• zboží neodpovídalo popisu bylo nefunkční, odstoupil jsem od smlouvy (vátil zboží) do dneška žádná reakcem i když podle zákona je na to 14 dní. Dále nutnost platit nejen dopravu ke mě, ale i vrácení (pouze doporučeně) je naprosto neekonomické, a v mém případě přesahuje cenu výrobku.

• byl jsem přesměrován z jiného inter. obchodu
    • Výrobek byl bez českého návodu
    • Na mail nikdo nereagoval

• špatná komunikace mezi zákazníkem a obchodem,
    • při reklamaci zboží se obchod vůbec neozvoal a na e-mail nereagoval, řešení v nedohlednu

zdálo se, že obchod bude seriozní, ale je to pro mne zklamání,vzhledem k tomu, že vůbec nereaguje na podněty nedoporučuji tento obchod využívat

• Zakoupila jsem obojek proti štěkání, který neměl ani český návod na použití!!! Při vyzkoušení obojku jsem měla málem infarkt, když to mého psa probíjelo i za to, když kvičel bolestí. Nemohli jsme obojek psovi ani sundat...Pes dostal asi 50 ran za sebou bez přestávky. Něco hrozného. Poté co jsem napsala do obchodu radu, aby stáhli produkt z prodeje mi ani nebyly nabídnuty peníze zpět.

HRŮZA!!!Zakoupila jsem obojek proti štěkání, který neměl ani český návod na použití!!! Při vyzkoušení obojku jsem měla málem infarkt, když to mého psa probíjelo i za to, když kvičel bolestí. Nemohli jsme obojek psovi ani sundat...Pes dostal asi 50 ran za sebou bez přestávky. Něco hrozného. Poté co jsem napsala do obchodu svou zkušenost a zároveň radu, aby stáhli produkt z prodeje mi ani nebyly nabídnuty peníze zpět. Já se doprošovat nebudu.

• Doručení zásilky v rozbitém​ stavu. Když jsem k vám volal tak jste ani nezvedli telefon!!

Reakce obchodu sikovnedarky

Dobrý den, pokud máte jakýkoli problém se zbožím a aktuálně nikdo nezvedá telefon stačí zaslat dotaz na náš kontaktní email na který reagujeme několikrát denně. Dále asi nemá cenu se k vašemu hodnocení vyjadřovat. Přeji pěkný zbytek dne.

V popisu byla velikost jasně definována ale ve skutečnosti dorazilo zboží uplně jiné velikosti a na krabici byly vypsány všechny velikosti a žádná označena. Takže vyhozené penize i čas.

• Zboží jsem objednal, zaplatil a nedorazilo !!!

Zboží jsem objednal, zaplatil a nedorazilo !!!

Reakce obchodu sikovnedarky

Pokud vám zboží nedorazilo je rozumné nejdříve kontaktovat nejdříve prodejce z jakého důvodu k vám zboží nedorazilo a ne tu psát nesmysly.

• prodej zboží s katastrofální kvalitou

řídit se heslem : nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci

Reakce obchodu sikovnedarky

Dobrý den, pokud jste nespokojen s případným kazovým produktem. Zboží vám samozřejmě vyměníme.

Zboží dorazilo rychle-objednal jsem si bezdrátová sluchátka.Sluchátka sice jdou,rádio taktéž,ale bezdrát ne.Balík byl dobře zabalený,ale jen zvenku.sluchátka a jejich příslušenství nebyla originál zabalená,tím myslím,že se už jednalo o nějakou reklamaci,která byla znovu prodána.Vysílací věž nefunguje,byla prasklá a někdo se jí snažil velmi neodborně opravit.Poštovné je dneska tak drahé,že ani nemá cenu je posílat zpátky.
    Ponaučení:Nejsem tak bohatý,abych si kupoval laciné čínské Shity

• Zrejme nemaji vse zbozi 100% skladem.

Artiklem zajimavy eshop,ovsem.nesedi jim akt. stav skladu s uvedenou dostupnosti na eshopu.

• nekvalitní zboží

• Klasický postup: lákání na levné zboží a následné informování o jeho nedostupnosti a nabídce alternativního (dražšího) produktu.

Nedoporučuji. S neseriózním chováním má dle hodnocení zkušenost už více zákazníků...

• nedostatek zboží

nevyužívat