telefony nezvedají a na e-mail neodpovídají

Nabízí nedostupné zboží.

Čekám už 14 dní , a zboží stále nedorazilo..Obchod nekomunikuje..

Zatím bohužel nemohu hodnotit. Týden objednané a zaplacené náušnice zatím nedorazily. Zpráva od e-shopu žádná.

Reakce obchodu Silvertime.cz

objednané náušnice měl dodavatel stahovat ze vzorkové prodejny. Čekalo se na informace z jeho strany, které jsme dostali až po opakovaném dotazu.

Za nedostatečné informace ohledně stavu objednávky z naší strany se omlouvám.

Přeji Vám hezké letní dny.

Jirka ze SilverTime.

Zboží placeno 15.3. převodem z účtu. Dnes je 22.3.a zboží stále nedodano. Nejsem spokojená. Troppova.

Dobrý den, paní Troppová,
    zdržení nastalo na straně dodavatele, který neměl zboží na centrálním skladě a stahoval ho z externího skladu - telefonicky jsme o tom spolu hovořili. Obratem po naskladnění bylo zboží odesláno. Věřím, že jste s náušnicemi spokojená a omlouvám se za delší dobu dodání.

Přeji Vám krásné jarní dny,
    Jirka ze SILVERTIME

Zboží nebylo na skladě, přestože v nabídce e-shopu bylo nabízeno!

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkujeme za recenzi. Za nedostupnost zboží se Vám omlouvám. Na aktuálnosti nabídky e-shopu zapracujeme.

Hezký den,
    Jirka ze SILVERTIME

• Nabízejí zboží, které již není skladem a pak za par dni vám o tom dají vědět a nabidnou dražší variantu..... pred Vanoci to docela naštve

• Firma nekomunikuje

Reakce obchodu Silvertime.cz

moc nás to mrzí, ale snažíme se komunikovat se všemi, a udělat všechno nejlépe ke spokojenosti zákazníka. Je nám líto, že jste měla špatnou zkušenost.
    SILVERTIME

V e-shopu u všeho uvedeno skladem a skutek utek. Na poslední chvíli napsali, že produkt (byl to dárek k narozeninám) u dodavatele není. Takže jsem na honem musel shánět jiný dárek.

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Za špatnou zkušenost se moc omlouváme.
    SILVERTIME

V nabídce je zboží, které výrobce již nevyrábí

Reakce obchodu Silvertime.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Vzhledem k tomu, že nevidíme v systému dodavatele kontrétní počty kusů na skladě, ale pouze obecnou informaci více nebo méně než 10 ks, produkty vypínáme vždy až zmizí z nabídky dodavatele. Bohužel u Vámi objednaného budíku jsme o nedostupnosti byli informováni až dodavatelem.

Za komplikace se omlouvám a přeji hezký den.

Na nabídce bylo napsáno 1 týden dodání. Čekám již 14 dní a a ni se neozvali

Reakce obchodu Silvertime.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Za špatnou komunikaci se omlouvám. V případě jakéhokoliv problému nebo nejasností nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře.

Hezký den.

Jirka ze SilverTime

Obchod nabízel zboží, které neměl na skladě a ani neměl informaci zda má zboží dodavatel.

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkujeme za hodnocení. Bohužel ne od všech dodavatelů nám chodí informace o dostupnosti (vyprodaných položkách) zboží. Na aktuálnosti nabídky zapracujem.

Omlouvám se za komplikace a přeji hezký den.

Jirka ze SilverTime

• objednáno a zaplaceno 30.6. a dosud t.j. 11.7. nedorazilo a mimo potvrzení obj. žádná reakce.

Žádná reakce obchodu

Dobrý den, Dášo,
    po připsání platby na účet Vám odcházel automaticky generovaný e-mail s informací, že jsme platbu přijali. Telefonicky jsme spolu mluvili ohledně dodání hodin a informovali jsme Vás, že dodavatel čeká na naskladnění Vámi objednaných hodin. Zároveň Vám byl sdělen i přibližný termín naskladnění.

Doufám, že jste s hodinami spokojená a přeji Vám krásné léto.

• rychlost vyřízení objednávky
    • Objednala jsem hodiny, ale přišly v obalu toustovače. Nejdřív jsem nevěděla, jestli mám vůbec balík otevřít, vypadalo to, že mi poslali něco jiného. Nakonec to hodiny byly, avšak použití krabice od jiného výrobku působí dost podezřele, kdo ví, jestli jsou hodiny vůbec originál nebo jen napodobenina.

• Nedostatečná komunikace, chybí návod na uvedení hodin do chodu a faktura.

Dobrý den, paní Plánská,
    faktury zasíláme e-mailem (na Váš e-mail odcházela faktura den po převzetí balíku).
    Kontaktovala jste nás s problémy se spuštěním hodin, kdy jste do hodin vložila pouze jednu baterii (na chod kyvadla). Vysvětlili jsme Vám, že do hodin patří ještě druhá baterie na chod hodin. O tom, že chybí návod na spuštění hodin jste se nezmínila, pokud byste nám to řekla, obratem bychom Vám ho zaslali. V e-mailu jste nás chválila za ochotu i vstřícnost s přístupem k Vašemu problému, takže tomuto hodnocení trochu nerozumím.

Přeji hezký den.

za tým SILVERTIME,
    Jirka

• kdybych hodinky viděl na vlastní oči, nikdy bych si je nekoupil

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkuji za recenzi. Pokud se Vám zakoupené hodiny nelíbí měl jste možnost nám je ve 14-ti denní lhůtě od nákupu vrátit, bez udání důvodu. Nebo jste nás mohl kontaktovat, vybrat si jiné hodiny a my bychom Vám je vyměnili.

za tým SILVERTIME,
    Jirka

• obchod nedodržel slíbený termín a trvalo 4 dny, než mi své potíže s dodáním zboží sdělil, ačkoliv sliboval reakci do 48 hodin, u vánočního dárku je to pak problém

příště už zase jen dostupné "kamenné" obchody

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Zboží pro Vás bylo objednáno a standartně nám je do 48 hodin doručeno. Bohužel během Vánoční sezóny dopravci nestíhají a ani nám nedodávají zboží do 48 hodin, jak je přes rok obvyklé. Kontaktovali jsme Vás obratem, poté co jsme zjistili, že nám Vámi objedané zboží dodavatel nedodal s tím, že je zboží nedostupné a ptali se zda Vám máme nabízet nějakou alternativu. Na Vaše přání jsme objednávku zrušili.

Ještě jednou se omlouvám za vzniklé komplikace.

• Dobra komunikace
    • Zbozi bylo flekate, rezave, asi malo postribrene, nedorazilo ani v original krabicce ani s certifikatem o pravosti kamenu. Nicmene pan majitel velmi vstricny a poskytl nam slevu ze zbozi, tak snad nam penize zpet posle. Majitel solidni pan.

Kvalita zbozi neodpovida, ale mozna to byla jen nahoda. Majitel solidni

• přehledné stránky na webu
    • dobrá nabídka
    • dlouhé dodací lhůty

pro dlouhé dodací lhůty nedoporučuji