• Docela dobrá cena zboží
    • Katastrofální doba odeslání až třetí den od objednání. Doba doručování firmou GLS je taky více než dalších 24hodin. V dnešní době už docela přežitek.

Objednal jsem si 5 položek: 1 hlavní, o kterou mi šlo zejména, a zbylé doplňkové. Hlavní položka byla z objednávky zrušena kvůli tomu, že neprošla výstupní kontrolou kvality. Nicméně ostatní položky už jsem tak nepotřeboval. Ale nikdo mě nekontaktoval, zda chci objednávku zrušit nebo zachovat i bz této položky. Později mi zrušili druhou z těch pěti položek. Ze stejného důvodu. Opět žádná informace předem. Zbylé tři produkty mi doručili ve třech oddělených zásilkách... Jeden z produktů, ponožky, se roztrhly pár minut po prvním použití...

Dobrý den pane Tinko,
    omlouváme se za komplikace. Mrzí nás, že jste nebyl s nákupem spokojen. Pokud zboží neprošlo výstupní kontrolou, znamená to, že bylo poškozeno a tedy nevhodné pro prodej. Váš podnět však předáváme dále na vedení firmy, aby zvážili změnu v procesu, pokud taková situace znova nastane.
    Děkuji za Váš podnět ke zlepšení našeho e-shopu.
    Tým Skibikecentrum.cz

Zbozi vubec nedorazilo, objednavku mi zrusil obchod, s vysvetlenim, ze bryle neprosly vystupni kontrolou. Nevim co si mam pod tim predstavit.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

znamená to, že zboží je poškozeno (brýle byly poškrábané). Proto byla objednávka stornována. Omlouváme se za komplikace. Přesto věříme, že to byl správný krok, neboť s takovým zbožím byste zcela jistě spokojen nebyl a zboží byste reklamoval. Vybrat si však můžete z jiných brýlí, kterých máme skladem více a odešleme Vám tak zcela určitě bezchybný kus :-)
    Tým Skibikecentrum.cz

Po více než týdnu nebyla objednávka expedována.
    Na dotaz ohledně objednávky a její expedování mi nebylo odpovězeno.
    Objednávka byla zaplacena předem, uvidíme jak bude probíhat vrácení uhrazené částky.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

objednávka byla stornovaná, protože po poslání odkazu k platbě skrz GoPay, nebyla objednávka zaplacena. Není tedy tak co vracet. Tím pádem zboží expedováno nebylo a nebude. Naši kolegové se Vás snažili několikrát skrz e-mail kontaktovat. Ovšem nedočkali se žádné odpovědi.
    Mrzí nás tak Vaše hodnocení, na druhou stranu jsme udělali všechno pro to, aby byl obchod dokončen.
    Tým Skibikecentrum.cz

• Objednávka byla stornovana že strany obchodu - nic dalšího že strany obchodu neproběhla... není třeba nic dodávat...

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

omlouváme se za nepříjemnosti. Pravděpodobně nebyly aktualizovány naše sklady a Vy jste si vybrali zrovna zboží, které již skladem nebylo a zrovna v čase, kdy se sklady přenačítaly. Automaticky tak proběhlo zrušení objednávky.
    Tým Skibikecentrum.cz

Bike was broken initially. There were problems with both brakes and with ring bell. In other service where I fixed issues they said it was dangerous to use with leaking hydraulic liquid and without fixing breaks pads. Even Will not mention that nothing was adjusted propertly. Please be careful to buying something in this shop, especially for children. Or be ready to pay in other service for fix, adjustments.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

všechny naše kola před odesláním zákazníkovi vybalíme, servisní technik celé kolo kompletně seřídí, a pak zabalí pečlivě zpět do krabice. Stejný servis jako před prodejem na prodejně. Zákazník nás vůbec nekontaktoval se závadami, jen nám napsal, že chce 1.500,- dodatečnou slevu bez udání důvodu a vymyslel si nepodložené závady. Od nás kola v takovém stavu zákazníkovi rozhodně nechodí.
    Tým Skibikecentrum.cz

Nedoporučuji a doporučuji. Kolo které jsem objednal bylo 2. kvality. Kolo i tak vypadá super - je to nové kolo s pár oděrkami, které ani nejsou vidět. Jenže mi nešel našroubovat pedál. Volal jsem na reklamace, tam mi dali číslo asi do servisu. Pán byl velice ochotnej a nabídl jako řešení zaslání jiného pedálu. Všechno super. Zaslal jsem mu adresu a čekal. Pedály dodnes nepřišly a na tel čísle už mi to nikdo nikdy nezvedl. Tak nevím co se stalo. Vyřešil jsem si to sám a kolo jezdí.

Dobrý den Luboši,
    mrzí nás, že se k Vám pedál nakonec nedostal a za komplikace se omlouváme. Předám Vaši stížnost na vedení firmy, aby se Vám ozvali a situaci vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Tým Skibikecentrum.cz

Objednala jsem si boty pro dceru.Nevypadali tě by byli nové spíše vrácené.Na právě botě byli šedé fleky, vložka boty od prachu a lehce umazana.Na jazyku boty lepidlo.Ani vysacky na botách nebyli a dokonce ani papír v botě ne.Nedoporucuji.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

omlouváme se za komplikace, toto by se stávat nemělo. Doufáme, že jste pouze ojedinělý případ. Případ předáváme na vedení firmy. Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní vrátit.
    Tým Skibikecentrum.cz

• dlouhá doba dodání, platba u kurýra pouze v hotovosti

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

mrzí nás tato Vaše zkušenost s nákupem. Zboží expedujeme v nejkratším možném termínu. Brzy budeme mít otevřené nové sklady a bude možnost zvolit i jiného dopravce, pak se situace v těchto případech snad už zlepší.
    Tým Skibikecentrum.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Část zboží dorazilo jiné než jsem objednala. Bohužel to měl být vánoční dárek

Dobrý den Helenko,
    mrzí nás, že se stala chyba. Stát se rozhodně mohla, to nepopíráme, před Vánoci to byl docela šrumec. Za tuto nepříjemnou komplikaci se Vám moc omlouváme, běžně se nám to nestává.
    Děkujeme však za zpětnou vazbu.
    Tým Skibikecentrum.cz

• Nechtějí mi reklamované zboží převzít v kamenném obchodě, trvají na poslání poštou

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

ano produkty, které neprodáváme v kamenných prodejnách tam nelze vrátit. A musí se poslat na adresu, kterou máme uvedenou na našem eshopu.

• Neuvádí šířku čelenky

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

šířku čelenky neuvádí ani náš dodavatel , veškeré popisy k produktu máme od něj.
    Tým Skibikecentrum.cz

Nevím jak hodnotit. Přišel email že objednávka byla stornována. Produkt neprošel kontrolou. Nemohu hodnotit. Každopádně nic už neobjednám.

Dobrý den Lado,
    omlouváme se za vzniklé komplikace. Bohužel jste si vybrala stejné zboží jako zákazník pár minut před Vámi a zrovna se jednalo o poslední kus skladem. Reálný stav skladu se tak nestihl propsat do e-shopu. Bohužel toto jsou technické náležitosti , které není možno ovlivnit a jednou za čas se tak stane i v kterémkoliv jiném e-shopu.
    Pevně věříme, že tímto na nás nezanevřete a třeba nakoupíte jiné zboží často za velmi výhodné ceny :-)
    Tým Skibikecentrum.cz

• Doručení proběhlo v pořádku.
    • Po uskutečnění objednávky z eshopu nedorazil potvrzovací e-mail.
    • Oba objednané kusy oblečení značky Volcano neodpovídaly standardnímu označení velikosti a byly malé.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost. Potvrzovací e-maily zpravidla chodí, ale je možné, že se nějaký technický problém vyskytl. Předáme info technickému oddělení, aby to prověřili.
    Pokud Vám nesedí velikosti, zboží můžete nepoškozené a zabalené jednoduše vrátit do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu.
    Tým Skibikecentrum.cz

boty jsou nekvalitně zpracovány, snad nějaká druhá jakost.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

druhou jakost neprodáváme a pokud ano, určitě by to bylo uvedeno v popisu produktu. Pokud nejste se zbožím spokojen, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od převzetí zboží.
    Děkujeme.

stále čekám na doručení

Dobrý den Lucie,
    omlouváme se za komplikace. V naší administraci však vidíme, že od nás balík odešel ještě ten samý den, co jste ho objednala. Problém tak bude na straně přepravce. Doporučujeme tak kontaktovat přímo jeho a urgovat ho, aby balík dohledali a doručovali tak co možná nejrychleji.
    Děkujeme za pochopení.

• Dobrá nabídka

Dopravce nespolehlivý

Dobrý den Anno,
    z této recenze jsme poněkud rozpačití :-) udělila jste nám plný počet bodů, tedy 100% hodnocení, ale přesto byste e-shop nedoporučila ostatním? Doufáme, že se výtka týká pouze dopravce. Pokud jste měla s dopravou nějaký problém, doporučujeme se obrátit přímo na něj. Snad jste byla s nákupem zboží jinak spokojena.
    Tým Skibikecentrum.cz

No platím za doručení balíků do domova ale co dopravce pracuje jenom do 13.00 potom vám balík dá do svoji výdejní a já potom musím po Praze shánět balík ...no je to neskutečné

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

mrzí nás tato Vaše zkušenost s dopravcem. Bohužel toto už není v našich silách ovlivnit. Doporučujeme si stěžovat přímo u dopravce.

Zbytečný dotazník....

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

jsme rádi, že jste neměl se zbožím, ani s procesem nákupu žádný problém. Dotazník dává ostatním uživatelům informaci, zda je e-shop důvěryhodný, či nikoliv a zda je bezpečné na něm nakoupit. Zbytečný tedy určitě není. Děkujeme však za Váš názor.