• Špatná komunikace ohledně platby objednávky
    • U zásilky nemohu vyhledat trasování

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za Vaše hodnocení!

Rádi Vám pomůžeme.

Sizeer tým

• Zboží vráceno z důvodu nepadnutí obuvi. 10 dní od vrácení a převzetí zboží obchodem , nepřišla žádná odpověď ani peníze. A tak čekám, a čekám, a čekám....

Reakce obchodu Sizeer

velice nás mrzí tato situace. Pokud byste měl/a nějaké dotazy, vždy se můžete obrátit na naši zákaznickou linku.

Sizeer tým

Přišli mi Nike tepláky a jsou to fejky. Kupuju si ty stejné tepláky přímo z oficiálního obchodu a ta kvalita je uplně někde jinde. Tohle je z hodně levného tenkého materiálu. U tak velkého eshopu bych tohle nečekal.

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, velice nás mrzí tato situace, pokud byste měl/a nějaké dotazy, vždy se můžete obrátit na naši zákaznickou linku.
    E-mail: [email protected]

Co se týká originality, tak Vás můžeme ujistit, že všechny výrobky dostupné na webových stránkách našeho obchodu jsou originální, protože pocházejí od autorizovaných dodavatelů a přímo od distributorů značky.

Spolupracujeme s největšími výrobci obuvi, abychom vám vždy zajistili nejlepší kvalitu za nejlepší cenu.

Náš internetový obchod je součástí společnosti Marketing Investment Group, která má síť kamenných a internetových obchodů v západní, jižní a střední Evropě.

Nabízené produkty jsou dostupné na bulharském, českém, německém, slovenském, polském, litevském, lotyšském, rumunském, slovinském a maďarském trhu.

Neustále zlepšujeme naše služby a snažíme se nabízet ty nejlepší produkty našim zákazníkům, jejichž spokojenost je pro nás nejdůležitější.

Sizeer tým

čekám uz tyden a pul a porad mi boty nepřišly psaly zprávu ze prijdou a nic porad nedoruceno nepíšou uz zadne zpravy

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Doručovací lhůta číní od 2 do 6 pracovních dnů. Pro ověření Vaší situace ohledně objednávky, prosíme o kontakt s našim zákaznickým servisem, kde Vám rádi udělíme odpovědi na Vaše dotazy.

Sizeer tým

Obchod mi potvrdil přijetí objednávky a čekal jsem na boty.
    1.den, 2.dny, 3.dny, 4.dny.
    Následně mi přišel e-mail ,že objednávku zrušili.
    Žádný důvod po tolika dnech neuvedli.
    Velké překvapení, ještě jsem se s tím nesetkal. Příště už ne !

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za Vaši recenzi, mrzí nás Vaše negativní ocenění.
    V případě stornování posíláme emailovou zprávu, kde je uveden důvod storna.

Storno se provádí v případě neuhrazení, nedostupnosti Vašeho vybraného zboží, a nebo když je poslední kus, který může být nějakým způsobem poškozen a tím pádem nemůže být odeslán.

Pokud potřebujete získat bližší informace, prosíme Vás o kontakt s našim zákaznickým servisem:
    Neváhejte nás kontaktovat ve dnech od Pondělí-Pátek 09:00-17:00.

Sizeer tým

Nepřišlo mi potvrzení objednávky ani faktura, e-mail byl zadán správně. Potvrzení nepřišlo ani u další objednávky. Po žádosti o dodání faktury nikdo nekomunikuje. Zboží potřebuji vrátit a nemám jak...

Reakce obchodu Sizeer

prosíme Vás o kontakt se zákaznickým servisem, abychom Vám mohli pomoct celou situaci vyřešit.

Neváhejte nás kontaktovat ve dnech od Pondělí-Pátek 09:00-17:00.

Sizeer tým

Objednala jsem si zboží, které jsem hned zaplatila a byly mi odečteny peníze z účtu. Poté mi přišel email, že objednávka byla stornována a abych jí uhradila znovu, to nešlo, a tak jsem zboží objednala znovu a znovu se mi odečetly peníze z účtu. Zboží ale dorazilo jen jedno, i když jsem zaplatila za dva kusy.

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za hodnocení, prosíme Vás o kontakt se zákaznickým servisem, abychom Vám mohli pomoct dořešit situaci s platbami.
    Můžete nás kontaktovat zde:

Sizeer tým

• Na zboží čekám přez týden

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Doručovací dobu máme od 2 do 6 pracovních dní, co se týká kontaktu, tak samozřejmě je taktéž možnost tel. kontaktu s našim zákaznickým servisem, kde Vám rádi udělíme odpovědi na Vaše dotazy.

Sizeer tým

• extrémně dlouhá čekací doba na dopravu
    • špatná komunikace

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Doručovací dobu máme od 2 do 6 pracovních dní, co se týká kontaktu, tak samozřejmě je taktéž možnost tel. kontaktu s našim zákaznickým servisem, kde Vám rádi udělíme odpovědi na Vaše otázky.

• poškozené

bylo poškozené

Sizeer tým

• Způsob placení mi připadal nestandartní oproti placení při bězné platbě při nákupu přes internet

Reakce obchodu Sizeer

způsob uhrazení objednávek je s výběrem na dobírku nebo online platební bránou. Doporučujeme však hrazení veškerých objednávek bezpečnou formou on-line.

Sizeer tým

• Obchod přijme objednávku, chce poslat peníze a napíše, že objednávka bude do několika hodin vyřízená včetně dárků a nic

Reakce obchodu Sizeer

Standadní čas realizace objednávky je od 2 do 6 pracovních dnů ode dne zaslání Zákazníkovi potvrzení ohledně uzavření smlouvy s Prodejcem.
    O dárcích není na našich stránkách ani v nabídce nic přislíbeno.

Sizeer tým

Objednávka byla ze strany obchodu zrušena, platba zatím (týden) nebyla vrácena.

Sizeer tým

komunikace probíhala na více úrovních po dobu 14 dní, až nakonec po příslibu dodání došlo ke zrušení objednávky

Sizeer tým

• Objednala jsem vše potvrzené a skladem , poté po několika dnech mi byla objednávka stornována , bylo by dobré počítat kusy na skladě a poté to nabízet.
    Hezké , že poslali kupon na 300 slevu , ale nad nákup 1200

Reakce obchodu Sizeer

velice nás mrzí vzniklá situace. V případě dotazů se prosím obraťte na naši zákaznickou linku.

• dobrý výběr
    • dlouho trvá objednávka

Reakce obchodu Sizeer

velice nás mrzí že Vaše hodnocení nedosáhlo 100%.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši zákaznickou linku.

Sizeer tým

Obdržela jsem viditelně nošené zboží za cenu nového. Kdybych byla na to upozorněna, bylo by vše v pořádku. Takhle jsem maximálně zklamaná. Bohužel už nemám čas zboží vrátit a objednat jinde.

Moje osobní zkušenost s timhle obchodem zde končí a nehodlám ji do budoucna dal rozšiřovat. Radši si zboží objednam jinde.

Sizeer tým

Napsali mi objednávka odeslána a nakonec ze přijali vraceni zboží. Objednávka podle sledování zásilky nebyla ani podána .

• Dodání zboží proběhlo hladce
    • Zboží přišlo v dobrém stavu
    • Boty na e-shopu vypadali jinak než v realitě

S kamenným obchodem mám již zkušenosti, proto jsme neváhala a nakupovala online.
    Dodání zboží proběhlo bez problému.
    Bohužel boty na eshopu vypadali lépe než v realitě.
    Proto velké zklamání. Musím vracet.

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za Vaše hodnocení!

Nelze vratiz zbozi zdarma

Reakce obchodu Sizeer

děkujeme Vám za hodnocení, poštovné si zákazník v případě vrácení /výměny zboží hradí sám.
    V případě, že zákazník obdrží neplnohodnotné zboží, zajišťujeme bezplatně kurýra.