• Rychlost doručení zásilky
    • Odešlou klidně jiné triko, než co jsem si objednal.

Poslali mi jiný typ trika než jsem chtěl, jelikož jsem byl pracovně vytížen, nestihl jsem zboží vrátit do 14dnů, to však je má chyba. Ale že mi poslali jiné triko mě dost vytočilo, když to ke všemu měl být dárek..Druhý den jsem se sice snažil kontaktovat někoho z obchodu, ale telefon mi nikdo nezvedl. Proto toto byla má první a poslední zkušenost s tímto obchodem.

Reakce obchodu shopecko.cz

Zboží můžete vrátit do 30dnů. Pokud se jedná o naši chybu, proplácíme samozřejmě i Vaše náklady za zaslání. kontaktujte nás na [email protected]

nedorazi vam cela objednavka i když si všechno zaplatit nechaj tak radsi rozbalujte objednávky nez zaplatite dopravci ,s obchodem uz pak nemate sanci komunikovat ,s.rou na vas a neobtezuji se ani s odpovedi

Reakce obchodu shopecko.cz

Neregistrujeme od Vás žádný email ani stížnost (písemnou, telefonickou), takže nebylo bohužel na co reagovat. Prosím ozvěte se na [email protected]. Díky, shopecko.cz

• Tovar je totálny šmejd. Vhodné použiť akurát ako handru na umytie auta.

Reakce obchodu shopecko.cz

1. Píšete, že zboží vrátit si ponecháváte a vrátit nechcete,i když můžete bez udání důvodu do 14 dnů. Fotky jsou autentické a přesně odpovídají. Je samozřejmé, že nelze zboží "osahat" a proto existuje lhůta pro vrácení bez udání důvodu
    2. Prosím berte v potaz, že se stále jedná o oblečení, i když značkové (většinou opravdu platíte více jen za značku). Není tedy nezničitelné - pokud tedy polyester/bavlna tričko operete na 90C, opravdu ho můžete poté používat jako hadr na auto.
    3. Pokud se jedná o akci konkurence, tak jste nás potěšili, svědčí to o tom, že business děláme dobře :)

Pro ostatní zákazníky: V případě nespokojenosti NENÍ ABSOLUTNÍ PROBLÉM zboží vrátit, peníze vracíme ihned. Je opravdu podezřelé si zboží ponechat, dávat pošpiňující recenze a zároveň být absolutně nespokojen.

• Balíček se nekde zatoulal .

Dobierka sa niekde "zatoulala"

Reakce obchodu shopecko.cz

Nedoporučit obchod a udělit mu negativní hodnocení kvůli tomu, že přepravní společnost zásilku ztratila je k nám dosti kruté.

Přeci víte, že za chybu přepravní společnosti nemůžeme a že jsme Vám zboží zaslali ZNOVU a ZDARMA bez toho aby jste musela čekat, nebo řešit reklamace. Asi je pravda, že platí heslo za dobrotu na žebrotu...

Pro ostatní zákazníky: pokud se zásilka v přepravě ztratí, na nic nemusíte čekat, peníze ihned vrátíme, nebo pošleme náhradní zboží.

Tričko guess se po vyprání ihned vytáhlo.A není to originál!

Reakce obchodu shopecko.cz

Ubezpečujeme Vás, že zboží je ve 100% z oficiální distribuce značky Guess Jeans a že se nemůže jednat o padělek. V případě kazů a vad je možnost zboží reklamovat + můžete zboží vrátit bez udání důvodů v 14 denní lhůtě. Navíc jsme Vás kontaktovali na email, SMS a telefonicky a vše bez reakce.

• hezké levné zboží
    • poslali mi jinou velikost, než jsem si objednala
    • na případnou reklamaci nereagují

nedoporučuji

Reakce obchodu shopecko.cz

Mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně musíme reagovat. Zažádala jste o výměnu zboží z důvodu nevyhovující velikosti. Informaci pro výměnu jste Vám zaslali. Zboží jsme obdrželi a do 5 dnů jsme odeslali náhradní plnění. Dle zákona je lhůta pro reklamaci mnohonásobně delší. Nevíme, kde jste nabyla dojem, že reklamaci neřešíme.

Objednala jsem si trika a jedno mi poslala jinou velikost a nejvíc velikost vůbec neodpovídá skutečným běžným velikostem. Jinak rychlost dodány super, jen škoda že je nosím na spaní. Škoda

• Celkem zajímavé ceny.
    • Mohl by být větší výběr zboží.

Myslím že bych mohl doporučit, levné ceny, kvalitní značky, rychlá komunikace a doprava, akorát jedinné u čeho bych dal mínus je že moje objednávka byla spletena, místo XL mi přišlo M ale tak nebudu zbytečně vracet nebo podobné věci protože to i tak využiji, jinak jsem spokojen.

Reakce obchodu shopecko.cz

V případě chyby z naší strany samozřejmě uhradíme i Vaše náklady na zaslání zboží zpět. Máte možnost zahájit proces vrácení zboží online přímo z Vašeho zákaznického rozhraní. shopECKO.cz

• dodací lhůta je katastrofální, vzhledem k tomu, že se zboží musé zaplatit předem!

obchod je přehledný, to je v pořádku, ale absolutně nejsem spokojená s platbou předem a dlouhou dodací lhůtou

Reakce obchodu shopecko.cz

Máte možnost platit kartou přes zabezpečené rozhraní. Také je možnost si nechat zboží poslat na dobírku. NENÍ tedy pravda, že musíte platit předem. Dodací lhůty máme v 90% 1 den.Přeji krásný den a mrzí nás, že jste byl(a) nespokojen.