• Pristup personalu na pobocce.

Reakce obchodu SKI-MAX.cz

Dobrý den, vaše zkušenost nás mrzí, ale děkujeme za recenzi. Mějte se krásně.

Nemožnost vrácení zboží zdarma (a to i poměrně drahého), z tohoto důvodu nedoporučuji. Velikosti u stejné značky neodpovídají. Před třemi měsíci objednaná velikost bundy, trička vůbec neodpovídá velikosti stejné značky v současné době. Objednáte si zboží ,za ne málo peněz, na své náklady kusíte zboží zabalit (ano, nejedná se o obal, který můžete použít na případné vrácení) a zaslat zpět.

Reakce obchodu SKI-MAX.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste si balíčky několikrát nevyzvedla, máme skvělé online poradentství, může vám vše poměřit, poradit, stačí jen využít a váš nákup by dopadl jisto jistě jinak! :-) Přejeme pěkný den a děkujeme za hodnocení! :-)

Objednala jsem si velikost 36 dle informace z internetoveho obchodu. Zbozi jsem si jela osobne vyzvednout z Brna, a na prodejne jsem zjistila te se jedna o velikost 34.

Reakce obchodu SKI-MAX.cz

Dobrý den, tahle skutečnost nás opravdu mrzí, přesto děkujeme za hodnocení.

• Chtel jsem seridit vazani,neseridili ikdyz jsem dle jejich pozadavku napsal svoji vahu a delku boty. Kdyz jsem se zeptal jeste pred tim nez me lyze prisli(byli uz poslane) zda nezapomneli seridit nikdo se me od te doby neozval!!takove jednani nechapu. Jediny pozitivum lyze jsou ok a za dobre penize,ale pristup negativni..

• Zakoupená bunda byla malá, poprosila jsem p. Kroutilovou, zda by nemohla tutéž bundu u nich ve skladu přeměřit s jinou mnou vybranou. SLíbila, nestalo se. Na volání nereagovala. Do firmy jsem poslala email, též bez opovědi. Bundu /za cca patnáct tisíc/ jsem zaslala zpět a ztratila důvěru. I.S. Liberec

Reakce obchodu SKI-MAX.cz

Dobrý den, překvapila nás Vaše reakce. Z výpisu odeslané pošty je vidět, že Vám kolegyně poslala odpověď na Vaší první žádost 18.10. a na Vaší druhou žádost 22.10., tak nevíme, kde vznikl problém.

Team SKIMAX

• Neschopní zaměstnanci, kteří neumějí odeslat balík na dobírku a následně neumějí ani zrušit objednávku.

Raději nakoupit někde jinde

Reakce obchodu SKI-MAX.cz

Milý zákazníku, velice nás překvapilo Vaše hodnocení. Dle dokumentů přepravce bylo z naší strany vše v pořádku. Dále jste 2x odmítl zásilku převzít a poté se nám zásilka vrátila zpět. Hezký den, tým SKIMAX STORE