odesláním objednávky kontaktujte na emailové adrese [email protected]

Obchod sice funguje,ale komunikace naprosto nulová. Zboží které mělo dorazit do druhého dne ,nedorazilo a telefon mají na nic. Ten nikdo nebere a na emaily nikdo neodpovídá. I po zrušení objednávky z tohoto důvodu po čtyřech dnech zbozi přišlo. Nechápu jejich jednání.Proto dávám nedoporučuji. Hlavně pro ty co se spoléhají na termín. Jinak asi ok.

• Pisou skladem a neni
    • Prijde mail,ze je to expedovano a neni
    • Na maily nereaguji

Reakce obchodu Sklad pneu

• špatná komunikace, obchod mi neodpověděl na tři maily
    • i když mělo být zboží skladem, tak odešlo z obchodu až za tři dny

• Absolutní ignorace

Zboží jsem objednal s tím, že je na skladě a dorazí druhý den. Po 6 dnech, kdy jsem se snažil všemožně dopátrat kdy mi zboží dorazí, jsem objednávku zrušil a objednal jsem si zboží jinde. E-shop absolutně nekomunikuje a není možné se nikam dovolat, protože mají jen e-mailové spojení, na kterém bohužel stejně nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Sklad pneu

• I když na svých webových stránkách měli označeno, že zboží mají skladem, tak mě po pár hodinách od objednání poslali mail, kde mě informovali, že zboží skladem nemají a že se ozvou až ho budou mít. Ihned jsem si zkontroloval, jestli jsem se nepřehlédl, ale pořád měli na stránkách označeno, že mnou objednané pneu je skladem. Tak jsem jim napsal e-mail, ve kterém jsem se ohradil vůči jejich postupu. Odpověděl mě obchodní ředil ***editované***, který mě sdělil, že mají nějaký IT problém a že objednávka bude ještě dnes expedována. To vše proběhlo v úterý 7.11.2023. Jelikož jsem zboží objednal před 13:00 hodinou, tak podle jejich dopravních podmínek mělo být doručeno následující den t.j. 8.11.2023. Bohužel zboží nepřišlo ani 8.11., ani 9.11. Takže jsem napsal další e-mail. V odpovědi na něj mě sdělili, že objednávka již byla dána ve čtvrtek 9.11. do přepravy. Tak jsem čekal, že zboží přijde v pátek. Což se ale také nestalo. Zboží přišlo až v pondělí 13.11. Takže suma sumárum, místo toho, aby zboží došlo do druhého dne, jak mají uvedeno, zboží přišlo po dvou urgencích až šestý den od objednání. Jediné štěstí je, že je stále teplo, takže jsem mohl přezutí auta odložit. Nicméně jednání této společnosti je nekorektní a uvádí jak na webových stránkách, tak i při e-mailové komunikaci, nepravdivé údaje. Rozhodně nedoporučuji.

Dobrý den pane Holánku,

objednávka byla expedována dne 8.11.2023 i přes systémový problém u přepravce. Aktuálně vrcholí zimní sezóna, může nastat prodleva při doručení objednávky. V momentě, kdy zboží převezme přepravce již nelze doručení ovlivnit. Doručení do druhé dne negarantujeme a stejně tak jej negarantují ani přepravní společnosti. Pokud potřebujete pneumatiky do druhého dne, doporučujeme příští objednávku realizovat již v první polovině 10 měsíce.

Zboží bylo dle informace na webu dostupné. Po vytvoření objednávky přišel e-mail, že zboží není dostupné a že v průběhu 1 pracovního dne mne budou informovat o dostupnosti zboží. O osm dnů později a dva e-maily s dotazem, jak to s objednávkou bude, nikdo z eshopu nereagoval. Telefonický kontakt nemají zveřejněn. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Sklad pneu

• Do dnes nebyla vystavena faktura na naši společnost Burian group s.r.o.
    objednávka č: 6335216091

Dobrý den pane Burian,

faktura vám byla odeslána v den expedice objednávky tj. 2.10.2023 v 18:34 na email, který jste uvedl v objednávce, tento email jste však pravděpodobně nezaznamenal. Dnes ráno od Vás přišel email s žádosti o zaslání faktury, který kolega obratem vyřídil a fakturu vám poslal jak v PDF, tak ve formátu ISDOC pro automatický import do účetního systému.

• Objednávka dosud nedorucena, je to už téměř 14dni od úhrady. Žádná reakce ze strany obchodu. Na telefonním kontaktu záznamník, e-maily (z e-mailu i přímo formuláře z webu) s dotazy na stav objednávky a termín doručení také bez jakékoliv reakce.

• Komunikace s obchodem je tragická nelze se k nikomu dovolat ani na mail neragují.. tento obchod nedoporučuji.

zboží nedodali co víc

Reakce obchodu Sklad pneu

objednal jste v sobotu ráno pneumatiku, která v den objednávky nebyla skladem, na což jste byl upozorněn před dokončením objednávky. Kolega Vás ihned v pondělí ráno informoval prostřednictvím emailu, že u Vámi objednaného produktu nemáme od výrobce potvrzenou dodací lhůtu a proto Vám objednávku stornujeme. Zaslal vám také alternativní nabídku na zboží ve stejné cenové relaci, které můžeme ihned odeslat. Na emailovou komunikaci z naší strany jste již nereagoval.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Po týdnu a půl pneumatiky nedošly, na dotaz před třemi dny doposud nikdo nereagoval. Dávám jim čas do zítřejšího dopoledne, pak ruším objednávku.

Reakce obchodu Sklad pneu

objednávka byla Stornována v souladu s obchodními podmínkami.
    Team Sklad-pneu.cz

objednávka zrušena obchodem .

Reakce obchodu Sklad pneu

objednávka byla Stornována v souladu s obchodními podmínkami.
    Team Sklad-pneu.cz

Nemůžu se s nimi spojit.

Reakce obchodu Sklad pneu

v době, kdy jste vytvořil objednávku vrcholila zimní sezóna. V takovýchto případech směrujeme zákazníky ke komunikaci prostřednictvím online chatu, kde naleznete naše operátory a v jejích nepřítomnosti také virtuálního kolegu – ChatBota, který Vám může pomoci s často kladenými otázkami. Případně můžete využít emailu nebo aktivního formuláře pro stav objednávek, který se nachází na webových stránkách v záhlaví. Na tuto skutečnost upozorňuje hlasový automat v případě nepřítomnosti operátora. Bohužel emailovou komunikaci ani využití chatu či formuláře k Vaší objednávce neevidujeme.

Team Sklad-pneu.cz

• V nabídce pneumatiky mají, ale po objednání a její potvrzení, a nakounec zrušení objednávky.

Dobrý den, pane Čapku,

Objednávka byla Stornována v souladu s obchodními podmínkami. V zimní sezóně se zboží vyprodává opravdu rychle. Může tedy dojít k situaci, kdy se zboží vyprodá dříve, než stihneme zpracovat objednávku. Pokud však zjistíme, že ve skladu máme málo kusu, upozorňujeme na to v kolonce expedice.

Po odeslání Vaší objednávky jsme Vás informovali, že jsem ji přijali k dalšímu zpracování, následně Vás kontaktoval kolega, který Vám sdělil, že máme skladem poslední kus a další v dohledné době nebudou.