• Objednávka stornována ze strany obchodu, neinformovali, o vrácení peněz jsem musela žádat heureku.

Reakce obchodu Simple Shop

Omlouváme se za způsobené problémy. Chyba byla na naší straně, způsobená přechodem na nový systém. Vše jsme dali do pořádku a už se to nebude opakovat.

Objednávku jsme odeslala, přišel mi e-mail, že byla přijata a mám vyčkat a potom už se nic nestalo.

Reakce obchodu Simple Shop

Objednávka byla připravena za dvě a půl hodiny, na gmailu se někdy stává, že informace o připravení objednávky skočí do sekce Promoakce. Paní nás pak ani nekontaktovala, takže my objednávku stále vedeme jako nevyzvednutou. Simple-shop

• Zvolil jsem kombinaci dopravy PPL a PPLparcelshop a byla to katastrofa. Výdejna věčně zavřená, nepřívětivá obsluha. Velké zklamání.

dobrý nákup, velmi špatná doprava

Otravují žádostí o hodnocení

• PPL nikdo mi nevolal, zásilka nebyla doručena a z obchodu mi nikdo neodpověděl na email

Eshop uvádí, že zboží má na skladě a pak místo výzvy k odběru přijde email s omlovou, že zboží již nemají, jen ho zapomněli odebrat z nabídky. Před Vánoci celkem problém...