• peníze jsem poslala před týdnem, ale zatím nevím, kdy mi bude zboží doručeno.

Kvalita zboží zdaleka neodpovídá ceně.

• Obchod asi za nic nemůže,asi je to chyba pošty,nicméně,zaplatila jsem 2840kč a nemám nic.

Objednala jsem si naušnice stříbrné Kruhy a byli rozbité.

• Produkt ne odpovídá obrázků

Reakce obchodu Silver Republic

mrzí nás, že jste nebyla spokojená s Vámi zakoupenými náušnicemi z jantaru. U přírodních kamenů a jantaru je samozřejmě reliéf na kameni vždy originální, takže je možné, že šperk, který jsme Vám zaslali měl trošku jinou strukturu jantaru, než ten na fotografii. Můžete využít naší garanci odstoupení od smlouvy po dobu 101 dní od nákupu a my Vám obratem vrátíme peníze. Fotografie jsou vždy pořízené námi a nejsou nijak upravované.

Veronika ze SilverRepublic.cz

• Nekvalitní a klamavé nabídky

Předražené nekvalitní zboží

Reakce obchodu Silver Republic

obávám se, že zde došlo k velkému nedorozumění. Po napsání této recenze jste byli neprodleně kontaktováni majitelem naší společnosti, ale ani on moc dobře nepochopil Vaše výhrady.

Jednalo se o vaší nespokojenost se zakoupeným přívěskem: https://www.silverrepublic.cz/6048-stribrny-privesek-egyptska-tematika.html

z telefonického rozhovoru vyplynulo, že jste očekávali větší a těžší přívěsek a to včetně řetízku navíc, se prý jedná o nekvalitní materiál.

1.) Pokud by byl přívěsek prodáván včetně řetízku, tak by se jednalo o náhrdelník a ne přívěsek. Pokud by se jednalo o náhrdelník tak by byla u produktu uvedena délka. Přívěsek je vyfotografován na řetízku. Pod fotografií je však jasně uvedeno: "Upozornění: Přívěšek je focen na řetízku, který není součástí přívěšku."

2.) Na produktové stránce zakoupeného přívěsku jsou jasně popsané veškeré jeho parametry

Druh šperku: Přívěsek
    Hmotnost: 4.4 g
    Materiál kovu: Stříbro Ag 925/1000
    Povrchová úprava: Leštěné stříbro
    Hloubka: 0.45 cm
    Šířka: 2.1 cm
    Výška: 2.95 cm

Ze všeho, co máme na dané produktové stránce uvedeno, tedy určitě nevyplývá, že daný šperk by měl být dodáván s řetízkem a nebo měl mít větší hmotnost než 4,4 gramy. Vaše námitka o klamavé nabídce vychází evidentně z Vašich mylných předpokladů o prodávaném zboží, ne z toho jak je prezentováno na našem webu.

3.) Další námitka o nekvalitním materiálu je také velmi zvláštní. Materiálem je Stříbro Ag 925/1000 opatřené státní puncovní značkou. Jediné co by mohlo být nekvalitní je kvalita zpracování, ta je však na velmi dobré úrovni za danou cenu produktu. Navíc máte možnost si šperk prohlédnout na 3D fotografii na našem webu, kde je vidět velmi detailně kvalita zpracování.

V průběhu telefonického rozhovoru Vám byla nabídnuta možnost vrácení zboží, navrácení celé částky a to i včetně poštovného zpět. O tuto možnost jste však neprojevila žádný zájem.

Nabídka na vrácení peněz stále platí, doopravdy nerozumíme Vašemu přístupu.

Petra ze SilverRepublic.cz

• Objednal jsem zboží na dobírku a přišel mail s informací,že zboží je připraveno k osobnímu převzetí.

Reakce obchodu Silver Republic

omlouváme se za způsobené komplikace, v objednávce jste však musel zadat osobní odběr na Václavském náměstí 23 jako formu dopravy. Zboží bylo připraveno na pobočce v den přijetí objednávky. Kdybychom byli kontaktováni mailem či telefonicky, že se stala chyba v objednávce tak bychom Vám rádi produkt zaslali. Případ je již vyřešen a šperk jsme Vám odeslali zdarma v den napsání této recenze na heureka.cz

Petra ze SilverRepublic.cz